Потребител:
Парола:
Регистрация | Забравена парола
Запомни моята идентификация
\\\"Ал Кайда\\\" взе на мушка Елизабет II
Добави мнение   Мнения:7 1
cherno nigro
14 Ное 2005 00:10
Мнения: 514
От: Burundi
Недейте тъй бре, тя е хубава бабка, глей как са е накичирла – във всички цветове на дъгата...Ако има някой да е враг на Ал кайда, ту шъ да е Чарлз, дет фана една камила па я опъна, а и под венчило я заведе, нъл тъй
starija hush
14 Ное 2005 00:55
Мнения: 5,041
От: United States
Естествено като са откраднали камилата на Осама и сега маа пеши по баира като луд......нормална заплаха.
yapayapa
14 Ное 2005 03:02
Мнения: 2,222
От: Belgium
Страхотна интрига е тази надпревара между редакцията. Понякога бие и Бигбръдъра. Нещо не ви ли гъделичка съмнението! От какъв зор ще се емне Ал Каеда да се обяснява в любов на кралицата четири месеца по-късно!
МИ-5 не била коментирала - ами да, в материала на Сънди таймз го има защо: "... след като получила пълната версия на на видео, издадено от Ал-Каеда след атаките от 7 юли..." Ами какво беше там... три групички заявиха авторство..., британците фащаха терористи..., после ги пущаха..., дори Египет им каза да си гледат работата за "майстора" на бомбите..., ама по вестникарско време това е едва ли не палеозоя, кой ще ти помни.
Техниката в отдел "Видеомонтаж" на легендарната МИ-5, изглежда, вече е съвсем допотопна и несъответстваща на порасналите нужди на борбата с тероризма, а камилите от транспортния отдел са безсъмнено недохранени, за да отиде толкова време да закарат лентата до адресант №1 на Кралството. Да не би пък, тая история да е само трик да изпросят допълнително финансиране - зер в наше време всичко е възможно и големи пари може да се изкарат, стига да е за Борбата с/у Т.
yapayapa
14 Ное 2005 03:05
Мнения: 2,222
От: Belgium
Пфу, и аз като МИ-5 ме гонят липси - между редакцията и форума демек.
it is I
14 Ное 2005 12:54
Мнения: 1,254
От: Bulgaria
Добре че го има стария хъш
SOLID
14 Ное 2005 14:14
Мнения: 154
От: Bulgaria
Ако МИ 5 я свършат колкото ЦРУ преди 11.09., бабесата е в сериозна опасност.
gabito
14 Ное 2005 15:15
Мнения: 695
От: Bulgaria
Няма да я гръмнат, не се безпокойте!100% съм убедена, че това е направено, за да се отвлече вниманието от истинската цел
Добави мнение   Мнения:7 1