Потребител:
Парола:
Регистрация | Забравена парола
Запомни моята идентификация
Хиляди протестират в Турция срещу война със Сирия
Добави мнение   Мнения:13 1
nocapitalism
05 Окт 2012 16:24
Мнения: 28
От: Bulgaria
http://actionredbg.blogspot.com/2012/10/Hilyadi-protestirat-v-Turcia-srestu-voyna-sus-Siria.html
Интересно защо няма информация по големите ни медии за тези протести? Дали защото се виждат хиляди комунисти, които наричат евроатлантическата "ценност" Обама "фашист"?
Редактирано: 1 път. Последна промяна от: nocapitalism
Rakita
05 Окт 2012 16:25
Мнения: 22,828
От: Bulgaria
Знаех си, че турците са скрити комунисти
nocapitalism
05 Окт 2012 16:27
Мнения: 28
От: Bulgaria
Във всеки случай комунистическото движение все повече набира сила.
Rakita
05 Окт 2012 16:29
Мнения: 22,828
От: Bulgaria
Във всеки случай комунистическото движение все повече набира сила.
Вай, вай, току-виж комунизмът тръгнал от една развита индустриална страна
Натисни тук
Натисни тук
Натисни тук
Редактирано: 1 път. Последна промяна от: Rakita
kaily
05 Окт 2012 16:38
Мнения: 35,647
От: Bulgaria
Те в България не публикуват протестите, ни в Португалия, ни в Испания, ни в Аржентина, тук таме по некоя вметка, че се събрали някъде една шепа хора...светът ври и кипи от нова класова война, обаче тук Сънчо приспива ракитите.
България е една от малкото останали заспали точки на планетата.
nocapitalism
05 Окт 2012 16:38
Мнения: 28
От: Bulgaria
Показателни снимки
Rakita
05 Окт 2012 16:41
Мнения: 22,828
От: Bulgaria
светът ври и кипи от нова класова война, обаче тук Сънчо приспива ракитите.
Кайле, аз ти казах - тези революционери преди да правят комунизъм, трябва да си хвърлят кредитните карти и да си погасят предсрочно кредитите. Тогава няма да има нужда от революция. Ама де тоз късмет де!
Редактирано: 1 път. Последна промяна от: Rakita
konur
05 Окт 2012 17:13
Мнения: 1,777
От: Bulgaria
Че кой иска война??
kaily
05 Окт 2012 17:15
Мнения: 35,647
От: Bulgaria
Натисни тук
konur
06 Окт 2012 10:42
Мнения: 1,777
От: Bulgaria
Алевитите(Бешар бил алевит) и ПКК са най-големите защитници на кървавия тиранин Асад,затова протестират,да протестират,но защо издигат комунистически знамена??Балами няма само в България,те също като българските леви чакат от умрял писмо.
Редактирано: 2 пъти. Последна промяна от: konur
OLDMAD
06 Окт 2012 11:06
Мнения: 45,665
От: Bulgaria
konur, в Темата става дума за информационното затъмнение в България, относно реалните събития не само в Турция и Сирия, а и по Света.
Редактирано: 2 пъти. Последна промяна от: OLDMAD
rorik
06 Окт 2012 11:33
Мнения: 15,950
От: Bulgaria
Ммм даа,
Ми то и в самата Америка има затъмнение та в България ли да няма.Конур,
Големите си играят с малките . Министър председателят ви да не се е усетил нещо. Като го викаха в САЩ.. са го цанили да поеме тази война на гърба си. Мисля че ти каза , че ще отстоява интересите на Турция. Голкемите вземат не дават. Колкото ние получихме нещо за базите , толкова и вие ще получите.Иначе ви противопоставят на Русия , пък вие искате от нея евтини АЕЦ? Като наклоните везните и победите в Сирия ще се тропоса един кораб- САЩ на бреговете на Сирия.Големите започнаха да ви фалират. И едните и другите . Те все " помагат" с кредити за купуване на оръжие , с лихви.
Те така те , мисля. Може и да не е вярно . Кажи как мислят в Туркието?
kaily
06 Окт 2012 13:59
Мнения: 35,647
От: Bulgaria


(H) You will never see on TV

4/10/12 In Istanbul, Turkey tens of thousands of Turkish protested against the government and the prospect of a Turkish-Syrian war.
Добави мнение   Мнения:13 1