Потребител:
Парола:
Регистрация | Забравена парола
Запомни моята идентификация
Костов поиска Първанов да се оттегли заради лова
Отиди на страница:
Добави мнение   Мнения:67 Страница 1 от 4 1 2 3 Следваща »
obzerver
07 Мар 2008 22:56
Мнения: 48
От: Bulgaria
щом костов смята, че има накъде да олекне повече-да заповяда. само някой да пръцне в държавата - костов иска оставка. това е жалко и долнопробно, все едно труженичка от околовръстното на враца да вика след всеки делови контакт: Бременна съм, омъжи се за мен!
Бай Иван
07 Мар 2008 23:22
Мнения: 3,806
От: Virgin Islands (Unit
Лисичарят Гоце не може да се оттегли сам, той върви комплект с лисицата Доган, лисицата Симеон и лисият Сергей. Просто някой трябва да затвори лисичаря Гоце при останалите лисици в лисичарника , добре да застопори портата на лисичарника и да изключи вентилацията.
seahunter
08 Мар 2008 00:09
Мнения: 1,656
От: Bulgaria
Абе Гоце се покри в лисича дупка.Не се чува от него ни вопъл ни стон, да не е фанал гората партизанин да става.Да излезе и да каже там бях или не бях там , кво се снишава и чака да отмине бурята.Такъв мишок не ни требе.
Zaro
08 Мар 2008 00:14
Мнения: 3,852
От: Bulgaria
А един друг български Президент каза: "Иване, кажи си"!
zemi si
08 Мар 2008 00:18
Мнения: 408
От: Anguilla
Да бе, дудуци той Костов запали влака, спете спокойно и дано поне вие хвнате вълк, за разлика от Гоце...
Born
08 Мар 2008 00:45
Мнения: 1,994
От: Bulgaria
Авджилъкът е приоритет за комплексари и парвенюта. Начин да покажат, че са станали важни клечки и ВИП персони.
paragraph39
08 Мар 2008 00:54
Мнения: 80,095
От: Bulgaria
БАЙ ИВАН,
/:/ "...Просто някой трябва да затвори лисичаря Гоце при останалите лисици в лисичарника , добре да застопори портата на лисичарника и да изключи вентилацията..."
......................................... ......................................... ....................................
И в този момент да самоГРЪМНЕ неоновата лампа ли, бе?!
K9
08 Мар 2008 01:26
Мнения: 1,525
От: USA
Комунист оставка не подава, ама поне едно публично извинение да поднесе.
Oraсle
08 Мар 2008 01:34
Мнения: 15,092
От: Bulgaria
Леви депутати не видяха нищо нередно в това държавният глава да е бил на лов. Писателят Дончо Цончев, народен представител от БСП, дори заяви, цитиран от в. “Дневник”, че ако президентът беше ходил на лов, вероятно и аз щях да съм с него”.

Натиснете тук
(снимка: натиснете тук)
paragraph39
08 Мар 2008 01:36
Мнения: 80,095
От: Bulgaria
Защо ДПС изстреля Глъвъта в САЩ
Магдалена Ташева
................
Натиснете тук

