Потребител:
Парола:
Регистрация | Забравена парола
Запомни моята идентификация
Германски съд обяви обрязването за незаконно
Отиди на страница:
Добави мнение   Мнения:64 Предишна Страница 3 от 4 1 2 3 4 Следваща
Tim
04 Юли 2012 18:16
Мнения: 6,853
От: Bulgaria
Не се безпокойте, както е тръгнало, след 50 г ислямски съд в Германия ще обяви неизвършването на сюнет за държавна измяна.
paragraph39
04 Юли 2012 18:56
Мнения: 80,095
От: Bulgaria
ПОП КРЪСТЬО,
/:/ "Че то кое е законно? ..."
............................................................................
Законно е всичко, което НЕ е забранено от закона!
Или, пък, законно е всичко, което изрично е посочено в закона, като задължително- в този случай НЕзаконно е, което НЕ е посочено в закона, като задължително(ако противоречи на посоченото задължително)!!!
Редактирано: 3 пъти. Последна промяна от: paragraph39
Rumeli
04 Юли 2012 19:25
Мнения: 381
От: Bulgaria
Вижте сега - рязането на оная работа при момчетата е диващина

Брях много разбирачи от мъжки член, барем да бяхте изчакали мненията на дамите.
има една Турска приказка – Сиктен хабери олсайдъ, сюнетчи олурду.

Pisi Misi
04 Юли 2012 19:36
Мнения: 4,602
От: Bulgaria
Децата трябва да почнат първи клас, когато могат самостоятелно да преценят, че това ги влече.


Ти се шегуваш, но в Швейцария децата започват първи клас, когато педагози и психолози сметнат, че децата са готови за това. Я се опитай на една българска майка да й кажеш, че детето й трябва да почне първи клас на 8 или 9 години. След като те убие, ще те осъди, че си и дискриминирал детето.
DIMM
05 Юли 2012 01:06
Мнения: 135
От: Bulgaria
БатВаню

тази корекция е "против интересите на детето само да решава към коя религия иска да принадлежи"

Ами тогава дай да не водим децата в черква/джамия/синагога докато не навършат пълнолетие, зер това ще е "принуда" спрямо тяхната свободна воля да решават към коя религия да принадлежат.


Ами , всъщност, така е . Аз смятам, че децата трябва да се запознават с религията и да решават към коя ще се ориентират ( или към никоя ) , когато навършат пълнолетие примерно ... Иначе , ако на едно дете още от 2-3 годишна възраст му говориш за бог и т.н. - много ясно, че ще стане религиозно. Гледам това вече няколко години - следейки децата в детската градина около дъщеря ми ... Има вече доста с промити мозъци , говорещи постоянно на другите за бог.
paragraph39
05 Юли 2012 01:44
Мнения: 80,095
От: Bulgaria
DIMM,
/:/ "...Аз смятам, че децата трябва да се запознават с религията и да решават към коя ще се ориентират ( или към никоя ) , когато навършат пълнолетие примерно ... "
.............................................................................
Абсолютно точно- направо в центъра на средата!
От обрязването, обаче, НЕ можеш да се откажеш по собствено убеждение, а от Религията можеш!
Обрязването е вид жигосване(белязване)- показващо и доказващо принадлежност към Религия, към религиозна и/или етническа общност! Целта, очевидно и логично, е СПЛОТЯВАНЕ и КАПСУЛИРАНЕ в и на съответната религиозна и/или етническа общност, което възпрепятства интегрирането й в Общество с НЕобрязани!
anacephal
05 Юли 2012 04:01
Мнения: 3,134
От: Bulgaria
Колюш: "Израелският певец се яви на сцената с толкова тясни панталони, че освен полът му личеше и религията".
Неверния Тома
05 Юли 2012 09:57
Мнения: 11,681
От: Bulgaria
"Обрязването показва принадлежност към дадена религия"
.
Та по какво се различава принадлежност към юдеизма от принадлежност към исляма?
А католицизма изисква конфирмация - когато детето достигне съзнателна възраст да потвърди своята религиозна принадлежност. Не знам някой да не го е направил.
jess
05 Юли 2012 17:01
Мнения: 18
От: Bulgaria
Процедурата, извършвана по еврейските канони, е на 8 ден от раждането. Тогава манипулацият, извършена от специалист, не травмира детето повече, отколкото задължителните ваксинации, през които минава и възстановяването е бързо. Чакането до навършване на пълнолетие е пълно безумие, защото пълнолетният мъж получава ерекция, ако ме разбирате - докато не се възстанови (около месец), не трябва да поглежда или да си помисля за същество от женски пол, пък и да не спи, че не ми се мисли ако засънува някой розов сън...

