Потребител:
Парола:
Регистрация | Забравена парола
Запомни моята идентификация
Премиерски огън срещу етническите протести
Отиди на страница:
Добави мнение   Мнения:190 « Предишна Страница 4 от 10 2 3 4 5 6 Следваща »
bgtopidiot
29 Авг 2005 12:27
Мнения: 11,702
От: Bulgaria
Абе и аз, другото ми аз и всички мои аз имаме некакви съмнения, обаче аз, както и другото аз, пък дори и всички останали мои аз не се съмняваме, че сме прави!
SultanBg
29 Авг 2005 12:38
Мнения: 5,458
От: Bulgaria
bgtopidiot
Крез McDuck,
не съм му кадровик на Сокола, даже не го познавам лично.
Възможно, Дикме да е бил другарче на Лидия Ш.
Белия негър
29 Авг 2005 12:53
Мнения: 1,203
От: Bulgaria
Белия негър
29 Авг 2005 12:58
Мнения: 1,203
От: Bulgaria
"Премиерът Сергей Станишев предупреди, че разпалването на етнически вражди заради участието на ДПС във властта и областните управи е опасна игра с огъня."

И както е тръгнало, с тяхното фърляне на съчки в огъня........ ще ни подпалят най-после да се трепеме по комшийски.
Че да не останат време и сили да си трепеме педеругите-политически мастии
kara74
29 Авг 2005 13:12
Мнения: 2,982
От: Turkey
Аз ще кажа истински ПАТРИОТ и ще му стисна ръката , на този който има смелост да протестира, ей тия мускулести ЖИВОТНИ!
Натиснете тук
XYZxyz
29 Авг 2005 14:08
Мнения: 26,211
От: Antigua and Barbuda

Участието на турците в властта - харесва ми или не, но ДПС заедно с БСП си изиграха най-добре картите при получените резултати от изборите. Няма какво да коментираме сега след изборите, трябваше просто да се участва в тях, ако на някой не му харесваше ДПС да има такава тежест.
В общи линии доста правилно ми се вижда метода на определяне на областни управители - така поне има теоретичната възможност разните партии да се контролират една друга. За какво например кмет на Кърджали и областен да са от ДПС. По-добре единия да е от друга партия. Същата работа и с Варна, Русе и т.н. А на ДПС като участници във властта им се полагат няколко места за областни шефове.

Редактирано от - XYZxyz на 29/8/2005 г/ 14:10:14

kroum
29 Авг 2005 14:10
Мнения: 215
От: Bulgaria
Ами кой ти е написал репертоара Султанчо? Беден е като на Лешояда от ДПС и се повтаряш с всеки втори постинг.
SultanBg
29 Авг 2005 14:44
Мнения: 5,458
От: Bulgaria
Така е отредил Всевишният - Соколът да лети по висини.
А Лешоядът Мангосер на Сатаната да кълве нечистотии и
да плете интриги и злини .
Big Brother
29 Авг 2005 14:55
Мнения: 206
От: Bulgaria
Браво.СерГей се изправи (от)пред народа български и защити Догановата секта.Чудно, кой ли ще ги защити отзад....?
МД
29 Авг 2005 15:00
Мнения: 370
От: Bulgaria

Надявам се , че полета на сокола мангасар след новите избори чукащи на вратата ни ще спре. А той сокола ще отиде там където му е мястото. Затвора.

Редактирано от - МД на 29/8/2005 г/ 15:22:35

Meto ot Interneto
29 Авг 2005 15:15
Мнения: 17,783
От: Bulgaria
Ето, тия "пак са тук" и пак със старите номера. Преди десетина дни "аристократът" Пирински каза, че свободно можело да се говори само извън парламента. След това президентът Седефчов нарече хулиган човекът, който му каза истината в очите. После назначиха на правителствени постове хора от старата мафия, като Боков.
Сега тоя ***** Станишев нарича протестите срещу наглото беззаконие "игра с огъня", а престъпната протурска шайка - "демократична българска партия".
Хората не са забравили, че навремето тая "партия" бе създадена от самото бекапе с единствената цел да предотврати етническия вот да отиде в полза на опозицията. И днес тъй наречените модернолеви за пореден път показват, че интересът на нацията е последното нещо дето ги интересува. Лакомията им за власт на всяка цена няма граници. За петнадесет години не се награбиха и не им омръзна да се провалят, веднага щом се докопат до нея.
Игра с огъня не са протестите. Игра с огъня е да продължаваш да мълчиш. Игра с огъня е да не протестираш срещу наглото беззаконие.
Чест и почитания на БПЦ, която е подкрепила протеста. Щом тая кротка църква е взела отношение, значи чашата наистина е преляла.


Натиснете тук, за да се запознаете с Правилата на форума



Редактирано от - bot на 29/8/2005 г/ 15:36:51

vs
29 Авг 2005 15:37
Мнения: 860
От: Bulgaria
Чашата наистина преля.

