Потребител:
Парола:
Регистрация | Забравена парола
Запомни моята идентификация
Брюксел не спи за строежите в българската "Натура"
Добави мнение   Мнения:3 1
Сократ-май
15 Май 2008 07:43
Мнения: 30,841
От: Bulgaria
Брюксел не спи, а на нас ни дреме...
CABILES
15 Май 2008 10:55
Мнения: 86
От: Bulgaria
Опропастява се единственото нещо, което би привлякло качествени туристи в България....заради моментни интереси на някои хора
mitkog
15 Май 2008 13:49
Мнения: 5,063
От: Bulgaria
Не че нещо но мозунга "цялото държава турист ориентед" е пълен базик и съсипия на малкото което ни е останало като природа.
Едната ми вила е средата на българия- троянският балкан - до резервата мазалат. население 3-4к човека.
За последните 3 години дигнаха 95 (деветдесет и пет) хотела къщи за гости и прочие - добавени към 20те вече съществуващи хотела.
Всичко под лозунга "ща развиваме туризма и ще развиваме еко туризъм" единственият ефект е балканджиите прецениха че нощувката вече е 50 лева и че мястото става все по неприветливо.
пак добре че успяхме да предотвратим появата на голф игрище че и такива мераци имаха някои местни кратуни.

Редактирано от - mitkog на 15/5/2008 г/ 13:51:22

Добави мнение   Мнения:3 1