Потребител:
Парола:
Регистрация | Забравена парола
Запомни моята идентификация
Вратарят на "Левски" отпадна за Благоевград
Добави мнение   Мнения:7 1
kale
29 Апр 2009 09:27
Мнения: 1,120
От: Bulgaria
Бързо възстановяване на Гощо Вратарчето
шанс за Божката
Кокалеску е толкова тъп, че дори не е забавен
peshew
29 Апр 2009 09:42
Мнения: 8,297
От: Bulgaria
ще си позволя един такъв коментар.Няма отбор който да просперира ако феновете не харесват треньора.Време е вашия да се усети и да вземе да си подаде оставката, в интерес на Левски ще е.Дори и да постигне някакви временни резултати при първа издънка публиката пак ще го емне
kale
29 Апр 2009 09:57
Мнения: 1,120
От: Bulgaria
Пешев,
Комплименти за мъдрото включване
Треньорите, футболистите, мениджърите идват и си отиват, но феновете (като групова идентичност) са вечни. Кокалеску от самото начало е компромис - евтин и послушен от гледна точка на Батков/Чорни. Дори да направим требъл аз (пък и повечето левскари) няма да започнем повече да го харесваме (може по-малко да го гълчим). На Левски трябва класен чуждестранен треньор (аз нямам конкретно име на ум, но съм за холандец), а след време завръщане на тандема Наско-Мъри.
САМО ЛЕВСКИ
daskala
29 Апр 2009 10:24
Мнения: 5,537
От: Bulgaria
Кале, Първо се освободете от пишман авджията . Какъв зор бе да се освободим от плазмодия Лупи. Последствията от присъствието му в "градинката" ще ни преследват поне още две години.
popangelov
29 Апр 2009 10:38
Мнения: 18,928
От: Bulgaria
Лошото при Машиниста е, че започна с доста сериозни за нашия стандарт успехи и направи няколко правилни неща извън витрината на отличията - терени, ремонти, общежитие и т.н.. После си показа всичките чалъми и цялата ограниченост, но е по-трудно еднозначно да го заклеймиш, отколкото при Лупи. Лупи за една година такава каша забърка, че след него ще трябват поне три години, за да се изчисти.
kale
29 Апр 2009 11:24
Мнения: 1,120
От: Bulgaria
даскале,
Абсолютно си прав и не бих могъл да бъда по-съгласен с теб Често ме е срам от прибързаните и глупави изказвания на Батков, много от мениджърските му решения са импулсивни и лишени от рационалност: смяната на Мъри и Наско, продажбата на Топчо, Мечо, Игор, Йовов, Бардон, Вили Вуцов, Бистон, Кокала... В крайна сметка обаче той е собственик, а на собственик не може да се иска оставка. За съжаление моделът на собственост и финансиране на клубовете в България е такъв какъвто е и промяна е много малко вероятна в скоро време, особено в контекста на икономическата криза у нас и по света.
peshew
29 Апр 2009 13:38
Мнения: 8,297
От: Bulgaria
(снимка: натиснете тук)
Добави мнение   Мнения:7 1