Когато банда разбойници си развяват коня наляво надясно ( статията за Г.Илиев) , всеки го приема за нормално и естествено. Едва ли не патриотично даже.Не съм чул някой да вземе да основе партия по въпроса.

Щом обаче някой си от/предложен от ДПС ще го назначават за нещо си - "Боят настана, тупкат сърца ни".

И то не защото в ДПС (както и във всички български пратии без изключение) се краде, лъже и мами, а защото видите ли тоя ще е ТУРЧИН/ЕВРЕИН/ЦИГАНИН.
Като сложим един българин, препоръчан от С2/СС/КОстофф/Пашата/Черепа/Болен всичко ще си дойде на мястото - мир на земята и на людете благоовеление.

Прост народ, слаба държава.

volog
29 Авг 2005 15:44
Мнения: 3,826
От: Reunion
Султане, отнеси ги с парцалите
като Сокол куцо пиле
Nebol
29 Авг 2005 15:45
Мнения: 1,671
От: United States
Вс, тази злоба си е била "там", просто не сме я забелязали. Нали знаеш, че човек си показва истинското лице в екстремни ситуации.
*
Калина много добре цитира коалиционния принцип за назначаване на областни управители - да не се допуска концентрация на власт в ръцете на отделна партия, за да има взаимен контрол. Явно на някои им трябват повече обяснения. Та, това означава, че ако ДПС е спечелило в Кърджали, то областният управител трябва да бъде излъчен от друга партия за да има контрол. Това е един основен, демократичен принцип приет на запад от нас, начин да не се концентрира много власт в ръцете на един субект. И сега ако не е ясно...
За да изсветлее още повече предлагам малко математика.
С 82 мандата, Коалиция за България има право на 14 областни управители.
С 53 мандата НДСВ има право на 8 областни управители.
Колко областни управители има право да назначи ДПС с 34 народни представители? И на кое се вика "преяли от власт"?
*Хинт за радикали, кроум, МД и сие - използвайте просто (по-просто, най-просто) тройно правило.
kroum
29 Авг 2005 15:46
Мнения: 215
От: Bulgaria
Факти - в новата фабрика на "Шише Джам" в Търговище се приемат само турскоговорящи работници и служители. Имат работници даже и от Шумен за които е осигурен фирмен транспорт. Същото важи и за алуминиевия комбинат край Шумен.
Как според вас няма да почне да се заражда етническа омраза, щом новите работни места се разпределят по етнически принцип?
kroum
29 Авг 2005 15:51
Мнения: 215
От: Bulgaria
Колкото до "сокола" все се опитвам да ви обясня, че табиета му е на лешояд, ама вие явно не сте ходили на очен лекар скоро. И физически и психологически приликата е пълна
Simplified Solutions
29 Авг 2005 15:53
Мнения: 35,462
От: Bulgaria
Ма действително, защо не видях никой да протестира срещу мутрите и батетата пред църквата "Свети Георги"???
Къде са тез храбри Българи от Атака, да кажат истината на мутрите в очите??? Къде го Сидер войвода да поведе народа срещу насилниците и грабителите с черните тениски?!
А????
kroum
29 Авг 2005 16:03
Мнения: 215
От: Bulgaria
Тройното правило се използва в математиката - ако всичко беше толкова просто нямаше да има нужда от политика.
... но може да погледнем и от друга гледна точка. Защо да не приложим това тройно правило на база действителни гласове и общ брой гласували. Или пък още по-точно - на база последното преброяване на населението на РБ. Тогава колко области ще се паднат на лешояда?
vs
29 Авг 2005 16:04
Мнения: 860
От: Bulgaria
Круме,
В много фирми се назначават само английскоговорящи.
В офисите им в зависимост от състава понякога именно английския е езикът, на който се вземат решения.
Никой не протестира.


Ти обаче протестираш, защото там назначавали турскоговорящи.
Представям си каква какафония ще се вдигне, ако/когато някой се сети, че официалният език в България е български и не може в офисите на турските фирми у нас да се говори на турски.

Като забуксува икономиката, първите озовали се на улицата бяха циганите, след тях турците.
Значи тогава нямаше почва за етническа омраза, а сега има?
kroum
29 Авг 2005 16:12
Мнения: 215
От: Bulgaria
Официалният език в ЕС е английският. Официалният език в България е българският. Аз не съм се изразил правилно в предишния ми постинг, казвайки "турскоговорящи". Трябваше да уточня - хора с турски произход или турско самосъзнание. Много от тях (говоря за работниците), дори не могат да пишат на този език.
Приемам, че наистина е необходимо да има хора, знаещи турски език, но тук става въпрос за масово явление.
Добави мнение   Мнения:190 « Предишна Страница 4 от 10 2 3 4 5 6 Следваща »