Потребител:
Парола:
Регистрация | Забравена парола
Запомни моята идентификация
Първанов договорил невъзможна доставка на газ
Отиди на страница:
Добави мнение   Мнения:158 Страница 1 от 8 1 2 3 Следваща »
Тромпеткобуркарнобатски
12 Яну 2009 00:49
Мнения: 888
От: Bulgaria
На калпавия доставчик, тръбата му пречи!
Газовик Гоце - хайка за газ 09.
Душко
12 Яну 2009 00:59
Мнения: 11,027
От: Austria
ПРИЗИВ !!!
КЪМ Всички.
От сега всеки ден -
БОБ и Леща да ядем !!!
ВСеки получава по една тръба и
се свързва с газопроводите на страната и Европа !!!
Mexikanski Vozhd
12 Яну 2009 01:28
Мнения: 1,597
От: USA
Бедата не е, че някой трябва да мисли за алтернативни доставчици.
Другите одавна са измислили алтернативни купувачи.
Руската газ освен, че става все по кът в Европа, няма да стигне и до Китай.
Тя си е Американска и ще и се радва америка. ЗАПОМНЕТЕ ГО!
За тъпанари като Европейците, вятърна и слънчасала енергия! Има други бели хора които не страдат от емоции а умеят да мислят
Просвета
12 Яну 2009 01:37
Мнения: 2,958
От: United States
..смех!
Iwan Wazow
12 Яну 2009 01:56
Мнения: 1,511
От: Bulgaria
За съжаление това не е нито първия, нито последния резил на Гоцето.
simo
12 Яну 2009 04:17
Мнения: 8,455
От: Jamaica
проз народ, слаба държава, лесно се управлява.
VOCI
12 Яну 2009 05:15
Мнения: 28,177
От: Antigua and Barbuda
Гоце пак се изходил в Големио Шлем.
VOCI
12 Яну 2009 07:15
Мнения: 28,177
От: Antigua and Barbuda
Тука мое да са го баннали сериозно. Ма по другите форуми се вихри и яко разсмива народа.
VOCI
12 Яну 2009 08:16
Мнения: 28,177
От: Antigua and Barbuda
http://capital.bg/show.php?storyid=611623
Там се е писал др. Иванов и инж. Ганев.
Ама хората си го знаят. Голем кодош
juka
12 Яну 2009 08:35
Мнения: 905
От: Bulgaria
Газ и парно до вратата да ми ги прекарат, с бъклица да ме калесват не ги ща. Газа гърми и трови, парното си е набутвация. атомната енергетика и ВЕЦ-овете са си чиста работа
Федя
12 Яну 2009 08:58
Мнения: 7,159
От: Bulgaria
Независимо че премиерът Юлия Тимошенко е подписала в събота срещу неделя през нощта международния протокол за мониторинг на транзита, документът не бе получен вчера в Москва по данни на руското правителство и "Газпром".

Пристигнал е! Само че Медведя казал, че не го признава!
Вратаря
12 Яну 2009 09:05
Мнения: 3,083
От: Bulgaria
Така и не разбрах, кой крив, кой прав, кой на Първанката сват
ЗИП
12 Яну 2009 09:06
Мнения: 34,590
От: Bulgaria
Пристигнал, ама с допълнителна декларация, която нито Русия, нито ЕС е подписвал!
А бре не се ли научиха тея европейци, че пред Русия тия не минават. Какво да кажем за украинците, които са толкова близо и живееха заедно.
Само Безоговорочная капитуляция шъ задоволи Русия. Едно време за тая работа, Жуков отделно подписа на 9.05.1945.
Какви са тия евтини номерца с декларации, които се прикрепват към протокола. Циганска европейска работа
Сократ-май
12 Яну 2009 09:09
Мнения: 30,841
От: Bulgaria
Ами простичко, бе.
Според Франс Прес (която е успяла да се добере до декларацията), трябвало да се каже, че Украйна не е виновна и не дължи нищо на Русия.
svetulka
12 Яну 2009 09:14
Мнения: 4,771
От: Germany
Потресаваща новина: "В момента ситуацията в България е катастрофална" съобщи днес в сутрешното си новинарско предаване Първа германска телевизия АРД. В потвърждение на това беше излъчен репортаж от софийска детска градина, в която няма отопление. "Децата пеят, за да се стоплят", се казва в репортажа, в който се представят и протестите пред украинското посолство в София.
Evasion
12 Яну 2009 09:17
Мнения: 17,258
От: Korea, Democratic People's Republic of
Поредната изцепка на Гоце - много говорене и перчене, и накрая, както винаги - едно голямо нищо!
Manrico
12 Яну 2009 09:23
Мнения: 31,153
От: Bulgaria
Мдааа, както знаят дори и начинаещите бриджьори, да обявиш "голям шлем" е едно, да го извадиш - съвсем друго.

_______________________
Блогът на Манрико
svetulka
12 Яну 2009 09:28
Мнения: 4,771
От: Germany
И Tagesspiegel oтбелязва: Положението е много сериозно. Включените към централното парно радиатори в панелките почти не отопляват, от душовете тече хладка вода.
Мухадооо, накъде духна ?!
hamel
12 Яну 2009 09:33
Мнения: 65,681
От: Bulgaria
Сократе, не е само това. По-тънкият момент е в срока за работа на наблюдателите: 30 денонощия, а при съгласие на страните - още 30. Демек, малко прах в очите и дай пак да я караме, както си знаем. Ако Русия беше поставила това условие, мога да си представя кво цвилене щеше да има, и не само във форума.
a trodden
12 Яну 2009 10:10
Мнения: 502
От: Bulgaria
Явно продължава тенденциозната медиина кампания против българският Президент!
Заглавието е едно тенденциозно манипулативно желание да се представи Президента ни като некомпетентен, смешен и т.н. защото според анти-президентските медии тази газ трябвало да дойде през Румъния?!?
Та, ние получаваме газ идваща пряко по тръби от Украйна! А, доставките са спрени от Украйна и към Румъния - за сведение! От Украйна тръбите към нас минават и през друга рекетьорска държава - Молдова, която напълно е източила тръбите и тя ще е следващата пречка да потече газта, но това е ще е друга тема!
Т.е. Украйна ако искаше можеше да ни даде газ, по трасето по което ни го пуска, но ... освен ПИ АР и след това снишаване друго Юшченко не направи!
Боже, колко са продажни и политизирани медиите у нас! Нищо добро не ни чака, когато ни казват, че черното е бяло, а ние мигаме и казваме: Да, бе!
Доси
12 Яну 2009 10:28
Мнения: 11,509
От: Bulgaria
Гоцето е историк. Кво да го правиш - от газ не разбира. От бридж също. За това ги обявява Големите шлемове, ма кво да го правиш, като си знае само каруцарски белот...
Добави мнение   Мнения:158 Страница 1 от 8 1 2 3 Следваща »