Потребител:
Парола:
Регистрация | Забравена парола
Запомни моята идентификация
Мартин Камбуров финтира ЦСКА, подписва до 2007 г. с ""Локо""
Отиди на страница:
Добави мнение   Мнения:437 « Предишна Страница 8 от 22 6 7 8 9 10 Следваща »
Evergreen
13 Дек 2004 12:15
Мнения: 1,962
От: Germany
публика , която гледа мачовете на отбора си на живо е истинска публика КЕЛТИ , а от фенове за 2мача през годината останлите пред ТВто мерси , за мен това не е съпорт
Смърф
13 Дек 2004 12:15
Мнения: 3,864
От: Bulgaria
Ултра, вчера ебати как гнусно ви подпря рефера , за да победите Болоня. Бива ли такава аванта. Все е дно гледах мач на говедата. Е не може така.
Ултра ЦСКА
13 Дек 2004 12:15
Мнения: 5,384
От: Bulgaria
Грийни, аз не казвам, че не са готина публика. Ама изхвърлянията от рода на Камбуров е видял най-великата публика и т.н. са
А дали са от София или не, феновете на ЦСКА са били винаги най-многобройната публика за гостиващ отбор.
А пък за извън БГ да не говориме. Там въобще нямаме конкуренция.
cattle_ripper
13 Дек 2004 12:16
Мнения: 8,070
От: Bulgaria
Абе Камбуров и Янков са сигурни беее. [/list]
KELT
13 Дек 2004 12:17
Мнения: 1,747
От: Bulgaria
ЛОКО ПД,
Пропуснах да споделя нещо за което винаги се сещам, като чуя нещо за великата неповторима публика на Локо.
Няма да забравя преди 7-8 год Локото като изпадаха. Съдбата им зависеше от 1 мач със славия в софия.
Имаше цифром и словом 6 души от пловдив на стадиона. Коментаторът беше много оригинален като каза: Едва 6 души от пловдив дойдоха да подкрепят любимците си в този изключително труден за отбора момент. Но за сметка на това всеки от тях се прибра в пловдив с по 1 гол. Загубихте с 6:0 мисля.
ЛОКО ПД
13 Дек 2004 12:18
Мнения: 942
От: Bulgaria
Kelt, прав си, спор за количество няма - нямаме допирни точки то е ясно че вие и левски сте много кратно повече - въпроса опира до качества - като вярност подкрепа във всякакви моменти подръжка на отбора през целия мач - това мисля че в Бг го прави само Локо публиката
Смърф
13 Дек 2004 12:18
Мнения: 3,864
От: Bulgaria
Келт, ако ВИС-2 реши да премести отбора отново в Кюстендил, дали най-великата публика ще ходи там за всеки мач. Интересно???
Evergreen
13 Дек 2004 12:20
Мнения: 1,962
От: Germany
КЕЛТИ , ако цеце е пред изпадане във В група /което е невъзможно за съжаление /интересно ми е тогава колко ще е великия ви съпорт при положение , че имате домакински мачове с 500човека публика
BatJoro
13 Дек 2004 12:20
Мнения: 7,657
От: Bulgaria
Възродителен процер върви в "Лаута".
Според отлично информирани източници, пожелали анонимност, името на голмайстора в два от последните и единствени за ХХІ век мачове на "Велбъжд"Пловдив (временно ) е написано в сайта на "oтбора" така:
Божкеееееее , Балабан

