Потребител:
Парола:
Регистрация | Забравена парола
Запомни моята идентификация
Софиянски в настъпление
Отиди на страница:
Добави мнение   Мнения:54 Предишна Страница 3 от 3 1 2 3
kaily
26 Апр 2004 16:56
Мнения: 35,647
От: Bulgaria
Ай ай, почнала проверка на Софиянски от страна на прокуратурата. Росенчо бил дал документите.
Защо ли не се учудвам на воплите на усмихнатата лисица вече?
vespa
26 Апр 2004 17:34
Мнения: 125
От: Bulgaria
Каквото и да се каже, не ще е достатъчно..., каквото и да се напише не би могло да отрази порнографията в обществено-политическия живот у нас...Време е не да се пише, или говори...!

128
26 Апр 2004 17:34
Мнения: 914
От: Bulgaria
А стига, бе! На прокуратурата?
Не смея дори да си го помисля, за да не разваля магията!
paragraph39
26 Апр 2004 17:50
Мнения: 80,095
От: Bulgaria
Един се изпраскал пред друг, че бил чукал жена му на пейка - на гара Подуене. А рогоносецът му отвърнал: "Тя пък една ГА-А-А-Р-А-А!!!"...
...................................
Дали били Софиянски на ПРОКУРАТУРАТА?!?...
ТЯ ПЪК ЕДНА Прокуратура-а-а-а-а!!!...
conservator
26 Апр 2004 17:56
Мнения: 160
От: Bulgaria
Тия двамата пърдят в едно гърне и от време на време пускат фъндък на независимите медии, да обясвят на простолюдието това, което трябва. Като си получат сеирджиите зрелищата, за гореспоменатите остава хлябът. Особено ме озадачи твърдението на редовен участник, че "Мафиянски" бил политик. Беше докато го изберат. Сега е администратор. А пък ако не съм прав, жална ни майка.
copy/paste
26 Апр 2004 18:14
Мнения: 174
От: Bulgaria
Автор: news.bg / дата: 26.04.2004 18:04

Прокуратурата започна проверка срещу Софиянски

Върховната касационна прокуратура започна проверка срещу столичния кмет Стефан Софиянски за продажби в нарушение на Закона за държавните имоти и на реституцията.

Повод за образуваната проверка срещу столичния градоначалник са твърденията на областния управител на град София Росен Владимиров. Той заяви, че разполага с десетки документи, доказващи, че Софиянски е продавал еднолично държавни имоти на изключително ниска себестойност, както и за направени от него скандални реституции на имоти.

От прокуратурата информират, че от областния управител са изискани всички документи за незаконните сделки на кмета, за да бъдат проверени всички факти и да се предприемат съответните законови действия.

Владимиров направи своите изявления, след като Стефан Софиянски призова правителството да го освободи от поста на областен управител. Софиянски обвини Владимиров, който е и заместник-председател на ДПС, че е продал неправомерно терен в центъра на столицата. Става дума за имот около паметника на Съветската армия, върху който не може да се строи, уточни столичният градоначалник.

В отговор на съобщението на Върховната касационна прокуратура Софиянски заяви пред БНР, че е добре първо областният управител Росен Владимиров да покаже документите, с които разполага.

По думите на Стефан Софиянски, ако областният управител е констатирал нарушения от страна на кмета и Столичния общински съвет, който по закон извършва всички продажби, той е бил в правото си да ги спре на време.


five
26 Апр 2004 19:28
Мнения: 142
От: Bulgaria
DON:И каква полза, софиянци, от отвращението, с което гласувахте?
Следващият път ще повръщат милите софиянци и пак за Софиянски ще гласуват. Няма да предадат София, никога! Иначе ще им се подиграват много.
Chicho Dr.
26 Апр 2004 20:02
Мнения: 8,006
От: USA
Много е лошо когато ти бъркат в канчето. Много боли.
макето
26 Апр 2004 20:17
Мнения: 369
От: Bulgaria
Smurf
26 Апр 2004 21:57
Мнения: 1,578
От: Bulgaria
Нямат никакво значение всички опити за хвърляне на кал на един срещу друг управник, най-накрая всичко ще си дойде на мястото всмисъл , че ще се вземе комисионната от този кйто трябва да я вземе. За състоянието сме си виновни ние самите и то не от миналите избори а още от 1990 година когато бе положено грандиозното изоставане на България от съвремения свят чрез закона за РЕСТИТУЦИЯТА няма по идиотска идея с по-големи отрицателни въздействия от тази. Защо в българия не може да се роди човек като Бил Гейтс който с идеи да стане най-богатия човек в света защото една бабиера с един реституиран магазин на Витошка може да вземе кредит по-лесно от човек с идея за супер производство. Идеята че имуществото от преди 60 години е по-важно за индустрията отколкото труда и знанията на хората ни уби и препрати направо в ХІХ век сега ще гледаме как се боричка този и онзи за този или онзи парцел и ще се чудим защо са ни малки заплатати.
Muktadasaxkoburgidiotski
26 Апр 2004 22:27
Мнения: 14,528
От: Mali
СМЪРФЕ БРАВО !!!
hamer
26 Апр 2004 23:00
Мнения: 10,867
От: Bulgaria
СМЪРФ, по принцип си прав, но законът за реституцията не беше направен и приет за бабиерите с магазините. Те просто се облажиха покрай тия, за които бе направен и приет. И освен магазини и апартаменти, всъщност нищо друго не се върна на собствениците, имам предвид индустриалната собственост. Тя беше присвоена чрез приватизация от хора, които не са имали никога дори една керемида като собственост. Това да ти напомна нещо? Само че тогава, когато национализираха, беше "в името на народа", а сега - директно се присвоява в частни джобове. А бившите собственици на индустриални имоти също не могат да вземат кредит за идея и намерения да продължат делата на дедите си, дори няма кой да им каже , как така компесаторките, получени като обезщетение, се превърнаха в дори нелуксозна тоалетна хартия.
Smurf
27 Апр 2004 18:39
Мнения: 1,578
От: Bulgaria
Намер аз критикувам самата идея че собственост от преди 60 години е по-важна за развитието на една държава отколкото способностите знанията и идеите на хората. Така наречената Българска пазарна икономика не е прозряла едно важно нещо а то е че е много по -важно за едно успешно бизнес начинанние човешкият фактор в двете му страни - труд и идеи отколкото това че дядо ти например е имал фабрика за клинци преди 9 ти.
Точно по тази причина заплатите в България са малки и никога няма да прехвърлят 200-300 евро.
Задавам въпрос : Ако сто български бизнесмени завършат годината след плащане на данъци осигуровки заеми и всякакъв рекет с чисто 100 000 евро колко от тях ще си купят А8 и колко ще си купят нови и по-призводителни машини ? Отговор 90 ще се обзаведат с А8 и 10 с влог в Швейцария . Докато не се промени това ще гледаме ЕС през крив макарон.
Добави мнение   Мнения:54 Предишна Страница 3 от 3 1 2 3