Потребител:
Парола:
Регистрация | Забравена парола
Запомни моята идентификация
Репортери в бойна готовност
Отиди на страница:
Добави мнение   Мнения:42 Предишна Страница 2 от 3 1 2 3 Следваща
milcho
07 Май 2008 14:38
Мнения: 13,257
От: Bulgaria
Къвто "обекта4 такъв и репортерина...но жена му била бременна в Испания?!що ли требе изобщо да се коментира, ама лаф да става...Пфу-у-у.
Зевзека
07 Май 2008 16:05
Мнения: 7,255
От: Bulgaria
Истина е, че нашите папарачета са аджамии, но истина е и това, че нищо не се случва. А трябва да се яде. Нашего папарашка брата, опериращ в пазарана икономика, яде само ако му купуват медията. Иначе си смуче лапите. При това положение, ако няма събития, те трябва да се измислят. Имам чувството, че Спахийски намеква, че битките по Великден и Гергьовден може и да са поръчан бизнес. Папарачето договаря някой известен побойник да му бие един шут в задника и обещава, че няма да съди. Получава шута завалийката и накуцвайки тича да отрази събитието. Ей, Гергьовден е, а чевермето е с пари. Побойникът пък получава медийна слава. Всички са доволни и публиката е развеселена.
milcho
07 Май 2008 16:26
Мнения: 13,257
От: Bulgaria
Зевзека, ти аФтобиографи ли пишеш...?! Ха ха.
paragraph39
07 Май 2008 16:32
Мнения: 80,095
От: Bulgaria
ВСЕ ПАК, за Информация и Размисъл: гардовете на Доган-"Сава" от НСО/!/ са НАБИЛИ операторите на ТВ "СКАТ" и са им строшили камера за 15 хил. лева, но БЕЗ да знаят, че операторите са от ТВ "СКАТ"-операторите са нямали опознавателни знаци, тъй като НЕ са имали задача да заснимат Мероприятие на когото и да било или да вземат Интервю, а са заснимали външни кадри/"Импресия"/ от ТУРИСТИЧЕСКОТО СРЕДИЩЕ Созопол, за нуждите на ТВ "СКАТ"! Следователно, предполага се, гардовете на Доган-"Сава" са посегнали на "който и да е оператор", от "която и да е медия"!!!
Второ, набитите оператори на ТВ "СКАТ" са били на 80-100 метра от заведението /"Лазурен бряг"-Созопол/, в което Доган-"Сава" е бил ВЪТРЕ/!/, , зад стени и прозорци, когато са били набити- при това, операторите на ТВ "СКАТ" НЕ са били по-близко от това разстояние преди това и НЕ са снимали конкретно това заведение или персоната Доган-"Сава"/+ Йордан Цонев- Ментата/!!!
Тази Информация, по /не/разбираеми Причини/!/, НЯМА от коя друга медия да се получи, освен от ТВ "СКАТ и в. "Атака"/утре/! Тъй, де Демокрация е- а НЕинформацията/ или ДЕЗинформацията/, при Демокрацията, СЪЩО е "велика Сила"!!! КАЗАХ!
paragraph39
07 Май 2008 16:35
Мнения: 80,095
От: Bulgaria
Волен Сидеров: „Атака” си поставя като цел на следващия мандат управление без ДПС
07 май 2008 | 15:41 | Агенция "Фокус"
...“Атака” ще поиска да се създаде комисия в парламента, която да разследва защо НСО охранява лидера на ДПС и защо от неговата охрана си позволяват да удрят камери на телевизия СКАТ...- Натиснете тук
Iezuit
07 Май 2008 17:27
Мнения: 17,521
От: Pitcairn
А, тука ли била темата за "Атака", разпръсваща информационното ощетяване? Чакай да внисам нещо тогава.
Атакаджии буйстват в съда, провалят делото срещу Сидеров

...Гледането на делото срещу Волен Сидеров се превърна в митинг на "Атака", поради което се наложи съдията да отложи заседанието.

