Потребител:
Парола:
Регистрация | Забравена парола
Запомни моята идентификация
Борисов нареди на ГЕРБ да се поправи за ученическите автобуси
Отиди на страница:
Добави мнение   Мнения:28 Предишна Страница 2 от 2 1 2
nikcv
15 Май 2010 15:05
Мнения: 7,474
От: Bulgaria
Браво на ББ!!!
engels!
15 Май 2010 15:09
Мнения: 8,710
От: Bulgaria
...и благодарение на това каруцата с отчаян оглушителен шум се беше устремила към пропастта...

В момента ББ и' дава допълнително, и то значително, ускорение
Гарван
15 Май 2010 17:55
Мнения: 9,350
От: Bulgaria
Бе то отдавна сме на дъното, ама защо продължаваме да копаем надолу не знам.
Бойко се самокоригирал - виц на деня
Точно реагира като куче пазач, без да мисли и в противоречие сам със себе си. Проба грешка методът не е подходящ при управление на една държава. Като не знае и не може да си ходи. Само с едната "харизма" не става.
ОвенЕдинак
15 Май 2010 20:36
Мнения: 1,901
От: Bulgaria
Бойко се самокоригирал - виц на деня

Как само се коригираха червенопрашковци и тригъзието-справка поправката Ванко1 на г-ца Дончева....Гушнаха мангизите и се направиха на улави.
Пикачу
16 Май 2010 08:33
Мнения: 8,152
От: South Africa
Време е ББ да помисли как да настани своите депутати на накои хубави редовни хранилки, че то в тая криза, как се кара на една гола депутатска заплата ?
Затова, именно, ще се открехват на лобизъм - кой за квото си плати. А ББ има да подскача като ужилен.
Кириак Стефчоолу
16 Май 2010 16:38
Мнения: 3,836
От: 0
детска радост, дребни бонбонки...
Старият автобус с неизправните спирачки, купен от европейските автоморги, дето уби децата в река Лим, беше и е собственост (през сичките офшорки) на очарователната Цветелина Карагьозова. Преди това е бил собственост на очарователния Славчо Христов.
Нашто слънце е нещо гузничко (осъдиха шофьора, професионалист с истинска книжка с категория Е, на ТРИНАДЕСЕТ ГОДИНИ ЗАТВОР).
Господ всичко вижда. Забавя, но не забравя.
Tim
16 Май 2010 17:29
Мнения: 6,853
От: Bulgaria
Боже, какво избра народа и какво получи!

Уж избираме хора за пралемантарна република, а получаваме еднолично управление. Тия около Вожда или са некадърници, или антинародни лобисти.

То стана бетер от абсолютна монархия, само дето наследникът не е уреден.


Добави мнение   Мнения:28 Предишна Страница 2 от 2 1 2