Добави мнение   Мнения:69 « Предишна Страница 4 от 4 2 3 4
Блажо
10 Юли 2003 13:43
Мнения: 331
От: Bulgaria
Разкошен трети гейм! Всички идеи на Ники Иванов - реализирани! Няколко супер-сервиса на Евгени Иванов , а на блокада и в атака направо ги разби. Матей Казийски също игра супер по диагонала.
В четвъртия гейм нашите показаха това, за което доста се пишеше тия дни, че им липсва - психика. Геймът вървя точка за точка, най-голямата разлика достигаше две точки. В интерес на истината при 21:21 имаше доста спорен момент, решен от главния съдия в наша полза: след сервис на руснаците съдията на линията показа "вътре", но главния отсъди "аут" и стана 22:21. Това според мен беше решаващо. На повторението не се видя добре какво всъщност беше. Ама каквото и да е било, дори и да са ния подарили тази точка, май е малка компенсация за "секирите", които сме отнесли вчера и във вторник...

Както и да се развият нещата, за днешния мач:

БРАВО БЪЛГАРИ!
Dinko
10 Юли 2003 13:51
Мнения: 5,685
cattle_ripper,
вярно ли нямаме шансове? Щото аз гледах последния гейм и Сашо Йовков каза че ако Бразилия бие с 3:0 отиваме на финал?
Мнения: 126
Браво на момчетата, и три загуби да бяха записали, все пак Ники Иванов и Пл. Константинов са с контузии още от квалификационната група. Като за начало е добре, сега е важно да се развие успеха в следващите състезания
peshew
10 Юли 2003 15:01
Мнения: 8,297
Време беше някой да го отнесе.Тази чест се падна на руснаците.Италианците вчера също трябваше да си го получат но не ни вървеше блока и посрещането а сервиза направо провал.Така или иначе доказахме че сме равни с най-добрите.И още един парадокс.Досега май повечето мачове ги печелим след като губим първия пък дори и втория гейм.Каквото и да стане УСПЕХ!!!