Потребител:
Парола:
Регистрация | Забравена парола
Запомни моята идентификация
Народът разочарован от дебата Станишев - Борисов
Отиди на страница:
Добави мнение   Мнения:39 Страница 1 от 2 1 2 Следваща
paragraph39
26 Мар 2009 00:53
Мнения: 80,095
От: Bulgaria
И тук ще се повторя- защото Темата е повторена тук/освен в "Наблюдател"!
..............
Този "дебат" Станишев-Борисов беше ГАВРА с българските данъкоплатци!
Те платиха 1 милион лева, за да си направят БСП и ГЕРБ, Станишев и Борисов, БЕЗплатна за партиите им предизборна Пропаганда- от каквато бяха ЛИШЕНИ НЕучаствалите в този "дебат" партии и лидерите им!
Впрочем, целият преддебатен "скандал" беше, май, Инсценировка- за да се проведе този "дебат", който си е една БЕЗплатна за БСП и ГЕРБ предизборна Пропаганда и Агитация, НЕпозволена за другите партии?!
Светло Пиво
26 Мар 2009 05:28
Мнения: 2,124
От: Bulgaria
Пара, това е по логиката за хляба и зрелищата. Хляб няма ............
генек
26 Мар 2009 05:42
Мнения: 36,327
От: Bulgaria

[/quote] Народът разочарован от дебата Станишев - Борисов

Кой народ? Нормалните хора не зяпат подобни сеири. при това нагласени, режисирани, фалшиви. Като при това даже баба марга от Долно Зверовине знае, че след изборите тия ще плеснат с ръце, па ще се прегърнат. Защото са "националноотговорни".
nevrokop
26 Мар 2009 07:07
Мнения: 3,786
От: Bulgaria
Както е казала Голда Мейр за Ануар Садат и Менахем Бегин, при посещението на Садат в Израел-, , Не им давайте Нобелова награда за мир, дайте им Оскари., , Макар, че по-късно и на двамата им дадоха Нобелите.
Muktadasaxkoburgidiotski
26 Мар 2009 07:11
Мнения: 14,528
От: Mali
Да де , ама всички искат да гледат шоуто с Оскарите , никой не гледа нобелистите.
Scandinavian
26 Мар 2009 07:29
Мнения: 2,320
От: Botswana
Грешката на споменатия народ е, че е очаквал нещо смислено от Б.Б. и С.С. в т. нар. дебат.
Top Gun
26 Мар 2009 07:44
Мнения: 5,874
От: Bulgaria
Да ни е честита новата(стара) фабрика за илюзии...
Василий Зайцев
26 Мар 2009 07:54
Мнения: 531
От: Bulgaria
За да си разочарован, прво трябва да си очарован!?! Няма друг начин.
Пенка от Прокатния
26 Мар 2009 08:03
Мнения: 2,210
От: Bulgaria

Верно си беше скука и лозунги. На два или три пъти се насилих да ги гледам и все не успявах да се задържа.



____________________________
Спортът е опиум за народите!
Пламен Пенев
26 Мар 2009 08:41
Мнения: 4,894
От: Bulgaria
генек каза:
Кой народ? Нормалните хора не зяпат подобни сеири.