В залата присъстваха около 40 симпатизанти на партията, чийто лидер е Сидеров. Натиснете тук
Зевзека
07 Май 2008 18:14
Мнения: 7,255
От: Bulgaria
Мильче, къде се запиля бе, човек. Твоето даровито "Пфу-у-у" ми липсваше. Ако речеш да се главиш за папарак, ще ти дам един-два надути бурканя вкисната лютеница. Даваш ги на някой ербап побойник да ти ги пръсне у дебелата тиква и заснемаш сцената за медиите. После ще делиме. Става ли? Ха-Ха...
Dinain
07 Май 2008 18:32
Мнения: 18,280
От: Bulgaria
Йезуит, знаеш ли кое е най-веселото около побоя на скатаджиите в Созопол?
12 ч. посред нощ, пичовете на улицата снимат импресии, на 80-100 метра от мястото където седи Доган (според Параграфа), който "бил скрит зад дувари и прозорци". И разбира се, нямали представа че Доган въобще е в околоността. Обаче по някакво странно стечение на обстоятелствата, както нямали представа че Доган е в околността, отбелязват:
Той е имал делова среща в близко до пристанището заведение заедно със заместника си Йордан Цонев и турски бизнесмени. Доган е бил придружаван от 17-18 годишно момиче.

Как в разгара на боя и от 80-100 метра са ги забелязали тези подробности, остава загадка...
Iezuit
07 Май 2008 18:42
Мнения: 17,521
От: Pitcairn
Е, той Доган после ги поканил в заведението да обсъдят инцидента.



Мен друго ми е на акъла - ако се сметне вероятността скатаджиите да снимат "импресии" точно по времето и точно на мястото, където Доган си е спретнал софра, излиза интересно - 110 хиляди квадратни километра територия на БГ, 8760 часа в една година, и импресионистите се засичат с Доган в радиус от 100 метра и един час. Вероятността излиза да е по-малка от тая да спечелят шестица от Тото 2, та да пускат фишове юнаците, да не се помайват с импресии...
С това обаче не искам по никакъв начин да оправдавам Доган, който съвсем се е разпасал и се изживява като някакъв феодален бей...
Зевзека
07 Май 2008 18:48
Мнения: 7,255
От: Bulgaria
И скатаджиите радостно са приели поканата и са облизали раните си..
Manrico
07 Май 2008 18:49
Мнения: 31,153
От: Bulgaria
Неориентирани си бяхте, такива и ще си останете и от конспирации няма да разберете. А възможността Доган специално да е проучил чрез шпионите си къде ще снима СКАТ импресия и да е отишъл точно там, за да ги провокира?

_______________________
And if I spend somebody else’s money on somebody else, I’m not concerned about how much it is, and I’m not concerned about what I get. And that’s government.
Milton Friedman, Fox News interview (May 2004)
Iezuit
07 Май 2008 19:00
Мнения: 17,521
От: Pitcairn
Леле, Манрико, , нивгиш няма да стигна твоето ниво на Правилна мисла. Дори и Парграфа може да се учи от тебе...
Сигурен ли си, че не искаш да посетиш някой клуб на "Атака"? Веднага ще те направят най-малкото квартален отговорник. Само не ходи във Варна - там хапят.
Manrico
07 Май 2008 19:04
Мнения: 31,153
От: Bulgaria
Не може само по форуми да се виси, трябва и да се чете класиката в жанра- Форсайт, Лъдлъм, льо Каре - там такива конспирации има, дето атакистите не са ги и сънували - а всъщност не знам, те много сънуват

_______________________
And if I spend somebody else’s money on somebody else, I’m not concerned about how much it is, and I’m not concerned about what I get. And that’s government.
Milton Friedman, Fox News interview (May 2004)
Gan(ю)гоТрий
07 Май 2008 19:07
Мнения: 20,679
От: Bulgaria
Истина е, че нашите папарачета са аджамии, ..

Пълно съвпадение имаме със Зевзека!
Само да добавя, че според собствените изявления на папарачето, той се е върнал да види („дали не бягам много бързо, че да не мое да ме стигне?”) дали Ицето още го гони..

