Потребител:
Парола:
Регистрация | Забравена парола
Запомни моята идентификация
Защитници на Алексей Петров извадиха SMS-ите му с Борисов
Добави мнение   Мнения:6 1
генек
12 Сеп 2010 20:29
Мнения: 36,327
От: Bulgaria
Ваденето на подобни компромати показва, че Петров страда от много болести и ще се спомине я от инфаркт, я от инсулт.
----------------------------
Блогът на Генек

paragraph39
12 Сеп 2010 22:06
Мнения: 80,095
От: Bulgaria
/:/ "...Петров е имал достъп до класифицирана информация с гриф "Строго секретно". Допускът му е бил издаден през лятото на 2008 г. За такъв достъп службите правят изключително подробна проверка, включваща ровене в кореспонденция, банкови сметки, здравословно състояние, близки до девето коляно. Според Радкова това доказвало, че Петров нямал престъпна дейност..."
§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§
Абе, много категорична го дава тази адвокатка/Радкова/!
Сякаш НЕ е възможно в днешна България ПРЕСТЪПНО/!/ да бъде позволен на "престъпник" Достъп до Класифицирана информация?! ПФУ!
Free Willy
13 Сеп 2010 08:05
Мнения: 120
От: Bulgaria
генек
Васик
13 Сеп 2010 12:07
Мнения: 14,574
От: Bulgaria
Борисов не се успива, това е тенденциозно излагане на фактите.
nikcv
13 Сеп 2010 15:29
Мнения: 7,474
От: Bulgaria
Фен клуба на станишев:


“Мис Бузлуджа” .
"Сергей, обади ми се” – Звездичка.


Apolitichen
13 Сеп 2010 18:46
Мнения: 9,749
От: Bulgaria
Борисов е използвал Петров в качество му на агент на Национална служба "Сигурност".
Мале, и агенти в Националната сигурсност сме допуснали! На чие разузнаване е бил агент?
Това, че разследването се влачи повече от шест месеца, хич не е добре. Явно работата е дебела, след като защитата вади такива "мастити" доказателства вместо да подчертае изключителността на клиента си като как служител на ДАНС е получил хонорар от зстрахователно дружество в размер на 1.6 млн. лв. Служителят на ДАНС като как е разпъвал чадъра - срещу конкуренцията или над "Лев инс"?
Добави мнение   Мнения:6 1