Потребител:
Парола:
Регистрация | Забравена парола
Запомни моята идентификация
Треньорът на "Левски": Стоичков ми е дразнител
Отиди на страница:
Добави мнение   Мнения:267 « Предишна Страница 7 от 14 5 6 7 8 9 Следваща »
Месомилион
20 Апр 2013 20:38
Мнения: 354
От: Antarctica
Спасиха ви Николай Йорданов, поръчков съдия номер едно в България, Пламен Илиев и Родригес.

Демек сме като Барселона. И нея все "поръчков съдия" в комбинация с един-двама нейни играчи я спасява.
Респект, Лайсна!
nikola_tsanev
20 Апр 2013 20:39
Мнения: 12,247
От: Bulgaria
Такова нагло подпиране на селтаците от страна на рефера!


Гледах мача след 15 мин. и такова нещо не видях. Явно сините очила са ви в повече

Иначе, "Левски" беше рационален отбор и от 3 положения вкара две. Литекс от 5-6 вкара най-невъзможното и ненужно вече.

Та това е. Ако някой смята неотсъденото нарушение срещу Г. Миланов на Р. Ели в наказателното поле през първото полувреме за подкрепа в полза на селтаците, явно е кьорав

Приятна вечер и лека нощ
Редактирано: 1 път. Последна промяна от: nikola_tsanev
Месомилион
20 Апр 2013 20:41
Мнения: 354
От: Antarctica
неотсъденото нарушение срещу Г. Миланов на Р. Ели

Гледах всички повторения на тази ситуация и съм категоричен, че ДУЗПА НЯМА. Ама с вятър, лайсни и лайсноподобни не се спори. Брътвете си, не се смущавайте.
mojorisin
20 Апр 2013 20:41
Мнения: 251
От: Bulgaria
лайстна кой искаш да свири мача с вас?стоичков или дихонов?ако искаш може и маркус мерк give me five ако искаш родригез и пацо няма да ихраят да е всичко честно
tvirem
20 Апр 2013 20:42
Мнения: 11,844
От: Bulgaria
НФСБ. Децата ми са добре, учат се извън България и слава Богу, не мислят да се връщат в тази сбъркана страна

Лайсна,ти какво си написал? Ти голЕмата Тънка лайсна и след теб мънички Тънки лайсни?1? Леле малеее смЕх,смЕх до напикаване
И в бъдеще като ти дойде времето с жени да се разправяш,Лайсна много внимавай защото почти всички момички са левскарки.Их,как ми се иска да видя това ...
Тънката лайсна
20 Апр 2013 20:44
Мнения: 7,756
От: Bulgaria
Как поне един от вас не намери кураж да признае "спечелихме незаслужено, дванадесетият играч ни помогна". Няма как да стане, левскарчета са насреща. Правило номер едно при вас е никога нищо да не признавате. Винаги сте прави, нали сте от ДФК "Левски".

Оставям ви да се радвате на големия успех днес. Надявам се някой тампериран дебърцин скоро да ви го върне тъпкано. Защото в България е така, мафията командва парада! Но на международното поле правилата са други.

Чао. Пожелавам ви здраве!
Rince
20 Апр 2013 20:45
Мнения: 4,964
От: Bulgaria
.
Редактирано: 1 път. Последна промяна от: Rince
mojorisin
20 Апр 2013 20:46
Мнения: 251
От: Bulgaria
чааааоооооо
mojorisin
20 Апр 2013 20:49
Мнения: 251
От: Bulgaria
кога е мача с лудогорец?
Месомилион
20 Апр 2013 20:52
Мнения: 354
От: Antarctica
Rince,
всъщност бе така: вкарахме три гола, един заслужено отменен, два признати само защото съдията е мафиотска подлога. За сметка на това ни бяха спестени 5, а по-скоро шест червени картона, отделно от което не бяха свирени седем чисти дузпи за Литекс.

