Потребител:
Парола:
Регистрация | Забравена парола
Запомни моята идентификация
Шулева: Рокадата в МС може да ни отведе до втори мандат
Добави мнение   Мнения:6 1
smith
14 Юли 2003 10:04
Мнения: 23
От: Bulgaria
Shuleva govori gluposti. Ziala Bulgaria ne moje da dochaka momenta v koito Simeon veche niama da e na vlast i korumpiranite mu minstri ot vtoroto naznachenie sashto veche niama da gi ima.

Napravo e nahalstvo ot NDSV da govoriat za vtori mandat.
PICKWICK
14 Юли 2003 10:22
Мнения: 2,228
От: Bulgaria
Това, че има още какво да бъде направено е ясно е на пеленачетата, но съвсем не означава, че именно Шулева и настоящето правителство трябва да го направят. Общо взето Саймън Сез допуска абсолютно същата грешка като Костов преди 4 години - закъсняла смяна, не особено ясна и абсолютно тъмна. А приказките за втори мандат непременно извикват въпроса втори мандат за кого? НДСВ е една абсолютна измишльотина, която след края на мандата изобщо няма да може да съществува като самостоятелна единица. Това е нетрайно съединение, което като влезе във взаимодействие с други съединения, ще се разпадне не на молекулки, а на атомчета. А що се отнася до социалната политика на Шулева - да, тя е изключително успешна, но за малцинствата, а колкото и да ги черпят с кебапи, те пак си остават малцинства и едва ли ще могат да донесат на тепсия втори мандат на Шулева или пък какъвто и да било мандат за нея специално.
Бечо
14 Юли 2003 10:35
Мнения: 296
От: Bulgaria
Смит,
Не е нахално брато - наивно е !
lelka
14 Юли 2003 11:23
Мнения: 1,421
От: Bulgaria
Глупости приказва Шулева. Целият народ едва ще изчака да им мине мандата, тя за втори се гласи!
Muncho Podigovski
14 Юли 2003 11:31
Мнения: 2,492
От: Bulgaria
Ама трябваше да я чуете Шулева - тук не е пълно изказването й. От радикални промени нямало нужда, но имало нужда от "фина донастройка" в правителството. "Fine tune". Прелест!
PICKWICK
14 Юли 2003 11:56
Мнения: 2,228
От: Bulgaria
Ако съдя по моята машина (а това важи и за всичко останало), от много tuning и току-сдаде багажа, та айде наново. Та и Шулева така - обтяга, обтяга тетивата, пък тя вземе та се скъса и въх мар Божке, какво стана.
Добави мнение   Мнения:6 1