garamel
08 Мар 2008 04:55
Мнения: 5,847
От: Bulgaria
Агент Гоце продължава да лъже, а овцете да вярват и да гласуват за него. Тази държава няма да се оправи НЕ заради манталитета на управниците, а заради този на гласоподавателите!
pasiv
08 Мар 2008 08:22
Мнения: 1,985
От: Bulgaria
Столетницата явно я гони зла орисия все нейните байрактари да бъркат сватба и брадва.
Mrx++
08 Мар 2008 09:36
Мнения: 20,876
От: Bulgaria
А Костов какво е правил по това време Да не е ходил да гаси пожара. На президента не му е работа да се занимава с аварии по ЖП транспорта. Стават и по пътищата катастрофи със смъртни случаи - излиза, че президента трябва всеки ден само за това да мисли.
Въобще около тази катастрофа се разрази голям и дразнещ популизъм. Аз казах преди, че и в най-развитите общества такива катастрофи стават и президентите най-малко се занимават с това. Че нашата ЖП инфраструктура не е добра не е, но затова се вземат мерки, намаляване на скоростта и др. В момента, когато се оправи ЖП структурата ще се вдигне скоростта и вероятността за авария се увеличава. Няма абсолютно сигурна система.
Аз не съм да не се критикува ЖП системата, но да не се прекалява с популизма и то от хора, като Костов, които заедно с неговия транспортен министър Караус имат огромна заслуга за това състояние на ЖП инфраструктурата - питайте който и да е желизничар за това.
Между другото преди 2 вечери Маргарита Михнева изнесе по канал 3 за приватизацията на "Златни пясъци" от същия този браво Ваньо браво Костов. Взели, че приватизирали не само хотелите ами и асфалта уи алеите и цялата инфраструктура - електрическа мрежа, канализация всичко. И сега токът вадата там се продават по съвсем различни техни цени, разпореждат се с алеите и пътищата, а не строят никаква нова инфраструктура. Мръсната канализация се оттича с една тръба в морето.
Абе пълен феодализъм. И кой е тарторът там - Славчо Христов, а кой стои зад него - браво Ваньо браво Костов. неговият гьонсуратлък няма граници.
Cruella de Vil
08 Мар 2008 10:57
Мнения: 18,747
От: Bulgaria
Маркс пак объркал статиите и се изказва не по същество.
За пореден път агент Гоце показа, че не му пука за гражданите на тази държава стига той самият да е на власт и да се перчи по приеми като петел на бунище. Почестите, оказвани като на държавен глава ласкаят егото му на човек, непостигнал нищо съществено през целия си живот. Какво друго може да се очаква от научен сътрудник от Института по история на БКП и бивш сътрудник на ДС?
Тези, които убиват животни за удоволствие имат нещо сбъркано в психиката. Комплексари, които търсят начин да се докажат, че са мъжествени и силни, като нищо не рискуват, убивайки невинно животно.

FL
08 Мар 2008 11:19
Мнения: 6,942
От: Canada
Комуняги не сменяите темата!Не лъжете!Не прикривайте това жестоко престъпление!
Костов не е важен!
Президента на България Парванов демонстрира антибългарско поведение!
Не прояви капка съчувствие към пострадалите, не помогна на близките им с успокояващи и окуражаващи думи.
Скри се като лалугер след като се весели с московските си господари.
виждащ
08 Мар 2008 11:43
Мнения: 1,285
От: Bulgaria
Може и на детско чеверме да е ходил.След като е запалил влака е огладнял, и е минал през симитли да пекне на скара някое демократче.
Ходете се лекувайте, вашата комунофобия стана като чумата вече
Kotka
08 Мар 2008 12:57
Мнения: 13,187
От: Aruba
Костофф гробокопача на България пак се бута да печели дивиденти на гърба на народното нещастие.
The Spy
08 Мар 2008 13:25
Мнения: 7,400
От: United Kingdom
Като гледам Първанов е "паметнико-издигач" и така е просперирала България откакто дойде на влест, че няма повече накъде!
paragraph39
08 Мар 2008 13:52
Мнения: 80,095
От: Bulgaria
БСП не иска повече Сокола във властта
ДПС припомня, че социалистите управляват с техен мандат

В. "НОВИНАР"-08.03.2008- Натиснете тук
paragraph39
08 Мар 2008 13:54
Мнения: 80,095
От: Bulgaria
Пустите му БеСеПеисти- правят се на атакисти?!?
pasiv
08 Мар 2008 14:27
Мнения: 1,985
От: Bulgaria
Марксе,
капа ти свалям, умен чиляк си. Та викам, дай някаква идея, има ли разлика между обществена личност и да не кажа прост трапер, прост инженер.
Или все тая.
Щото ако е все едно, що раздуха случая баш с Клинтън и Моника, а нищо за Мара, а тя е по-убава!
Добави мнение   Мнения:67 Страница 1 от 4 1 2 3 Следваща »