Потребител:
Парола:
Регистрация | Забравена парола
Запомни моята идентификация
Станишев: САЩ разбраха, че БСП им е сериозен партньор
Отиди на страница:
Добави мнение   Мнения:32 Предишна Страница 2 от 2 1 2
E6
11 Май 2004 14:50
Мнения: 29,550
От: 0
Айде сега и една визита и в Москва... и една в Брюксел
Доброто агне.... от много майки суче.Бог да пази България!!
duplex
11 Май 2004 15:44
Мнения: 311
От: Bulgaria
Чак пък партньор.... Не съм чувал в Щатите освен републиканци и демократи и освен понякога инякоя и друга партийка да има и комунистическа партия за партньор на БСП
diana
11 Май 2004 16:22
Мнения: 792
От: Canada
Егати наглеца!Разбира се че сте им сериозен партниор, и то не само вие, и другите са същите.И имате еднакво мнение за войната в Ирак.Естествено!Егати проститутската държава и проститутутските партии...Гнус ме е от вас!

donangel
11 Май 2004 16:39
Мнения: 571
От: Bulgaria
Как бе, вижте - и иракските деца, и американските войници го казват!
Като ви казват, че са партньори - партньори са !
Kanavaro
11 Май 2004 16:53
Мнения: 1,079
От: Bulgaria
Левите нека не смятат за даденост, че кажи-речи вече са дошли на власт. Имам чувството, че нещо започнаха да преиграват и май ще паднат отвисоко. Иначе аз съм от тези, които смятат, че няма нищо лошо да управлява левицата. Суворов е казвал, че за един бит двама небити дава, т.е. сгрешилият едва ли втори път ще сгреши - този път е по-вероятно БСП да управлява умно. А колкото до факта, че във вените на Станишев тече еврейска кръв това в международен план, а и не само в такъв, е огромно предимство!
Chicho Dr.
11 Май 2004 17:11
Мнения: 8,006
От: USA
Левите поискали от Вашингтон по-лек визов режим за българите.
1. Нали мразите САЩ бе говеда червени? Защо ви е да ходите там? То вярно, че от 1944 г. предимно вие посещавахте тази "омразна" ви страна, а за народът оставяхте "любимият" Съветски Съюз. Но вина имат и САЩ, които никога не спазиха т. 35 от въпросника, издаден от Държавният Департамент, а именно "Декларирам, че не съм и не съм бил член на фашистски, нацистски, комунистически и други терористични партии и групировки". Баш комунягите първи нахлуха в тази страна.
2. Станишев: САЩ разбраха, че БСП им е сериозен партньор. Ами? Къде остана Русията бе бояджийчета?
3. Шестима висши социалисти останаха в Америка за още 14 дни. Като има кой да плаща за курорт. Някой от тях да е останал повече от два дни в Белокаменна Москва?
4. Нашите социалисти и американските републиканци били на едно мнение за развитието на кризата в Ирак. Нали републиканците са дясна, фашистска партия бе серсемчета? Нали все тръбите, че сте за изтегляне от Ирак? Е, приятели-форумци, ето ви поредното доказателство, че комунистите у нас винаги са били, са и ще си остабнат помияри. Поне партийните им ръководители.


генетик
11 Май 2004 17:15
Мнения: 2,336
От: Bulgaria
Станишев, тряя че е заради оная работа с петрола а?
Chicho Dr.
11 Май 2004 17:40
Мнения: 8,006
От: USA
Агностик, днес доказваш приятелю колко точно си си избрал псевдонима.
1. Автоматично оръжие в САЩ не може да се купи свободно от няколко години насам. Най-много полу-такова, което също не е така лесно да стане. Легенди, мой човек. Друг е въпросът, че аз съм против всякакво оръжие да се продава. Но я ми кажи драги, какво би станало в България, ако там се освободи повече пазара за оръжие. Ами ние и така даваме всеки ден жертви чрез нарочни или случайни изстрели по нашите улици. Това с плод-зеленчука и АК-47 си го чувал от някой който е прелитал над САЩ в посока Куба да речем. Глупости на търкалета.
2. А защо трябва да пикаеш по улиците бе пич? Ще ти кажа защо : защото в България няма обществени клозети и да не дава Господ да ти се случи нужда! Тук, в "глупавата" Америка тези места са в изобилие, достъпни, безплатни и чисти. Спокойно можеш да влезеш в магазин за трико или който и да е ресторант, аптека и т.н., няма нужда да се правиш на клиент, и отиваш на нужното място. За да бъда честен докрай ще ти призная, че преди няколко години след типично по български препиване и аз смених водата на рибките насред Л.А. Просто имах късмет, че не ме видяха. Глобата, заслужено, е $ 800.00 +, -.
3. Да аз също съм патил за превишена скорост, имам няколко солени глоби. Номерът е да внимаваш когато си сам на улицата, лесно те гебват. На магистралата обаче е важно да се движиш със скоростта на останалите, която е много по-голяма от средната. Никога нямата да те спрат, освен ако не те търсят по друг повод. А може и да са прави хората да спират. По-добре прав пред катаджията, отколкото легнал, размазан на шосето.
4. Да, САЩ са полицейска държава, но в добрия смисъл на думата. Има ред за какъвто ние само можем да мечтаем! Ей Богу, живял съм по необходимост в бандитски квартал в тази страна. Как нищо не ми откраднаха от колата и от къщата? Една от причините да напусна България беше, че ми писна да ме обират. Писна ми като излизам на път да се страхувам, че поредните мутри ще ми връхлетят както е ставало. Тук шофирането е удоволствие, там беше въпрос на oживяване. Бъди жив и здрав и ти пожелавам да можеш да дойдеш, ако искаш, да се увериш с очите си!
FL
11 Май 2004 19:17
Мнения: 6,942
От: Canada
Браво бе Сергеичо!Браво бе Парванка!
От воя на форумната тъпотя се личи че сте на прав път!
Схтом се присъединивате към свободнят пазар на Европа и външната политика на УСА то вие сте реформирани и поумняли!
Няма да ви наричам тъпи комуняги и руски лакеи.Das ist Vergangenheit!Ancient History!
Трябва да ви измисля нови епитети!
Те ще са комплиментни!
Белчо фон Прасецки
11 Май 2004 20:50
Мнения: 278
От: Burkina Faso (Upper
М6 Айде сега и една визита и в Москва... и една в Брюксел
Доброто агне.... от много майки суче.Бог да пази България!!

Допълвам.... Щото от много партийни боички, мозъкът на Доброто агне се увредил! И сега то объркало вимето на майките с .... на таткото и сучело от ... кочовете ???
Пък моля не се заяждайте с БСП! Има още за продаване!!! Крадливото БКП не им даде достатъчно, въпреки че БСП, че и братята от СДС верноподанически "забравиха" да търсят обирджиите.


Белчо фон Прасецки
11 Май 2004 20:54
Мнения: 278
От: Burkina Faso (Upper
Чичо докторе, здравей! И чао за съжаление! Ще пия едно за твое здраве. До скоро!

Добави мнение   Мнения:32 Предишна Страница 2 от 2 1 2