Потребител:
Парола:
Регистрация | Забравена парола
Запомни моята идентификация
Властта се сети за третия си ешелон
Добави мнение   Мнения:8 1
tupakmango
03 Окт 2005 00:03
Мнения: 6,736
От: Bulgaria
*****!Те даже не са разбрали що ще ручат след безпринципната си коалиция!


Натиснете тук, за да се запознаете с Правилата на форума

Редактирано от - bot на 03/10/2005 г/ 10:01:17

СветлоПиво
03 Окт 2005 06:51
Мнения: 8,839
От: Canada
Абе те ще ручат. Народо кво шъ праи не знам. Айде раздавайте корана и налъмите. Стройте джамийките, че ми писна да чекам........
Lud za vrazvane
03 Окт 2005 07:21
Мнения: 208
От: Bulgaria
Тия докато се разберат кой колко ще гепи ще им мине мандата. да вземат да си направят една партия, те така и така са си от една банда, па да си делнат баницата преди изборите, а не сега да се въртят като обрани еврей
J_J
03 Окт 2005 08:46
Мнения: 1,199
От: Bulgaria
И понеже стана дума за комисиите, които са си баш под управление на мафията пак да напомня на КРС:
Нека вземе и прокара легалната дефиниция на понятието "интернет-трафик" в България. Ето по празниците освен моят си провайдор, бях свидетел, че още три фирми не доставят интернет, въпреки, че са взели пари. А знаете ли, уважаеми членове на КРС, какво беше в петък (30.09), когато и една банка имаше проблеми с комуникациите и една счетоводителка ми плачеше, че не може по електронен път да си нареди ДДС-то? А като КРС "не знае" какво е интернет-трафик и "не знае" как той контролира и измерва неговото качество мишките танцуват. Ето бТК масово рекламира "максимална и нерегламентирана скорост". И си взема паричките за това без да го има даже арменския поп. Докога?
баничка
03 Окт 2005 08:48
Мнения: 1,018
От: Bulgaria
Властта се сети за клетия си ешелон
`Kaily
03 Окт 2005 11:48
Мнения: 4,963
От: Bulgaria
Абе нали принципът беше НЕЗАВИСИМОСТ НА ВЛАСТИТЕ???
Сега кво реве тоя за нероден Петко, като ревът требе да е лъвски и по отношение Какво става с независимостта на властите бе?!?.
Де го чукаш, де се пука журналистическата глава-що не са си ги спазарили, като нещо напълно нормално, принципа на бавното сваряване на журналистите.
пфуй
Doctora
03 Окт 2005 13:24
Мнения: 19,503
От: Bulgaria
Дълбоко ешалониране, да ге...
риж
03 Окт 2005 18:02
Мнения: 2,075
От: Bulgaria
Нали уж щеше да има непартийни държавни служители...Уж щяха да остават на такива длъжности само специалисти, експерти, де!
След третия ешелон идват четвъртият, после петият, после на петият предпоследния вагон, после последният, после кантонерите... Най-после идва и глухият коловоз, в който пак ще заседне Целокупна България.
Добави мнение   Мнения:8 1