Потребител:
Парола:
Регистрация | Забравена парола
Запомни моята идентификация
Американци и британци се бият срещу Турция в Африн
Добави мнение   Мнения:9 1
Su38
24 Яну 2018 22:01
Мнения: 13,718
От: Bulgaria
Американски, британски и германски доброволци, които са се сражавали с терористичната групировка "Ислямска държава" заедно с оглавяваните от сирийските кюрди Сирийски демократични сили в Сирия, са в района на Африн, за да се сражават срещу Турция, която предприе офанзива там. "Има желание от страна на чуждестранните бойци, които се сражаваха в Рака и които се сражават в Дейр ез Зор, да отидат в Африн", изтъкна представителят на СДС Редур Кселил.

Тъпанарщина. С това само морално оправдават турските действия. Щото турците бият терористите от ИДИЛ, нали? А СДС се дезавуират като ислямистки терористи.
Чоки§§
24 Яну 2018 23:43
Мнения: 7,337
От: Israel
Тази новина от радио Анкара ли е ?
Васуки
25 Яну 2018 00:09
Мнения: 3,605
От: India
Ако турците се справят в този район, пространството за англо-американско присъстве в Сирия съвсем се стеснява, а за иранско присъствие доста се разширява, следователно на Израел му се появяват главоболия и коремни колики едновременно.
Ян Бибиян
25 Яну 2018 01:23
Мнения: 363
От: Bulgaria
Значи довчера са били при чалмите против кюрдите, а днес при кюрдите против турците. На това се казва коалиция!
VOCI
25 Яну 2018 02:29
Мнения: 28,177
От: Antigua and Barbuda

Американски, британски и германски доброволци... се сражават срещу Турция


OTTOMAN
25 Яну 2018 05:19
Мнения: 597
От: United States

Палчето Воцка така си го вирнал, да не те изненада там, където Слънцето не огрява?
Чоки§§
25 Яну 2018 07:47
Мнения: 7,337
От: Israel
Ян Бибиян
25 Яну 2018 01:23
Мнения: 322
От: Bulgaria
Скрий: Име,IP
Значи довчера са били при чалмите против кюрдите, а днес при кюрдите против турците. На това се казва коалиция!

Не са ти ясни нещата , затова пишеш глупости !

Тия са от Свободната Демократична Армия(SDF) или СДА . И се бият или само разправят , че ще се бият против турците .
Тия , които са се били с чалмите против кюрдите са от ССА - Сирийска "Свободна" Армия .
А на Асад и Сирия са САА - Сирийската Армия на Асад !
Сега станали ти ясно , че и аз почнах да се обърквам , докато ти обяснявах !
Редактирано: 1 път. Последна промяна от: Чоки§§
Чоки§§
25 Яну 2018 07:55
Мнения: 7,337
От: Israel
Su38
24 Яну 2018 22:01
Мнения: 13,587
От: Bulgaria
Скрий: Име,IP
..........................................
Тъпанарщина. С това само морално оправдават турските действия. Щото турците бият терористите от ИДИЛ, нали? А СДС(СДА или SDF) се дезавуират като ислямистки терористи.


ИДИЛ са локализирани долу в Южна Сирия и имат тук-там отряди в останалите области . Турците , под предлог че "ще" бият ИДИЛ , се опитват да решат своите проблеми с кюрдите - и тия , подкрепяни от САЩ и тия , които не са подкрепяни от САЩ .
И СДС/СДА(SDF) не са ССА .
Редактирано: 2 пъти. Последна промяна от: Чоки§§
profesionalist
26 Яну 2018 01:53
Мнения: 648
От: Bulgaria
чоки и аз точно това мислех да напиша.Защо не се бори да свали Асад лицемера а го използва тоя пениз за да трепа законо кюрдите.За него всеки кюрд е терорист та дори ако живее в Германия.
Добави мнение   Мнения:9 1