Потребител:
Парола:
Регистрация | Забравена парола
Запомни моята идентификация
САЩ дават $300 000 за съдебни проекти
Добави мнение   Мнения:4 1
Chicho Dr.
14 Апр 2006 03:34
Мнения: 8,006
От: USA
...неправителствени организации и читалища...
Та сега е моментът да си ремонтираме читалищата, така де...във връзка с проектите. Но нямаме инициативни хора. Или ако имаме те са корумпирани и ще гледат да ремонтират собственото си "читалище".
booob
14 Апр 2006 08:32
Мнения: 1,768
От: Bulgaria
Да не би тези пари ги дават безвъзмезно
ohubohu
14 Апр 2006 09:23
Мнения: 4,837
От: Bulgaria
Добре, че чужденците дават пари за нашите читалища, че иначе ще бъдат разрушени и малкото останали.
Въпроса е: кой ще ги разпределя, защото почне ми да има за "наши хора"....
The Spy
14 Апр 2006 13:02
Мнения: 7,400
От: United Kingdom
Добре че "тъпите" и "зли" хАмериканци дават пари и за такива работи, защото онзи втори етаж на "Нюйоркската Народна Библиотека" наречен "Славянска Секция" нямаше да го има! А там ще прочетете не само за проекти в съдебните системи, а и вестник "Работническо Дело" от неговото издаване до неговото терминатор-изиране.
Ще ви стане ясно и защо е застрелян другарят ви Никола Йонков Вапцаров и други отвратителни неща извършвани от други екзекутирани по сериозни причини, и стенографираните изявления на Дора Габе и Елисавета Багряна по този случай, направени пред Съда!


Добави мнение   Мнения:4 1