Потребител:
Парола:
Регистрация | Забравена парола
Запомни моята идентификация
Доган плаши електората си с нов възродителен процес
Отиди на страница:
Добави мнение   Мнения:159 Предишна Страница 3 от 8 1 2 3 4 5 Следваща »
ТАПА
18 Май 2009 10:59
Мнения: 6,883
От: Bulgaria
Генек,
действаш на принципа "сред лъжите - тук там малко истина". Непочтено и нечестно. За да говориш така, имаш интересчета изглежда?
Druz
18 Май 2009 11:03
Мнения: 275
От: Bulgaria
Изказването е заплаха за разпалване на етническа вражда.Компететните органи трябва да се самосезират!Направено е от човек обучен от ДС за терористична дейност.
Stupido
18 Май 2009 11:07
Мнения: 2,907
От: Belgium
интересно що е само бай ви Асан в първите линии да брани сопол? де са останалите защитници на туркие?
генек
пък и шо му обяснявате на бай Асан очевадни неща? то стане ли дума за сопола, бай Асан става бетер Душето... иначе ми се струва умен човек де...
MNI
18 Май 2009 11:07
Мнения: 128
От: Bulgaria
Доган е мошеник и престъпник и няма да се промени до окончателния залез на неговата антиконституциона етническа партия.
Той плаши, че ако някой го пипне за "Лианите "му той ще кресне възродителен процес за да се спаси от резила който го чака.
Краят му иде така и така:
Натиснете тук

Цинизма и нахалството на Доган нямат граници:
"Само ви моля - не искам повече от 10 депутати в Европейския парламент", каза на аплодиращите го Сокола.

Те му казват марш за Турция той иска 10 от 17 това са 70% ог гласовете на България.

Имали ли сме подобен безсрамен идиот в историята от 13 века?

Редактирано от - MNI на 18/5/2009 г/ 11:09:47

paragraph39
18 Май 2009 11:12
Мнения: 80,095
От: Bulgaria
STRIKE EAGLE,
/:/ "...Значи Доган(КГБ-ДС) наистина се е УПЛАШИЛ!
Хванал се е за последната надежда на мерзавците - национализма. ..."
......................................... ......................................... .............
Когато Национализмът е в ПОЛЗА на друга Нация и е във ВРЕДА на Нацията, към която принадлежи/по Гражданство, по паспорт/ националистът- това е "черен" Национализъм за Нацията, в чиято вреда той е/ макар и да е "бял" Национализъм за Нацията, в чиято полза той е!/!
"Национализмът" на Върхушката на ДПС е "черен" Национализъм за БЪЛГАРСКАТА Нация- за разлика от "Национализма"/ПАТРИОТИЗМА!/ на патриотите от Партия "Атака", например!
"Черният" Национализъм на Върхушката на ДПС е ОПАСЕН за Целостта и Просперитета на БЪЛГАРСКАТА Нация- какъв е той за турската Нация/"бял" е за турската Нация!/, мен, , като българин по Националност/по Гражданство, по паспорт/ НЕ ме е грижа и НЕ ме интересува! Мен ме интересува Целостта и Просперитета на БЪЛГАРСКАТА Нация!
Поради това и ще казвам и повтарям: "Долу противоконституционната и вредната и опасна за българската Нация партия ДПС!"...
АНАДЪНМУ?!!
PRA4A*bg
18 Май 2009 11:12
Мнения: 5,541
От: Bulgaria
Няма значение дали Доганя подценява или не електората си. Факт е, че въпреки тази долна и елементарна риторика, енетелигентни хора като Асан примерно пак ще си пуснат бюлютинката за техен сокол.
Тука вече говорим на за интелект или расови въпроси, а за за болестно състояни или по-скоро чист интерес.
Айде сполай
Stern
18 Май 2009 11:23
Мнения: 10,462
От: Bulgaria
А дали наистина ректоратът на ДПС е толкова глупав и не вижда какво става? Чии интереси защитава Доган и с чии пари?

Еми явно е щом 20 год. като послушно стадо гласува за него. За тези години ДПС нито бита им подобри, нито ги образова, нито ги отби от тютюна. Но къде с изписани по дланите верни числа, къде с дадени им пръчици да мерят къде да драснат, те си гласуват за депесето.
И веднага въпроса - а защо българите-политици оставиха това население на ДПС? Защо не го просветиха, не му помогнаха да живее по-съвременно? Просто ги оставиха безалтернативно на Доган и за кухите му заплахи има почва. Да, заплахи като за деца или за идиоти, но когато това е единственото, което тези хора чуват...
paragraph39
18 Май 2009 11:23
Мнения: 80,095
От: Bulgaria
ГЕНЕК,
/:/ "...Що се отнася до АТАКА - наистина, прав е колегата. ДПС и Атака не могат един без друг. Плашат си електоратите и ги държат така.
Гласувайте за Атака, за да не ви управлява Доган.
Гласувайте за Доган, за да не ви сменят ББ и Сидеров имената!
Партии - близнеци /нямам ери/-братя!..."
......................................... ......................................... ......
ПРОЧЕТИ постинга ми до "STRIKE EAGLE" по-горе/18.5.2009 г. 11:12:36 / - и после се върни!
Да, вярно е, в някаква степен, че ДПС и ПП "Атака" си приличат- понежге са "националистически"/ПП "Атака" е ПАТРИОТИЧНА!/, но има РАЗЛИКА в полза на КОЯ Нация е "Национализмът" им! И точно тази Разлика е важната за всеки БЪЛГАРИН/ по Гражданстово, по паспорт, а НЕ по Етнос/!
То и ножът за рязане на хляб и ножът за рязане на гърла си приличат, нали- ама е важно кой от двата ножа ползваш по предзназначението му!
Така че, остави го този евтин АНТИбългарски номер на догановци и сие за "приликата" между ДПС и ПП "Атака"-НЕФЕЛЕН и вреден е за БЪЛГАРСКАТА Нация!
КАЗАХ!