cattle_ripper
13 Дек 2004 12:20
Мнения: 8,070
От: Bulgaria
- Иване, ще те върна малко назад, защо в крайна сметка избяга от Левски?
- Първо, не съм бягал, а просто приех офертата на Литекс. Стойчо Стоилов дойде в нас на разговори и буквално ми каза: „Ако искаш по-бързо да заиграеш в Европа, ела сега в Ловеч". Добре че му повярвах, макар че не предполагах, че само за някакви си петшест месеца обещанието му ще стане реалност и аз ще премина в клуб като Фейенорд.
- И все пак защо не остана на „Герена"? Малко странно е юноша на Левски да избере авантюрата Литекс пред шанса да заиграе в първия тим на „сините"...
- Наистина през лятото Станимир Стоилов ми каза да започна подготовка с мъжете на Левски. И сигурно сега още щях да съм на „Герена", ако не бе офертата от Стойчо Стоилов. Приех я не защото съм предател, а защото мисля най-вече за собственото си бъдеще. Ако бях останал в „Подуяне", сега сигурно нямаше да имам и една минута в „А" група. На кой щях да влизам на мястото? Та в защитата на Левски са Коловати, Гошо Марков, Топузаков, Станислав Ангелов и Живко Миланов. С баща ми дълго премисляхме какво да направим. Натежа мнението на татко, който ми каза, че за последните 15-ина години само един защитник от школата на Левски успял за кратко да пробие в първия тим - Захари Сираков. После Стойчо Стоилов ми обясни, че Захари почнали да го пускат чак когато треньорът на Литекс Димитър Димитров поискал него и Веселин Сърбаков. Пред перспективата да ме пратят в Долна баня или Левски-Спартак предпочетох да отида в Литекс.
- Да, но ти си тръгна от Левски точно когато Наско Сираков и Мъри Стоилов обявиха курс към налагане на млади футболисти в първия тим?
- Аз тези лозунги съм ги чувал още като бях в школата. Сетиха се за нас, когато Макриев отиде в ЦСКА. Тогава треньорите обясняваха какво предателство е това, как оттук нататък ръководството на Левски ще гледа по-сериозно на школата. Даже и Наско Сираков почна да идва по-често на тренировките ни. В момента, в който отмина шумът покрай Макриев, пак ни забравиха. После пък Чипилов избяга в Динамо (Киев) и пак почнахме да виждаме началниците. Така е, на Левски се сещат за юношите чак когато почнат да губят пари от тях. Наистина гледам, че сега пускат доста млади момчета в първия тим. Само че в една огромна част това са момчета, които са доведени от други отбори да изкарат година-две в школата, не са юноши на Левски в истинския смисъл на думата.
- Тодор Батков каза, че си предател и ще играеш по нивите на втора и трета холандска дивизия.
- Прекалено малък съм, за да коментирам думите на толкова известен адвокат. Вече съм футболист на Фейенорд, а къде ще играя оттук нататък, зависи само от мен. За разлика, ако бях останал на „Герена", когато всичко щеше да зависи от други. Мисля, че адвокат Батков ми научи името чак като преминах в Литекс, а за разлика от него Гриша Ганчев поне двайсет пъти е разговарял с мен по време на престоя ми в Ловеч. И още нещо - от Литекс преминах във Фейенорд. Като бяхме в Холандия, попитах мениджъра ми Венци Митов колко юноши на Левски в последните години са направили голям трансфер зад граница. И той не се сети за нито едно име. Така че не виждам защо да съм предател. Цял живот ще съм благодарен на треньорите ми в Левски, които ми помогнаха да стана футболист. Но мисля, че ако бях останал 56-ият състезател в първия тим, щях да ги предам и тях. Така сега поне се видя, че в школата на „Герена" има специалисти, които си вършат добре работата, щом са произвели футболист за Фейенорд. Дано за в бъдеще ръководството на Левски им обърне повече внимание.
- Не се ли опасяваш, че можеш да тръгнеш по стъпките на Димитър Макриев. Интер го купи от ЦСКА, но сега той се скита някъде из нискоразредни полски и швейцарски състави?
- Вече казах, че оттук нататък всичко зависи само от мен. Мисля, че разликата между мен и Митко е в това, че аз от зимата би трябвало да започна подготовка в първия състав на Фейенорд, докато него Интер веднага го преотстъпи. Надявам се да успея да се наложа постепенно във Фейенорд, дължа го на треньорите от школата на Левски и на хората, които ме доведоха в Литекс




Ултра ЦСКА
13 Дек 2004 12:20
Мнения: 5,384
От: Bulgaria
Локо ПД, абе вие пък само то ПД ли сте бре а от местините села наоколо
Какво значение има откъде са феновете. Дали са от София или от Враца е все тая нали пътуват извът града си.
И понеже и ти си фен на истинското Юве, много добре знаеш, че имаме най-многобройната публика в Италия и извън Торино ходят дори повече фенове от домакинствата. Ама никой не ги пита дали са от Торино или от Венеция например.
А пък колко сте ходили на гостуване в Б група си е ваша статистика. Може да ги изкарате и 10хил Щото по поляните в Б група и толкова може да ти сметнете.
Пичове сте, ама айде по-леко с тая илюзия, че сте най-велики на света.
cattle_ripper
13 Дек 2004 12:21
Мнения: 8,070
От: Bulgaria
Maiden - Aces High
Gonzo
13 Дек 2004 12:22
Мнения: 2,421
От: Bulgaria
Greeny, при тях въпроса е не дали, а кога ще изпаднат в Б група.
Тогава ще преместят домакинствата си на Панчарево и публиката пак ще бъде по 500 човека
Bay Iliya
13 Дек 2004 12:23
Мнения: 1,993
От: Bulgaria
Ivio, моля, постни им класацията за посещаемостта на мачовете и да свърши спора. И какво сме емнали МАЙНАТА. Нека се порадва човека на титлата на КЮСТЕНДИЛЦИ.
Joro Yankov
13 Дек 2004 12:24
Мнения: 832
От: Bulgaria
Рипър, access high?! Ти хептен се вманиачи по тези FireWall-и, човече
cattle_ripper
13 Дек 2004 12:24
Мнения: 8,070
От: Bulgaria
150 поста и нито едно КЗЛ, е време е вече КЗЛ!
Смърф
13 Дек 2004 12:24
Мнения: 3,864
От: Bulgaria
Гонзьо, тогава поне стадиона ще изглежда пълен и атмосферата ще бъде отново неповторима.
ЛОКО ПД
13 Дек 2004 12:25
Мнения: 942
От: Bulgaria
а от местините села наоколо


Те са преоритет на един друг отбор играещ в момента в Б група и с привърженици, които като няма какво да напишат за смешния си отбор се занимават с ШАМПИОНА на Бг, като по-горе списващия представител на Бгрупа във форума
KELT
13 Дек 2004 12:25
Мнения: 1,747
От: Bulgaria
Грийни,
Това е парадокса при нас.
На гостуванията (почти навсякъде из БГ, а за чужбина да не говорим) сме повече отколкото на Армията.
Тази година примерно в Бургас бяхме с пъти повече от домакинския ни мач с Локо сф примерно. (Цитирам тези мачове щото бях на тях).
А цска ако тръгне да изпада в Б група в решаващия мач за оцеляване ше напълним армията като за евротурнири ми се струва.
Dinko
13 Дек 2004 12:26
Мнения: 5,685
От: Bulgaria
След като хапнах и прегледах днешния брой на ММ определено мога да заявя: Някой не си пият хапчетата редовно!!!
Едни милиони, едни хипотези, едни заключения ...
Добави мнение   Мнения:437 « Предишна Страница 8 от 22 6 7 8 9 10 Следваща »