Потребител:
Парола:
Регистрация | Забравена парола
Запомни моята идентификация
ЦСКА трябва да плати днес и на "Селтик"
Отиди на страница:
Добави мнение   Мнения:76 « Предишна Страница 4 от 4 2 3 4
Dokich
31 Яну 2011 16:48
Мнения: 20,970
От: Bulgaria
Така, контролите ми са през шмайзера. Да ме убият не мога един резултат да си спомня от лятната подготовка. Защото като се отвори официално сезона, тамо е истината. Но понеже приятел в нужда се познава и знам как Тънката лайсна преживява всяка червена минута набарах едно особено мнение в полковнишкия Проспорт.
Може и да е от него. Той обича сам да си пише и отдолу коментира темите. Стилът му го издава. Няма значка стига да има какво да каже интересно.
Преводачът, преквалифициран като треньор поради невъзможност да му се намери друга длъжност след напускането на Андоне и нежелание да му се плати неустойка при уволнение, отново ни изуми с новаторството си.
Новодошлият на проби Петър Стоянов бе сложен на поста . . . централен защитник !?!
Другата "новина" - Минев - играл като десен халф не е чак толкова фрапираща, поради факта, че Минев е еднакво некадърен на който и да било пост.
Същото важи и за Платини, с тази разлика, че той освен, че е крайно бездарен, притежава и изключителна слабохарактерност и мързел.
На фона на всичко това, изявлението на старши треньора на "Чавдар" Спас Джевизов, който нарече ЦСКА - "средняшки отбор" , може да се приеме като комплимент.
ЦСКА наистина, с малко повече късмет би могъл да се нареди някъде в средата на класирането

Редактирано от - Dokich на 31/1/2011 г/ 16:49:08

sasoss
31 Яну 2011 16:49
Мнения: 6,068
От: Bulgaria
Онзи с неопределеното национално съзнание каза, че отива да гледа контролата. Да видим кога ще се върне.

Dokich
31 Яну 2011 16:51
Мнения: 20,970
От: Bulgaria
Обадете се вие Наградка, милион повече, по-малко няма ли
ГЪЧО
31 Яну 2011 17:00
Мнения: 8,746
От: Bulgaria
Мяркат ли се тъдява, влечуги от спортенфорум.нет
Evasion
31 Яну 2011 17:07
Мнения: 17,258
От: Korea, Democratic People's Republic of
Господин Илия, от линка, който си дал, е видно, че Чорни е издирван в Испания. Остават поне още две държави, които го издирват, за да станат три, както искам аз от лайсната. А какво се крие под "маса" си знае само той И още нещо - червената бланка на Интерпол не е международна заповед за арест. Какво представлява тя, може и сами да си прочетете. Чакам поне още две държави от масата, които го издирват
nikola_tsanev
31 Яну 2011 17:09
Мнения: 12,247
От: Bulgaria
Обадете се вие


Освен твирем, никой не знае явния адрес на Бащицата Как да се обадим
tvirem
31 Яну 2011 17:19
Мнения: 11,844
От: Bulgaria
**Твиреме, Не ставай ятак на издирван от интерпол, обади се.**
Израелските служби за сигурност безспорно са членове на интерпол, тъй, че нестава да съм ятак на някой точно в Израел.Пък израелците не са и комунисти, просто не става.
За адреса нека отговаря Лайсната, тои е на ти с и-нета и укито, няма начин да не го открие, просто няма начин.
SerElias
31 Яну 2011 17:21
Мнения: 2,589
От: Denmark
Усукания, ти наясно ли си какво значи да си издирван от Интерпол? И чети по-Фнимателно в Испания има издадена заповед за арест.
Evasion
31 Яну 2011 17:31
Мнения: 17,258
От: Korea, Democratic People's Republic of
Господин Илия, за Чорни е издадена заповед за арест в Испания, той НЕ Е издирван от Интерпол - прочети какво значи червения цвят - срамота е да не знаеш точно за червеното . Както и да е, ако искаш чети. Остават още две държави от масата - дайте ги
SerElias
31 Яну 2011 17:40
Мнения: 2,589
От: Denmark
Засукания, я се пробвай да преведеш това
These red notices allow the warrant to be circulated worldwide with the request that the wanted person be arrested with a view to extradition.
If any member of the public has any information about one of the wanted persons, they should not contact the General Secretariat directly, but contact the police in the place where the person has been located or identified.
[/i]
Dokich
31 Яну 2011 17:59
Мнения: 20,970
От: Bulgaria
Ето я голямата радост
Официалното съобщение на МФВС:

"ПФК ЦСКА АД преведе по сметка на Министерство на физическото възпитание и спорта сумата от 712 000 лв., което е почти всичко, дължимо за такса смет.
Това е една сериозна стъпка към изчистване на цялостните задължения на футболния клуб към МФВС. Остават неразплатени обаче повече от 1 млн. лв., натрупани от наеми и лихви. Част от тях ще бъдат приспаднати, след като комисия установи размера на подобренията, направени на стадион „Българска армия" и базата в Панчарево. Останалата част от сумата ще трябва да се заплати. По закон, едва когато всички задължения на ЦСКА бъдат изчистени, може да се премине към процедура за отдаване за ползване на „Българска армия" и Панчарево за срок от 20+10 години."
Да добавя. Обявява се търг на който може да се пуснат и някои от по-състоятелни червени фенове във форума. Никове няма да посочвам да не ме сиктеросат за издаване на лично инфо.
tvirem
31 Яну 2011 18:02
Мнения: 11,844
От: Bulgaria
Сърчоо, там по средата пише и това: */... коя да е информация за един от търсените хора, .../*.Та защо търсят в множествено число?Или Чорни е съставно лице от няколко други? И накрая - това е бюлетин за границата.

Редактирано от - tvirem на 31/1/2011 г/ 18:05:46

SerElias
31 Яну 2011 18:08
Мнения: 2,589
От: Denmark
Тирираме, зарежи Гугъл транслатора и викай бабата с речника да помага. Ти по-добре готви нова подписка да връщат Бащицата, белким помогне на Борат. Така с тези екскурзии на агента до обетованата земя...мъка е голема.
tvirem
31 Яну 2011 18:19
Мнения: 11,844
От: Bulgaria
Мили ми Хамлет,
по-разумно от твоя страна е не да отклоняваш въпроса към бабата и речника, а да пишеш конкретно по темата която ти отваряш.
Нито съм по подписките, нито по разписките, нито пък по SMSите, тъй че обърни се към другиго.
Evasion
31 Яну 2011 19:38
Мнения: 17,258
От: Korea, Democratic People's Republic of
An Interpol Red Notice is not an international arrest warrant.
- това за господин Илия - ако иска, воже и да ползва Гугъл презодача
Обаче въпроса си остава - освен Испания, коя друга?
Добави мнение   Мнения:76 « Предишна Страница 4 от 4 2 3 4