Добави мнение   Мнения:90 Предишна Страница 2 от 5 1 2 3 4 Следваща »
От: Bulgaria
ЕЛ ПИСТОЛЕРО
Бай Желязко
15 Сеп 2007 23:39
Друг е въпросът, че този състав май не е лъжица за устата на Стойчо!Вижда се как се е задъхал от страна на идеи и умения .В психологически план , явно също не е готов да води подобни личности!Като селекция също, мисля бе допусната грешка, като за някои постове напред се създаде излишно свръхнапрежение при няколко големи и равностойни футболисти за едни същи постове!Така не се прави!Атмосферата в клуба , от страна на ръководители също не е на необходимото за тия хора ниво!Ще трябва много, много работа!Да тук за Бг.проблеми няма!Другите останаха далеч назад като материал!Но както съм казвал и друг път-нашият критерий е Европейското ниво!!!Шампионската лига и то не на ниво "олимпийци"!На ниво победители!
От: USA
Гледам някакво цигане , и от римуване отбира !
А на мен , baj michal ми се връзва кат ПЕДАЛ !
GIANNI
16 Сеп 2007 03:12
От: USA
Бай Зеляжко, к'ъв е тоя патос бе , драги ?
Още Тулюз не сте отстранили!
GIANNI
16 Сеп 2007 03:15
От: USA
Ловеца, още ли е на свобода или тъщата му е заложила капана ?
Мнения: 5,537
Добро утро Джани! Къде се губиш, бе човек? Помислихме, че са те изяли червените алигатори от езерото.
Пешо Мастиката
16 Сеп 2007 09:13
Мнения: 2,018
Вчера Тулуза размазаха Олимпик Марсей като гости. Моята прогноза за мачовете с Цура е 5:0 и 2:0
Dokich
16 Сеп 2007 09:40
Мнения: 20,970
Доволен съм, че сте видимо доволни от вчерашната продукция. Дано и бай ви Стойчо е на същия акъл. Тези Пирин много двулични, мамка му и прасе. Първото, играха изключително грамотно. Притискаха ви, не се виждаше как може да ги пробиете. Второто, какво им стана Заиграха в стил "Ела кумчо-вълчо, изяж ме". Поне първите 15-тина мин. след почивката да бяха се опитали да продължат в духа на първото полувреме. После, да кажем, силите ги напуснали, гостите се разиграли и т.н. Кофти е, но у нас всеки резултат на двата набедени гранда се подлагат на големи съмнения.
Съдията, го оставам на вас. Главоболна работа е да коментираш реферите.
Като игра какво ме впечатли при вицешампионите ни.
Д-р Вальо Тайсъна за пръв път от повече от година стоеше стабилно. Тодор Янчев като никога не пропиля повечето отнети топки. Страхотен гол.
До тук с положителното. Видя се, че беците са с ниско КПД. Много движение-залудо. Халфовете- малко идеи. Напред, продължава да се разчита на някой сам да реши мача.
Истинското изпитание е в четвъртък. На Стойчо за пръв път от 27.10.2002 му се отдава възможност да вземе важен мач. Ако броите отстранявате на кипърците в тази графа ще съм още по-доволен. Та, в Тулуза, на 200км. от мене, запишите ли добър турнирен резултат който да ви позволи после да се набутате в групите имате големи шансове да излезете най-сетне от сянката на шампионите ни. В противен случай, до мача ни на 2.12. нищо добро като продължение не ви очаква. За него мач, между другото, трябва да сте сигурили над 6т. аванс и титлата е ваша. В противен случай, новият шампион е стария. За трети пореден път.
Мнения: 3,866
Хе-хе-хе!Доко-Доко, пак е чел Олигофрен ДимитрОФ, най верния му фен!!!Пирин играли "двулично"!!Хаххх!!Що не споменете поне 3-те засади , които спряха головите атаки на ЦСКА!?Колкото до това, как сме играли, споко рогати на гейарена ще ви покажем!!!ЕЛ ПИСТОЛЕРО-БАМ, БАМ, НЕЙ-БУМ БУМ и 0:3!!!
Dokich
16 Сеп 2007 10:05
А така ВЕрвайте си! Само дето тази вяра няма да е 800 дни, а най-много до 2.12.
Който е гледал мача вчера би ли ми обяснил спокойно тази невероятна метаморфоза в игровото поведение на Пирин преди и след почивката. Не бяха ли 2 различни отбора.
БЕВЕРЕН
16 Сеп 2007 10:13
Метаморфози има само в празната глава на Олигофрен ДимитрОФ и тези дето го списват!Просто Стойчо най накрая пусна 3-ма офанзивни футбалери начело с ЕЛ ПИСТОЛЕРО и той гръмна ЯКО!Направо изду мрежата на вратарчето!Така ще гръмне синия задник на Урсула в 14-тия кръг!!!!!
16 Сеп 2007 10:28
От: Mali
Иска
Докич обяснения - ето обяснения Вчера беше първия цял мач на ПИРИН , който изгледах.Той напълно заздрави впечатленията ми от репортажите на Канал 3 за мачовете Пирин-Черно Море и Пирин - Ботев .И двата тези мача имаха абсолютно сходен сценарий - здрава игра и преса /доколкото позволи съперника/ през първите 30 минути , вкарване на гол до края на първото полувреме / и двата мача завършиха с по 1-0 по този начин/ , второто полувреме - дефанзива . Без ни-най малко да омаловажавам макетата , но в кондиционно отношение са съвсем посредствени. И ако с моряците и канарчетата минаха метър / не без помощта и на съдийското рамо !! / , срещу по-класен отбор беше въпрос на време да клекнат. Ей това е простото обяснение за Докич , ако разбира се той иска да го приеме... .....И сега едно предупреждение за господа ЦСКА-рите Вчерашната игра стига като за победа над ПИРИН , но с оглед на това - какво прави ТУЛУЗА в момента по френските терени ... ... работата за четвъртък ми изглежда много притеснителна.... 8)
Dokich
16 Сеп 2007 10:36
ББ, случайно да не си бил член на НЛГ "Георги Кирков"? Много щекаш? Те, другарите все така разправяха. Ще, ще, ще. Бяхме страната щеланд
И какви са тези налагащи се от само себе си прилики с изказа на БЖ? Да не сте близнаци и пишете от един и същ комп.
От последните 15 мача само една победа на червените във вечното дерби. Това, за протокола.
СЕГА, сериозно. Отстранете Тулуза. Възвърнете по този начин евролегитимацията си. След това, направете равносметка какъв ресурс имате. Поставете си реални цели и на 2.12. заповядайте на Герена. Все пак сме в сезон на юбилей и ние знаем как да се отчетем на такива празници. Справка, 15 май 1998, честване на 50г. на червения клуб и 5:0.
Dokich
16 Сеп 2007 10:40
Мукта, мерсачката за включването. Приемам го сведение твоето инфо.
Па ти, оти им се притесняваш на червените за мача с Тулуза. Нали те играят, а не командата на Селския.
Време е харизмата на Стойчо да бъде подкрепена с нещо реално станало. Досега, само проекто-намерения.