Редактирано от - paragraph39 на 18/5/2009 г/ 11:28:16

Спартак
18 Май 2009 11:27
Мнения: 3,230
От: Bulgaria
Най- интересното в тази предизборна кампания е началото, това на АТАКА от Батак, това на ДПС от Демир баба теке. За последните 8 години много неща се промениха в полза на ДПС и неслучайно, той вече не е сокол, а тигър или лъв, а другите плъхове. Друго важно нещо в подтекста на посланията му са това, че ние българите може и да напускаме България, ако нещо не ни харесва, но тая земя е негова, тя трябва да бъде върната на Турция. И трето, всяки опит за съпротива просто ще бъде смачкан. И макар, че Сидеров е много по- категоричен в декларациите си против ДПС, Доган ясно е посочил врага си пред многолюдния си и фанатизиран електорат, това е Бойко и ГЕРБ. .
На фона на това невероятно ясно послание, нашите политически партии продължават да се правят на замаяни, да не обединяват усилията си за борбата за ОЦЕЛЯВАНЕ, защото България наистина загива, икономически и духовно, съпроводено с непознат за страната ни демогравски срив.
oIo
18 Май 2009 11:32
Мнения: 8,618
От: Bulgaria
Следователно, Параграфе, изхвърлянията на Доган наливат вода в две воденици едновременно. Полза от тях имат един път ДПС, което потяга редиците на "иликтурата" и втори път - "Атака", чиито недомаслени привърженици дерат гърла наоколо ти. Ти поне си комунист и трябва ги разбираш тия работи. Сиреч да благодариш Догану.
paragraph39
18 Май 2009 11:39
Мнения: 80,095
От: Bulgaria
OLO,
На мен НЕ ми е все едно към кой от двата ножа се посяга- към този за рязане на хляб или към този, за рязане на гърла/ за "рязане" на Нация!/, когато става въпрос за Целостта и Просперитета на БЪЛГАРСКАТА Нация!/прочети постинга ми по-горе до "ГЕНЕК"!/- предпочитам да е ножът за рязане на хляб/ ПАТРИОТИЧНАТА Партия "Атака" , в случая!/!
Твоите предпочитания си ги определи и сподели сам ти!
И да напомня, че ДПС я има от 1990 г- вече 20 г.!- а Партия "Атака" я има едва от 4/четири/ години! Следователно и логично е/ и ФАКТ е!/, че ДПС е Причината да се пояяви и сплоти Партия "Атака", а НЕ обратното!
Помисли!



Редактирано от - paragraph39 на 18/5/2009 г/ 11:42:56

integer2
18 Май 2009 11:52
Мнения: 613
От: Bulgaria
Най-трагичното е, че има българи - членове на ДПС.
Нека ги призовем - НАПУСНЕТЕ ДПС!
Или морковът е много сладък?
ve
18 Май 2009 11:57
Мнения: 3,195
От: Bulgaria
Доган дава добри парички например на един лигльо, "професор" по психология в СУ, който е много противен преподавател.
Сократ-май
18 Май 2009 12:04
Мнения: 30,841
От: Bulgaria
или морковът е много сладък

От коя страна?
Впрочем няма значение. Маркс беше казал "от всички страни".
oIo
18 Май 2009 12:07
Мнения: 8,618
От: Bulgaria
Затуй, Параграфе, трябва да се облягаме на опита, който вече имаме. И да го прилагаме. Какво знаем дотук? Знаем, че социалисти и царисти се оказаха в една и мафия със Сокола и никога няма да посегнат на Догановия клан. Знаем също, че имаше един кратък период когато Ахмед Доган беше по-нисък от тревата и по същество беше наврян в кучи задник. Помниш ли кога? Правилно, при Иван Костов. Това със сигурност знаем.

За Бойко още нищо не знаем, макар да се надяваме.