Това е Истината. Според Лайсната, а, мисля, и според ГА. А както е добре известно, те говорят само истината.
Rednik South
20 Апр 2013 20:55
Мнения: 499
От: Papua New Guinea
Чао Лайстна. Тука ми се потвърждава мнението, че Левски с който и граят няма начин да спечелят и дружно да не излязат няколко изтрещели прасета и дружно да заяват, че Левски купили съдията. Няма такъв мач от десетки години, който не вярва ако иска да проверява форум мач по мач десет години назад - всичкоп купено!; знач1и не е задължително да си лудак, за да с цскар, но съвсем видимо доста помага; това цскаризма някаква колективна психоза ли е , какво е не знам. Колеги, днес Левски уби от бой Литекс; съдията Йорданов е личен съдия на Ганчев, подпираше Литекс като изоглавен, той Гриша Ганчев да беше излязъл да свири, нямаше да ги подкрепи повече. Литекс играха посредствено, смешно - което не е за чудене, тъй като от години са на практика на автопилот, т.е. без треньор. И още много има да ги бият, няма да е само Левски. След мача селската комплексарщина на Ловеч си показа рогата, както си ги е показвала винаги след загуба. Форумните и медийните гатанасовци си каканижат, както са си каканижели винаги от десетилетия насам. Нищо ново. Левски игра като отбор, Пл. Илиев и Родригес направиха и добри индивидуални изяви. Литекс играха като сбирщина, както играят от доста време, някой път бият, щото е България, друг път падат, щото нямат тренжор и не са особено добри. Толкова. А Митов все така предстои да се докаже като треньор и все така е по-вероятно да е грешка, отколкото правилен избор. Не вярвам в чудеса.
Austin Powers
20 Апр 2013 20:56
Мнения: 9,220
От: 0
"Триото" ще е начело до лятото, независимо дали станем шампиони или не. След това пак ще има "високи цели", доказан треньор, смЕх в евротурнирите и ... може би ново "трио".

За кое трио става дума, за Бижутеро, Пелето и Гаджев ли? Те са вечни, тях никой не може да ги бутне.
Dragoi
20 Апр 2013 20:59
Мнения: 6,889
От: Bulgaria
Чувствам не толкова доволен от мача левскар, колкото сътрудник в някакъв правозащитен отдел, който трябва да помогне на Лайстната най-човешки. Остава само седмица, а сегашната му депресия ще се отрази и на сътрудничеството му в предизборния щаб...

Приканвам и други колеги да поемем правозащитни функции срещу депресията на Гаговеца- той не е щастлив, а това се отразява на форума.
nikola_tsanev
20 Апр 2013 21:02
Мнения: 12,247
От: Bulgaria
Rince
20 Апр 2013 20:45


Аз не съм казал, че сте спечелили незаслужено
Изказах несъгласие с мнението, че съдията бил подпирал "селтаците" и така мисля.
Втурнахте се е категорично да коментирате положението, за което предположих, че има нарушение
Що така бе брат'чеди Не съм поставил под съмнение победата ви.

Ама като видите Никола Цанев, не четете, а скачате като шебеци
Редактирано: 1 път. Последна промяна от: nikola_tsanev
tvirem
20 Апр 2013 21:04
Мнения: 11,844
От: Bulgaria
Тънката лайсна
20 Април 2013 20:44

Как поне един от вас не намери кураж да признае "спечелихме незаслужено, дванадесетият играч ни помогна".

Лайсна,понеже си ми приятел и знам,че ще го прочетеш,та затова ти казвам:
Точно този съдя да наречеш наш 12 играч,означава,че знаеш за футбола толкова,колкото знаеш за зелените човечета от Марс.
Този наш Николайчо откакто е съдия винаги ни е порязвал.Има си лична причина да го прави.В същото време няколко години беше придворен рефер на ловчанлии или на Гришата.
И добре правиш,че отиваш да нанкаш.
Rednik South
20 Апр 2013 21:06
Мнения: 499
От: Papua New Guinea
Обаче все така адмирации за Литекс, че налагат българчета и модела им трябва да се следва - могат да са само и единствено пример за в3сички в това отношение. В момента целия ни футбол се надява на школата на Литекс и на почти нищо друго.
ATLETICO DE MADRID
20 Апр 2013 21:08
Мнения: 10,242
От: Cyprus
Ловеч:ЛЕВСКИ - 1:2
tvirem
20 Апр 2013 21:10
Мнения: 11,844
От: Bulgaria
Остин,разгеле,че си тук.
Първо,честита победа след приятна игра!
Второ,снощи сбърках името,не Сурлев а Ю.Попов ви дърпа конците.За което прощавай!
nikola_tsanev
20 Апр 2013 21:16
Мнения: 12,247
От: Bulgaria
Атлети Дон, някаква прогноза за мача ви утре със Севиля ако може моля
archi
20 Апр 2013 21:20
Мнения: 4,873
От: Bulgaria
Натисни тук

къде е дузпата и защо отмениха гола на Йовов?
Добави мнение   Мнения:267 « Предишна Страница 7 от 14 5 6 7 8 9 Следваща »