08 Дек 2013 20:30
Мнения: 9,220
От: 0
Треньорът на "Ботев" се оплака от лошия терен след мача.
По-скоро герен. Това не е терен за футбол а за ръгби, то затова и мача повече приличаше на ръгби, а не на футбол. Цяло чудо е че нямаше контузени футболисти. Крайно време е федерацията да задължи отборите от А група да имат терени отговарящи на дадени изисквания.
dqdomincho
08 Дек 2013 20:38
Мнения: 148
От: Bulgaria
И какво му беше на терена,че на едните им пречеше, а на другите не.Те и една топка им бяха пуснали ,една такава кръгла и неудобна.На крива ракета.....................
08 Дек 2013 20:52
От: 0
Ех дядо Минчо, явно никога не си играл футбол. Не знам дали си гледал мача, но след всеки спринт футболистите си чистеха калта от бутонките. На Локото играта е в статичните положения и беше видно че те изобилстваха, а футбол не се игра. Миналия мач на Колежа когато терена беше перфектен се видя че Локото нямат шанс дори срещу 10 "канарчета". На Локото това им беше и целта, да не загубят, в този си вид за тях това беше победа, задържат се в челната 7-ца дори пред Левски и цсАка, нещо което не са си и мечтали в началото на първенството. Да са живи и здрави, по-добре с/у тях отколкото с/у Берое през другата част на шампионата.
trojanec
09 Дек 2013 00:34
Мнения: 63
Много грозен мач. Остана впечатлението че домакините нарочно са наводнили терена...
09 Дек 2013 01:41
От: 0
Това с наводнените терени е стар трик още от времето на Гочо Василев, само че тези днешните буфери нямат неговия даян. На такъв терен всичко се компенсира с търчане и въргаляне, локомотивци днес до 60-тата минута изпокапаха. Точно тогава можехме да ги навреме в тяхната врата, но не си заслужаваше риска от контузии. Чака ни серия от тежки мачове, но поне няма да са на такива ниви.
nevrokop
09 Дек 2013 09:13
Мнения: 3,786
Нарочно или не,но се получи най-изгодният и за двата отбора резултат.Така всички са доволни.Е,запалянковците ще поспорят ден-два и този мач ще се забрави.
09 Дек 2013 16:26
От: 0
Съвсем нормално е на този терен да се случи точно това което се случи. Условия за футбол липсваха. Случайно или не, жълти картони получиха една дузина футболисти. Колко по-добре щеше да бъде за някои, мача да завърши с 3-4 червени картона и поне половин дузина контузени.