Dinain “Сега ще изскокне Ганьо и ще го защити.” Друже, недей ме кани на 07 май на претоплен великденски курбан, както се евява обсъждания матрял..
Gan(ю)гоТрий
07 Май 2008 19:14
Мнения: 20,679
От: Bulgaria
И не се бъзикайте с Европейската Няродняшка Партия Атака(ЕНПА) - надежда на човечеството..
Calina Malina
07 Май 2008 20:32
Мнения: 6,931
От: Bulgaria
Великите СКАТ-ски импресионисти тръгнали по нощите да ловят прелестите на мига.
Ми не става така. Импресионизмът си е соларно изкуство. Тц, тц, тц... Ей такива абсурди раждат репортерските драми.
Gan(ю)гоТрий
07 Май 2008 20:41
Мнения: 20,679
От: Bulgaria
Его тука тука прясното ухаещо курбанче..

prepechat na prepechat
".. Волен Сидеров освен , че е луд е и лъжец, параноик , шизофреник а на всичкото отгори и наглец.. За това дело 1 година му пращаха призовки и той не се явяваш в съда , накрая му връчиха призовката с камери и журналисти като го причакаха пред народното събрание.. А , че Сидеров не е националист е повече от ясно. Самия факт , че се направил на тарикат и като бил на 18 години , платил на очен лекар да му издаде фалшиво медицинско , че е сляп с 10 диоптъра , за да не ходи войник и отървава казармата!! Всички Български мъже сме ходили в казарма , за да браним България от Турция а Волен Националиста скатал с измама, все едно всички останали сме балъци а той тариката.. А От тв. СКАТ водещия на паралакс Касабов , който нон стоп плюе ДПС - роднините му членуват в ДПС!! Даже кръстника му е в ДПС!! Хората не проумяват , че Атака е замислена от Доган, за да плаши с нея Българските-Турци А на кметските избори Волен излъга и , че има висше образование но бързо го разкриха и призна , че е със средно.. Оня ден си мина изпита и взе висше образование но обърнете внимание какво -Духовно, Сидеров взе Висше от Семинарията и журналистите присъстваха на изпита му.. Въпроса за да вземе висшето бил да каже отче наш!!!"
Manrico
07 Май 2008 21:37
Мнения: 31,153
От: Bulgaria
Веднага ще те направят най-малкото квартален отговорник.
Това нещо като шарфюрер ли се пада?

_______________________
And if I spend somebody else’s money on somebody else, I’m not concerned about how much it is, and I’m not concerned about what I get. And that’s government.
Milton Friedman, Fox News interview (May 2004)
Iezuit
07 Май 2008 22:49
Мнения: 17,521
От: Pitcairn
Това нещо като шарфюрер ли се пада?


Мисля, че ще да е някъде там. Но ако искаш да израстеш в йерархията на обшинския, областния или националния сбор и да станеш щурмшарфюрер, трябва да си истински отдаден на делото Му, като тоз достоен Негов следовник:


Re: ОТЛАГАТ ДЕЛОТО СРЕЩУ ВОЛЕН И КАПКА
« Отговор #16 -: 07 май 2008, 22:10:33 »

----------------------------------------- ---------------------------------------
БРАВО НА ХОРАТА КОИТО НЕ ПОЗВОЛИХА НА КОРУМПИРАНИТЕ ПЕДЕРАСИ ДА ЗАПОЧНАТ ДЕЛО , ЖАЛКО , ЧЕ МНОГО ПРИВЪРЖЕНИЦИ ЖИВЕЯТ НА ДАЛЕКО И НЕ МОЖАХА ДА СА С ВОЛЕН, СЛЕДВАЩИЯ МИТИНГ ТРЯБВА ДА БЪДЕ РАЗДЕЛЕН И ДА ЗАПАЛИ СГРАДИТЕ НА НАЦИОНАЛНИТЕ ТЕЛЕВИЗИИ ЗА ДА СПРЕ ВСЯКА ЛЪЖА И МАНИПУЛАТИВНО ПРЕДСТАВЯНЕ НА ИСТИНАТА

Натиснете тук

Едно не може да се отрече на Сидеров - измисли изцяло нов начин за отлагане на дело - след като всички по ред на номерата се разболяха, сега Вожда организира партийни митинги в съдебната зала...
Dinain
07 Май 2008 23:19
Мнения: 18,280
От: Bulgaria
Такива канари се изсипаха върху Болен и Най-Българската, Параграфът ще го досрамее да се покаже...
Добави мнение   Мнения:42 Предишна Страница 2 от 3 1 2 3 Следваща