Потребител:
Парола:
Регистрация | Забравена парола
Запомни моята идентификация
120 подкрепиха Станишев за премиер
Отиди на страница:
Добави мнение   Мнения:985 « Предишна Страница 12 от 50 10 11 12 13 14 Следваща »
цуцурко
28 Юли 2005 06:34
Мнения: 1,588
От: Bulgaria
Поне искаме едно нещо - България в ЕС.

Уточнения:

1. Този "кос" дето са му го сложили в ръцете поне може ли да пее.


2. Не съм говорил за никакви комунисти. Мисля, че имаш предвид "българи".


3. Симеон не създал приятелски кръгове - защото създаде семейни.


4. Стига вече с тоя култ към личността на един мошеник.
juka
28 Юли 2005 06:34
Мнения: 905
От: Bulgaria
Ха, честито! Отиваме на нови избори! Въпроса е само, кога? Но все пак беше забавно да се види как се извиват депутатски ръчички
Тайно гласуване ли? Как пък не! Дотук бяхме със ссвободното волеизявление. Интересно, ще цуне ли Симеон дупето на Волен като получи мандата, а?
Е, много ви здраве и спорен ден!
lente
28 Юли 2005 06:34
Мнения: 1,189
От: Germany
Нямаш абстрактно въображение, Hasan.
Само "цветни точици" ли виждаш

SAKI
28 Юли 2005 06:37
Мнения: 1,016
От: Bulgaria
ole-le .....Kакто разбирам ми напомняш за едно предложение дето се въртеше у форума да си направим партия "Форум - СЕГА" , обаче...... ние ше се изтрепем бре ако се съберем на едно място повече форумци, като гледам кви закани и обиди се носят по мненията не ми се мисли...., а иначе идеята е наистина добра, само може би трябва да си повярваме, и сериозно да се пресеем без никой да се сърди, щото както се видя в АТАКА, а и не само там от всяко дърво свирка не става
Chicho Dr.
28 Юли 2005 06:41
Мнения: 8,006
От: USA
Пичове, макар и зад океана все си мисля, че трябва да се пише коЗ, а не коС, защото някои имат много коЗове, а други само хранят коСовете с трохи. Май е време тези, които сме трета нощна да си лягаме и да застъпва първа сутрешна смяна. Лекар с нож на всички!
volog
28 Юли 2005 06:41
Мнения: 3,826
От: Reunion
Тука Параграфа пише за независимите депутати от АТака и имат ли право след като са влезли с партийни листи. Все пак аз във форума наблюдавам едно също подобно разцепление на електората на Атака при общо взето подбно съотнешение - Кайли, Оле-ле от една стана и Муктада, Нептун, Паро и още много....
Така че не съм сигурен доколко има подмяна на вота - на другите избори ще се види колко и какъв й е електоратът, тогава вече Атака ще има ясен профил.
Bay Hasan
28 Юли 2005 06:43
Мнения: 8,555
От: United States
Не , братко mente, ама нещо не си сполучил с българския байряк.Форумът е пълен с ментета кат теб, да знаеш...
lente
28 Юли 2005 06:46
Мнения: 1,189
От: Germany
Hasan,
не мислиш ли, че Доган скоро няма да го има в парламента.
Ти би ли гласувал някога за някоя българска партия?

