Потребител:
Парола:
Регистрация | Забравена парола
Запомни моята идентификация
Куба избира наследник на Фидел Кастро
Отиди на страница:
Добави мнение   Мнения:38 Страница 1 от 2 1 2 Следваща
Chicho Dr.
25 Фев 2008 02:05
Мнения: 8,006
От: USA
Чудя се и си мисля кого ли ще изберат при такава голяма конкуренция? Днес по телевизията говори дъщерята на Фидел Кастро - страхотна красавица, само където и тя като Светланка Алилуева заеба рая на татко си. На Фидел и сестра му премина на страната на империализма преди много години. Типично за семействата на червените "великани". включително и на наш Тошо. Така или иначе мадамата каза, че чичо и бил по-решителен човек от тейко и, но промени не се очакват. Аз пък си мисля, че лека, полека, първо с малко переструвка, после с повечко гладност и нещаат ще си дойдат на местата и в Куба. Хавана е така западнала, че е време американците пак да я дигната, както го направиха това преди 50 и кусур години. Също така си спомням как и наш Петър Младенов се изцепи на пленума на зъболекарите (на този при който на бай Тошо му увисна челюстта), че България безвъзвратно е избрала социалистическия път на развиите. Така и днес се е изцепил новото вице - един друг 77 годишен бодър сменник. Промена нема да има! Нема, ама друг път!
starija hush
25 Фев 2008 02:32
Мнения: 5,041
От: United States
Кастро има 12 братя и сестри.Повечето от тях са американци и те наи много го псуват по телевизията.Докато е жив доктор Кастро промените щте бъдат незначителни.Но има и за докторите медицина която да им помогне да спазват човешките права и свободи казва се антибиотик Буш.
Dinain
25 Фев 2008 03:43
Мнения: 18,280
От: Bulgaria
Вече избраха брата, остаряла ви е информация. Дочух че през близката година се очакват само козметични промени. В по-далечен план, може би след 7-10 години - нещо като Пуерто Рико. Наваксване на 50 изгубени години
oIo
25 Фев 2008 04:15
Мнения: 8,618
От: Bulgaria
Избраха го те Раул, избраха го. Обаче в трябва да признаем, че в Куба все пак имаше някаква интрига. Не като при рашките.
VOCI
25 Фев 2008 04:27
Мнения: 28,177
От: Antigua and Barbuda
И оня мускул Уго Чавето бившата му жена яко го плюе. Не им е чист косъмо на революционерите
Asset
25 Фев 2008 05:24
Мнения: 455
От: Germany
А бе тоя Фидел, да не би случайно да е гушнал букета вече, а на нас все още ни ги разтеглят локумите...





Deutschland
FL
25 Фев 2008 07:07
Мнения: 6,942
От: Canada
Картонената кула на СССР се разпадна.С това отпадна опасността от атомен катаклизъм...Дали международният изнудвач и терорист Фидел е жив, умрял или жив умрял е вече без значение.
Куба е маргинал.Америка няма да си губи времето за няколко снопа тръстика.
А какво с народа на Куба.?.....Най достойните отдавна поеха пътя към Флорида.
Много от тях ще се върнат с дебели тояги в ръцете!
K9
25 Фев 2008 07:17
Мнения: 1,525
От: USA
Тц тц съсипа държавата тоя ненормалник и брат му Раул е същият.
Kotka
25 Фев 2008 08:20
Мнения: 13,187
От: Aruba
Я, тука тези дето иначе се правят най на демократи и толерантни как са се изказали. Ми, да си избират който искат кубинците, техно право си е. Те на никого не пречат, на тях им пречат и срещу тях има ембарго.
Все едно некой у дома да ми налага правилата си. ааа
Mrx++
25 Фев 2008 08:34
Мнения: 20,876
От: Bulgaria
К9
Тц тц съсипа държавата тоя ненормалник и брат му Раул е същият
Толкова я е разсипал, че преди седмица нашите медии под сурдинка съобщиха, че Куба е пред нас в класацията за развитие на ООН. Май ненормалника е К9.
Впрочем Куба се е отворила доста, особено към ЕС и не е това, което си представят форумните ненормалници. Ама нашите медии, както и правителства нали са ибрикчии, умират да спазват "правата линия" на Големия брат.
K9
25 Фев 2008 08:52
Мнения: 1,525
От: USA
Mrx++, виж сега развитие и жизнен стандарт са две много различни понятия, една държава от третият свят, като Куба има много по високо развитие от една вече развита държава.
milcho
25 Фев 2008 09:18
Мнения: 13,257
От: Bulgaria
Важното е брата кqво обкръжение, ще си избере и в обозримо бъдеще, кой ще наследи брата...Инък нищо ново под слънцето...
hamel
25 Фев 2008 09:32
Мнения: 65,681
От: Bulgaria
Dinain ... Наваксване на 50 изгубени години

Да, бе! Спряха бурното развитие на Куба при Батиста!
booob
25 Фев 2008 09:35
Мнения: 1,768
От: Bulgaria

Ще ме извините, за моето невежество, но може ли някой да ме СВЕТНЕ, от какво семейство произхожда другаря ФИДЕЛ !!!! Предварително благодаря.
neveja
25 Фев 2008 09:35
Мнения: 1
От: Bulgaria
Тази Куба много я оплакваме. Сигурно е било много хубаво приди 50г! Как ли е взел властта този Фидел за да разруши този рай?
OLDMAD
25 Фев 2008 09:47
Мнения: 45,665
От: Bulgaria
За Кастро не знам, ама ако Натиснете тук ще разберете какво искат някои други "семейства" в САЩ.
Сократ-май
25 Фев 2008 10:04
Мнения: 30,841
От: Bulgaria
Е, ква стана тя?
Ако изберат демокрацията - братска помощ ли ще има или по няколко хилядарки дълг на глава от населението?
Gozambo
25 Фев 2008 10:04
Мнения: 7,892
От: 0
Куба е перла, която единствено Щатите могат да използват и няма друга подобна и в двата океана.
Райско място за земеделие и туризъм. Там може да се развърти огромен бизнес. Ако не беше Фидел, Лас Вегас вероятно щеше да бъде в Куба.
Днес слушах сенаторка-републиканка от Тексас. Тя изрази мнение, подобно на Обама, че трябва да се смени политиката към Куба и да се направят стъпки от американска страна. Май наистина администрацията на Буш ще бъде принудена да отмени ембаргото, за да не го отменя Обама.
milcho
25 Фев 2008 10:06
Мнения: 13,257
От: Bulgaria
Боуб, баща му е имал латифундия в Куба, сина направи цяла Куба "своя" латифундия/ според $ "демократите", ала Оло и Фичо/Ха Ха.
oIo
25 Фев 2008 10:08
Мнения: 8,618
От: Bulgaria
Е, айде сега, мечти. Каква щяла да бъде Куба без Кастро.

Най-много, ама най-много да беше станала като съседната Доминиканска република и Punta Cana

Но можеше и по-лошо, като Bahamas , например.

Ама то никога не е късно, както ни внушава уважаемият Олдмæ д.
OLDMAD
25 Фев 2008 10:11
Мнения: 45,665
От: Bulgaria
При тез съвременни технологии в снайперския занаят, не знам, нещо изглежда не е наред със "службите"...
И Фидел жив, и брат Му...че и Обама на туй отгоре.
Много цели се натрупаха, май
Добави мнение   Мнения:38 Страница 1 от 2 1 2 Следваща