Потребител:
Парола:
Регистрация | Забравена парола
Запомни моята идентификация
Безмер получава US бонус
Добави мнение   Мнения:15 1
nesnaecht
03 Апр 2006 00:20
Мнения: 15,180
От: France
Безмер ще се види в чудо , от пари !
Ще завиждате останалите но както казват сиганетата
Нанай мукара ?!!?
booklearned
03 Апр 2006 07:00
Мнения: 2,529
От: United States
Безмер ще позеленее от гущери, а пък други ще позеленеят от злоба.
товарищМаузер
03 Апр 2006 09:23
Мнения: 9,625
От: Bulgaria
"Огромното чудо" С-130 "Херкулес"?? Огромна е само некомпетентността на автора.......С-130 е СРЕДЕН транспортен самолет, и е толкова обикновена гледка в страните на НАТО че е нещо като въздушен ГАЗ-53, бордови. Въобще не мога да се съглася че е огромен. Виж ако на Безмер кацне С-5 "Галакси" или С-17 "Глоубмастър" -това е друга манджа (За Ан-124 "Руслан" или Ан-225 "Мрия" не говорим). По време на ученията ЩИТ на Безмер, доколкото знам са кацали Ил-76МФ, които са около 2 пъти по -тежки от "Огромното чудо", така че това удължване на пистата май ще е кьор-фишек.

В етом мире много психов,
каждый пятый -ето псих,
говори со мною тихо,
может я - один из них
ТАПА
03 Апр 2006 12:44
Мнения: 6,883
От: Bulgaria
Наистина ли селяните са толкова прости или автора се гаври с тях? Някой да е чул, че в радиус минимум от 50 км. около базите не трябва да се садят земеделски култури? И защо ли?
ТАПА
03 Апр 2006 12:53
Мнения: 6,883
От: Bulgaria
...Изпратили молба до кмета за да го попитат дали имат нещо против да направят път до...
И това ако не е гавра, здраве!
А изпратиха ли молба да питат някой иска ли ги?
it is I
03 Апр 2006 12:58
Мнения: 1,254
От: Bulgaria
И римляните са прокарвали пътища
Старшината
03 Апр 2006 13:19
Мнения: 20,650
От: Bulgaria
Безмер не е над, а ПОД земята ...
КОСТАДИНКА ИВАНОВА
03 Апр 2006 13:31
Мнения: 12,799
От: Bulgaria
...две дечица веселушки
светят като крушки

/бъдеща народна песен от безмерско/


Над смълчаните полета
с обеднен уран ракета
литна в звездните простори
зло навред да стори

дзън дзън дзън дзън
дзън дзън дзън дзън
зло навред да стори /х2/

Дядо Гошо рано стана
падна бомба на мегдана
всички вкупом не разбраха
как ги нае..ха

дзън дзън дзън дзън
дзън дзън дзън дзън
как ги нае..ха /х2/









Редактирано от - КОСТАДИНКА ИВАНОВА на 03/04/2006 г/ 14:10:47

куче
03 Апр 2006 14:43
Мнения: 803
От: Bulgaria
Евала ти, Костадинке!!! *****

Редактирано от - bot на 03/04/2006 г/ 18:10:35

Димитрова
03 Апр 2006 17:52
Мнения: 1,084
От: Bulgaria
Защо ли искат да направят път до Стара Загора? Защото там (полигон Змеево) вече започнало унищожаване на ракетите. Въпрос чии са те? Договорът по неофициални данни до 2015 г., ако е така , то срокът за унищожаване на българките е несъразмерно голям – просто няма толкова оръжие. Значи, това са американски., с изтекъл срок на годност (дано, да не с обеднен уран).Плановете им да направят път до Стара Загора косвено това потвърждава – на тях им трябват удобни комуникации. Пробите на почвата на селата по край полигона Змеево имат тежки метали и други компоненти от високотемпературни изгаряния на ракетите.Старозагорските вестници периодично съобщават за скандалните факти.Скоро прочетох в вестника, че американците подарили на БГ много ефективни технологии за такова унищожаване.Само, че в цивилизованите страни това се извършва на специални заводи , без да има достъп до околната среда. Но за аборигентска БГ държава може да мине и технологията от преди 50 години. Американците така или иначе няма да пострадат, тъй като войниците ще се сменят по ротационен принцип всеки 3 месеца.Този факт също така косвено потвърждава, че те ще работят с вредни техногени фактори и чрез бързото сменяне ще бъдат защитени . Но ще бъдат изтровени жителите на Стара Загора , който вече наричат град на мъртъвците. А кметът на Безмер да не се прави на замаян – Пентагонът не се занимава с благотворителност.
OLDMAD
03 Апр 2006 18:21
Мнения: 45,665
От: Bulgaria
Работата май намирисва на магистрала "Тракия"
Perkoles
03 Апр 2006 18:22
Мнения: 7,433
От: Australia
""Господин За Един Ден""
nesnaecht
03 Апр 2006 20:31
Мнения: 15,180
От: France
Пеесе милиона долара има само Безмер !
Оно си е така именувано БЕЗ МЕРА !
Doctora
03 Апр 2006 20:35
Мнения: 19,503
От: Bulgaria
Егати идиотизма...
В съседното Кабиле само като се разхождаш из полето, можеш да направиш скромна колекция от антични монети.
Top Gun
03 Апр 2006 20:38
Мнения: 5,874
От: Bulgaria
Суверенитът на България не струва нито един път от 20 клм, нито една АЕЦ....Долни дупедавци! Историята няма да ви прости капитулантското поведение към един световен жандарм, който още търси оръжията на Садам за масово поразяване и може да направи същото с Иран - този път от българаска територия!!!!!!
Добави мнение   Мнения:15 1