Потребител:
Парола:
Регистрация | Забравена парола
Запомни моята идентификация
Брюксел предлага по-нисък ДДС за фризьори и обущари
Добави мнение   Мнения:3 1
a trodden
07 Юли 2008 08:04
Мнения: 502
От: Bulgaria
Вестник "Сега" премълчава и пази нервите на образованите си читатели, които няма как да не луднат, след като разберат предложенията на група "български" икономисти от фондации "Свободно общество", "Център за демократични изследвания" и оше няколко подобни, които единствено прокарват задгранични интереси у нас.
Та, тези икономисти предлагат да се намали ДДС на 15% и шоково намаление на осигурителните вноски, за сметка на бюджетен излишък.
Т.е. да го подарим на чуждестранните работодатели и техен капитал вилнеещ у нас, вместо да повишаваме доходите на българите!
Създаването на бюджетен излишък е ненаказано национално предателство!
Та нали от ЕС ни карат да правим бюджетен излишък, за да ни го вземат като глоби и санкции в близко време. А, ако успеем да спасим нещо от санкциите, да финансираме сами това, което ни се полагаше да бъде дадено от ЕС. Те ни направиха на нищожества ни засилват гаврите си с народа и държавата ни.
Приемането на предложение за намаляване ДДС и Осигуровките цели увековечаване бедността на българите!
Hugin
07 Юли 2008 08:27
Мнения: 8,461
От: Bulgaria
Ниско ДДС значи бедни цигани и комунисти, а не бедни българи бе момче.
Dinain
07 Юли 2008 13:35
Мнения: 18,280
От: Bulgaria
Смърт на вилнеещият у нас капитал! Вън чуждестранните работодали!
Дръжте изедниците, майцепродавците и националните предатели!!!
Добави мнение   Мнения:3 1