rorik
28 Юли 2005 06:50
Мнения: 15,950
От: Bulgaria
Предложих Ви аз да съберем всичките плодчета в една кошничка
ами сега какво стана
Играта стана- 4 пешки на "Царя" изтрепаха 120 пешки
"царя" понеже не е учен стои в блатото с тръстиката чака да се
издавят
Седин куршум 2 заека
Sta
28 Юли 2005 06:52
Мнения: 5,780
От: United States
Оле-ле,
Привържениците на Атака са напълно невинни и заслужават уважение. Честно.
Ще ти го обясня простичко.
Коментирам днешното твърдение на хунвейбина че Атака са фашисти и му припомням онзиденшното разпалено доказателство, че не са. Т.е. Атака се явява моят пример в продължение на един наш по-предишен спор за фашизма. Намесването на 300-та хиляди е напълно неумстно. Нищо не казвам за тях.
Между другото, взаимната ви защита ( преди той защити Атака, сега ти него ) пък е потвърждение една друга кръчмарска приказка за общия корен на фашизма и комунизма. Ама това са други кръчмарски виртуални истории.
Bay Hasan
28 Юли 2005 06:53
Мнения: 8,555
От: United States
Ни мой на чужд гроб да плачеш, братко mente...
А за гласуването-винаги съм гласувал за БЪЛГАРСКА партия и само от скромност нема да ти кажем, че гласувам за НАЙ-българската.
Жив и здрав да си...и по-леко с точиците.
rorik
28 Юли 2005 07:17
Мнения: 15,950
От: Bulgaria
нямам радио нито телевизор-
та смятам че Атака е съставена от 2 части-- защита- чувала съм как преди всеки избори им се предлагат постове по митници
- младите дето се срещат с циганията и не могат да я понасят
- ще загубят защита и тя ще отиде при БСП
- НО МЛАДИТЕ ЩЕ СИ КУПЯТ ГЛАСОВЕ ЗА ПО ЕДНА БИРА И ЕДНА ИДЕЯ
- Ако сменят тона и си намерят и умерен лидер -стават една нормална партия
- ДПС- а е гръмнала една бомба а са се изнесли от страната, ако не са във властта губят и спонсорите си
- НДСВ ще запазят електората си
- БСП ще е с най големия електорат но не могат да управляват- ще бъдат блокирани от международните институции - а се чудя как си запазват процентите като виждам в един блок дето живеят 150 човека за 4 години измряха 30
Та това са ми разсъжденията
Mrx++
28 Юли 2005 07:33
Мнения: 20,876
От: Bulgaria
Беше демонстрирано, (главно от "Атака" че гласуването не е против БСП, а против ДПС. Мисля, че това беше ход на Волен Сидеров.
Както и по-рано писах сега най-важното е да се състави, колкото се може по-бързо правителство, каквото и да е.
пак искам да ви напомня за едно предсказание преди мача с Италия. За съжаление не мога да си спомня предсказателката. То се състоеше от 3 части:
1. Италия ще победи България - тя победи в последната минута.
2. БСП няма да управлява, а шарено дясно правителство. И това май става в последната минута.
3. България ще участва на световното. Ако и това последното се случи, с оглед на досегашните резултати, няма как да не вярвам на предсказанията.
Аз само наблюдавам.
I.B.
28 Юли 2005 07:35
Мнения: 83
От: Bulgaria
В България се видя айсберга на пълната институционална и парламентарна криза в която е изпаднала-това е ЛИЦЕТО НА НАЦИОНАЛНАТА КАТАСТРОФА, в която страната се намира в последните години .С това настъпва и края на мастодончетата в българското политическо пространство:
БСП се разполовява и от нейните стройни редици се отделят реформаторите и истинско-мислещите национално отговорни нейни членове, истинските социалдемократи . Остава да видят в пространството като ненужни парцали Лилов и татково-мамини синчета, дълго време узурпирвали постове и мислене в тази партия и спиращи нейното развитие.
Т.Н.”десни” си отиват също със старите си муцуни и липсата на идеология, която да привлече масите им, НА ТЯХНО МЯСТО СЕ ПОЯВЯВАТ НОВИ ЛИЦА! Българското общество показа че се лута в безидейността, която настана в т.н. "преходен период" и търси нова идеология, която да хване сърцето на масите и доведе онази силна и позната тръпка на себеуважението и мислене в бъдещето и с която българското общество да реализира своя национален идеал в 21 век.
С НЕгласуването си в изборите българския народ показа именно това-той има нужда от НОВА ИДЕОЛОГИЯ. И това е идеологията на РЕАЛНАТА ДЕМОКРАЦИЯ в УПРАВЛЕНИЕТО НА ДЪРЖАВАТА-идеология вече век на западно- европейските държави, постигнали с нея огромен икономически социален просперитет . Идеологията е създадена в една стройна и силна програма на емигрантската организация ИДЕЯ ЗА БЪЛГАРИЯ. В момента става набирането на членска маса за учредяване на нова политическа формация, от нов тип, която ще участва в новите избори на България, с нови лица и идеи, за да спечели 51% в новия Парламент и направи своите РАДИКАЛНИ И МАЩАБНИ РЕФОРМИ В ИМЕТО НА БЪДЕЩЕТО НА България.
Посетете страниците на ИДЕЯ ЗА БЪЛГАРИЯ и прочетете ПРОГРАМАТА й за внедряване на реалната демокрация в България http://www.ideazabulgaria.org.ПРИСЪЕДИНЕТЕ СЕ КЪМ НАС!

Bay Hasan
28 Юли 2005 07:44
Мнения: 8,555
От: United States
Ех, мари фИнче, тамън те бех похвалил и ти довтаса с новото си лице.То добре, че лицето ти е ново, ама кво за праим с туй между краките...
И на кое място за е Орлинчо у новата листа?кayli тама ли за е?И за требе ли и ние да са борим за пълната и необратима пубеда на Идеите /кат Парграфчо/, или за дирим кокъла?
Венсеремос.
майничка
28 Юли 2005 07:47
Мнения: 215
От: Bulgaria
А бе форумци, вие не спите ли? 200+ мнения до 8 сутринта!

Искане на леваците за прегласуване? Това е супер нахалство! Станишев се видя премиер за 1 час и не пуска кокала.

Може и да не влезе в историята, но със сигурност е в книгата на рекордите "Гинес" за най-кратко премиерстване.

Някой горе предложи 3 от 5? Това да не е волейбол!
rorik
28 Юли 2005 07:48
Мнения: 15,950
От: Bulgaria
дори да се състави правителство нямя да е стабилно
и парламента няма да работи - като ги чух нощес - най важната им задача била царските имоти - всичките треперят- всички не са ходили на психиатър
Предположение- НОВИ ИЗБОРИ - БСП на власт и пълно затъмнение юь 56 месеца и това е изхода- трябва да им уврат главите
ако това ми е работното място го зарязвам на секундата
хунвейбин
28 Юли 2005 07:51
Мнения: 9,895
От: Bulgaria

Привет на мръсната кафявата коалиция НДСВ , ДСБ, БНС, ОДС, и технит център Атака.
Привет на парцаливия цар и туземният фюрер Сидеров.
Милите родни монархо фашистчета , днес пак цял ден ще лъжат.
Нямате никакъв шанс господа.Не си напъвайте чиповече.Пойграйте си с чепчетата.

Sta
И сега се подписвам под думите си.
Що е фашизъм не е за твоита глава -защото е ясно какъв чип има в нея.
Отивай на строева подготовка и гледай старателно да лижеш подметките на парцаливия цар и туземния фюрер.
bill
28 Юли 2005 07:53
Мнения: 535
От: USA
ДОКТОР: Поправих си "КОЗ" и отивам да си легна, за да дам възможност както и ти споменаваш да се изяви "първа смяна".Аз ще се включа за "следобедната". Good Night!
Sir_Lanselot
28 Юли 2005 07:55
Мнения: 10,020
От: Bulgaria
Изходът е програмно правителство и свикване на велико народно събрание.
Дефинираната от сегашната конституция политическа система е мъртва.
Добави мнение   Мнения:985 « Предишна Страница 12 от 50 10 11 12 13 14 Следваща »