Що се отнася до проекта "Атака" (ще ме извиниш), той вярно е последната примамка за ловене на лумпени. Но не е първата. Преди Атака имаше ОКЗНИ, имаше Жорж Ганчев, имаше "Нова зора" и знам ли още колко партии на офицерите от запаса и родолюбивото гражданство. Тъй че, прашчай Григорий. Не нам.
bds123
18 Май 2009 12:07
Мнения: 116
От: Bulgaria
Който не е наясно по въпроса, да гледа поредицата "НОВОТО РОБСТВО" на телевизия Скат. Шестте серии са достъпни за всички в http://www.zamunda.net. Бях потресен и отвратен, както и хилядите, свалили този торент. Най-големият проблем е, че тези, които наричат себе си 'турци' са много по-турци от самите турци в Република Турция. . А и за пръв път чух думата 'КАВУРИ' , явно произхождаща от добре познатата думичка "ГЯУРИ" . Пътувал съм из Европата и често съм срещал по отбивките на магистралите групички от по няколко коли, обградени с насядалите по земята техни пътници - отдалече си личи, че са 'турци' - в същност те могат да бъдат граждани на която и да е страна, но ги отличава това, че си живеят в затворени групи и въобще не могат и не искат да бъдат приобщени. Вероятно за това е много лесно да бъдат водени под строй да гласуват, предварително инструктирани кой номер да задраскат.
Между другото - най много ме е било страх от неща които за БЕЗПЛАТНИ! Такива неща няма! В сериите на Скат се описваше за БЕЗПЛАТНИТЕ училища, екскурзии до Турция ... Това ми напомня за разказите на майка ми за БЕЗПЛАТНИТЕ неща, които са давани навремето за младежи, участващи в НАЦИСТКИТЕ младежки организации в България преди 9.9.44.
Колкото по-необразован е народа, толкова по-лесно може да бъде закаран под строй! Схемата на ДПС ми е ясна, това, което не мога да разбера е нашите пенсионери, които въпреки толкова много години демагогия и дебелащина продължават да гласуват за БКП / БСП.
ЖАЛКО за БЪЛГАРИЯ.
Езоп
18 Май 2009 12:36
Мнения: 5,087
От: Greece
"мишката и плъхът се борят помежду си, но не може мишка и плъх да се борят с тигри и лъвове!"

Соколчето на тато - вече се приземило и не иска да лети.
Заявява да е тигър или лъв - далй пък ще попадне в клетка.
Понеже е оплетен в свинските черва криминално - клетката за сега не се вижда.
Остава словоблудството му ОТ 20 ГОДИНИ заиграващо в сепаратизъм.
ПП
Много даже е лесен за поставяне на мястото му, но трябва ПЪРВО да се почне с нашите яничери. Като начало.
ГЛАСУВАЙТЕ ЗА ДА ГИ ИЗМЕТЕМ!!! - за
МИШКАТА И - за СЕРГЕЕВСКИТЕ ПЛЪШОЦИ .
















Редактирано от - Езоп на 18/5/2009 г/ 15:09:00

kanartik
18 Май 2009 12:38
Мнения: 289
От: Bulgaria
Единственото ми очакване относно Доган и компания е :
да се прилага Закона към деянията му
другото е бошлаф работа - локуми и боза с косми
генек
18 Май 2009 12:40
Мнения: 36,327
От: Bulgaria
Тапа,
с радио и атакист не се спори.
Но - КОНКРЕТНО - кои са лъжите в казаното от мен?
Параграфе,
не смесвай патриотизма, национализма и АТАКА. На изборите се явява АТАКА, не национализмът.
Национализмът не е партийно достояние или частна собственост.
А, че не можете без ДПС, се вижда от еднотипното откриване на кампанията /Абе, един ли сценарен екип ги прави тия мероприятия?/.
Та - позволете и други да си обичат родината. Макар да не го заявяваме гръмогласно, митингаджийски, рекламно-печелившо.
Germanik
18 Май 2009 13:07
Мнения: 3,187
От: Bulgaria
Не се заблуждавайте! Доган може да говори каквото си иска пред електора си. Да не си мислите, че някой внимателно слуша какво говори? Каквото и да говори, те си знаят - пускаме си нашата бюлетина. Това прилича на онзи случай с дипломната работа на бъдещ инженер(или какъвто и да е там студент). Потил се човекът, работил неуморно без да свежда глава, написал дипломна работа от 100 стр. Гледал, гледал, па накрая зареяно нейде в средата, вмъкнал един ред:"Който го е прочел до тука, го черпя една каса бира!" Въобще не му се е наложило да купува касата. И Догановата работа е същата. Той може да си позволи даже въобще да не излиза и да произнася такива "пламенни филипики". Резултатът ще е същия. Тези речи, драги господа са насочени не към неговия електорат, а към нас - останалите българи. Един вид: правете си хубаво сметката, ей!... Т.е. този човек ни заплашва! Нас! Обикновените, редови българи.
генек, моите уважения, но каква полза, ако си пазиш патриотизма и национализма вътре в себе си? Еми пази си ги! Закарай си ги в гроба! Каква е ползата за България от такъв псевдо-патриотизъм?
Добави мнение   Мнения:159 Предишна Страница 3 от 8 1 2 3 4 5 Следваща »