a trodden
26 Мар 2009 09:03
Мнения: 502
От: Bulgaria
От този дебат полезен извод може да има само една истинска лява партия!
Защото се чу мотото на флагмана на дясното политическо мислене в България - Бойко Борисов, който разяснен на народа от левите може да го смаже!
Неговият рефен повтарян от него и екипа му, ежеминутно в това интервю и преди това от всеки активист на ГЕРБ е:
"Ние ще оставим парите в хората!"™
Това означава, че за Бпйко Борисов хора са само работодателите и банкерите, защото икиономисаните пари от данъци и осигуровки остават при тях! Не мислете, че намаляването на ДДС и други данъци ще намали цените на нещо в магазините. Напротив, те ще растят!
За по-прозорливите е ясно, че това е послание насочено към чуждите банки и фирми работещи у нас, обещавайки им публично, че ще повиши печалбите им с около 2 милярда евро годишно, намалявайки ДДС и други облози, лишавайки приходната част в бюджета с тази сума, оставящ без достойни заплати учители, лекари, полиция, съд, държавна администрация и пенсиите!
alin
26 Мар 2009 09:09
Мнения: 10,233
От: Bulgaria
Станишеф спечели еднопосочен билет. За Луната
Джон Ленин
26 Мар 2009 09:25
Мнения: 562
От: Bulgaria
Абе, темата на дебата не беше ли за партийното говорене или се лъжа.
Че той Станишев друго говорене има ли? Наизустил нашия десетина клишета във всяко едно, от които присъстват някакви "предизвикателства" и толкоз.
За касиера- така наречен финансов министър какво, той и клишета не си е направил труда да заучи, щото по презумпция той си е велик и непогрешим.
Ами как да сгреши, този човек върви винаги след събитията. Той не управлява парите, той само ги събира и харчи. Също като касиера на някой вход.
А зам министърчето на икономиката. Малейй..Мъка, мъка!
А Йотова, ... не тая ще я пропусна.
Писал бил слаб на Б.Б. Ами кажете и Б.Б. колко му е писал де.
Аз си мисля, че е по важно ние тука колко ще ти пишем.
Real Life
26 Мар 2009 10:28
Мнения: 1,438
От: Bulgaria
УСПОКОЕНИЕ

"България все още не е засегната сериозно от световната финансова криза и, образно казано, се намира в периферията на бурята".





До изборите кризата все ще ни подминава .
НЕРВЕН
26 Мар 2009 10:28
Мнения: 4,269
От: Bulgaria
на мен ми харесаха Йотова и онзи Куюмджиев.Така не съм се смял скоро.Могат да се пробват в комедиен сериал.. А на серГея си знаем приказките и вече е скучен...
Пикачу
26 Мар 2009 10:56
Мнения: 8,152
От: South Africa
Колкото и да ми е неприятно да си го призная, Бойко засега губи с 0 : 1.
Първа грешка, това е слабият му екип. Досега гледахме как по места основните партийни играчи на ГЕРБ са предимно бивши ченгета, при това не винаги ползващи се с добра репутация. Сега виждаме , че и на централно ниво са се сбрали предимно лаици. Байко можеше да научи от Царя поне нещо в тая насока.
Втора грешка, Бойко трябваше вече да е научил, че на дебат темата няма никакво значение. Той трябваше при всеки удобен момент да прави паралел с пагубните за България корупция по високите етажи, критиките на ЕС за липсата на съдебна система и спирането на финансиранията от Еврофондовете, превърнало бедна България в донор на богата Европа.
Трета грешка, Бойко в никакъв случай не трябваше да признава някакви заслуги на правиттелството. Това за него е убийствено, най-малкото защото и най-простия вижда тоталния грабеж чрез контрабандни канали, източване на ДДС и неплатени акцизи, заменки и конкурси по ЗДП от типа "Батко - братко" и "Вальо Топлото".
В крайна сметка избирателят от 18 години очаква само едно - ВЪЗМЕЗДИЕ!
ТАПА
26 Мар 2009 11:02
Мнения: 6,883
От: Bulgaria
Аз мисля, че никой от двамата участници в "дебата" не загуби. Те си направиха безплатна реклама, все едно че са единствените които се борят за кокала. Загубиха тези които си мислеха, че Герб и различно от БСП.
Вълчо
26 Мар 2009 11:55
Мнения: 2,798
От: Bulgaria
Фани единия, па удари другия! Тъжна работа. А още по-тъжно е, че има кздърни хора още у нас, но никой не ги пуска до управлението.
Гари
26 Мар 2009 12:11
Мнения: 72
От: Bulgaria
С такива като Ил.Йотова в предните редици на БСП е сигурно, че червените няма да спечелят изборите.
OLDMAD
26 Мар 2009 12:21
Мнения: 45,665
От: Bulgaria
Относно червенокосите, вж. у "После"!
Добави мнение   Мнения:39 Страница 1 от 2 1 2 Следваща