Освен това:

1. Обрязването не може да се определи като увреждане на тялото или недъг, тъй като не влияе на нормалната сексуалната функция и не води до промяна във външните полови белези - т.е мъжът продължава да си има всичко необходимо, за да води нормален полов живот. Жени, които са имали сексуални контакти и с обрязани и необрязани, казват, че секса с обрязан е по... нека го кажем приятен. Така че паралела с рязането на клитора е молумен.
2. Религиозната принадлежност не се определя от физическите белези, а от убежденията на човека.
3. Обрязването се извършва не само по религиозни, но и по хигиенни / медицински причини - има непринадлежащи и към двете религии мъже, които са обрязани по собствено жилание или по лекарско предписание.
4. Множество майки в днешно време пробиват ушите на дъщеричките си още докато са на 2-3 г, че и по-малки, но понеже това е мода, а не религия, та никой не го прави на въпрос.

Та мисля, че малко са прекалили немците. Пък и това няма промени религиозните традиции, а ще увеличи медицинския туризъм до държави, които нямат проблем с подобна медицинска практика.

Maximus II
06 Юли 2012 00:10
Мнения: 9,741
От: Bulgaria
Обрязването е осакатяване! За винаги! Твърдението че е по-хигиенично е само пропаганда, Природата не ни е създала "не-хигиенични", няма излишна част от човешкото тяло.
Обрязването е насилие срещу деца! Те не могат да протестират, отнето им е правото на избор. Къде са десетките НПО за защита на децата от насилие? О-о, забравих че те се финансират и манипулират от еврейските богаташи.
По света има движение срещу обрязването, то променя необратимо сексуалната чувствителност на мъжа.
Maximus II
06 Юли 2012 00:17
Мнения: 9,741
От: Bulgaria
jess, знаеш ли че има места по света където обрязват и момичета? О-о, няма да го харесаш, там не изповядват юдаизъм.
Редактирано: 1 път. Последна промяна от: Maximus II
paragraph39
06 Юли 2012 03:42
Мнения: 80,095
От: Bulgaria
JESS,
Само да (ти) напомня, че обрязването се извършва по силата на религиозна Заповед- затова и хората по Света, които НЕ изповядват Религия, която заповядва обрязването, НЕ се обрязват (поне НЕ задължително!)! Ерго, обрязването е религиозно "жигосване"(белязване), целящо да покаже религиозна принадлежност на обрязания и да създаде Сплотеност между обрязаните.
Съвременната наука НЕ е доказала НЕрелигиозна ПОЛЗА от обрязването- иначе всички хора от всякакви религиозни изповедания по Света щяха да се обрязват! Нима допускаш, че богатите и интелигентните НЕевреи и НЕмюсюлмани хора по Света ще отказват да се обрязват и да обрязват децата си, ако е доказано, че има полза - НЕ религиозна, а за здравето, функционалността или психиката на човек!- от обрязването?! А?!
Редактирано: 1 път. Последна промяна от: paragraph39
len
07 Юли 2012 15:47
Мнения: 5,045
От: Bulgaria
Ами тогава дай да не водим децата в черква/джамия/синагога докато не навършат пълнолетие, зер това ще е "принуда" спрямо тяхната свободна воля да решават към коя религия да принадлежат.


Точно това, БатВаню, е залегнало в новия проектозакон за закрила на детето, срещу който протестираха майки, но другата част от обществото ни погледна тотално равнодушно. И разни други нещица в този проектозакон. И ако бъдат нарушени според социалните, идват и ти вземат детето и го дават на приемно семейство. Неслучайно от доста време по медиите върви кампания "стани приемен родител". Нещата хич не са черно-бели.

Държавата много взе да се меси в личния живот на хората, факт. Прочетете за т.нар. ювенална юстиция, която ще въведат с този проектозакон и у нас и ще ви настръхнат косите. Мисля, че това решение, независимо по каква причина е взето от кьолнските съдии, е погрешно, най-малкото защото няма да се спазва. Да, и в България бяха забранени сюнетите, и какво, да не би да не ги правеха немедицински лица, излагайки децата на риск. От друга страна, щом тука са намесени евреи, то е ясно, че ще падне в следваща инстанция на съда, защото .... в цял свят висшите инстанции се управляват от евреи или от лица, които слушкат техните команди. Интересен ми е мотивът наистина и дали се осъзнават вредните последици от подобно решение. За протокола: нито съм еврейка, нито туркиня.
len
07 Юли 2012 15:51
Мнения: 5,045
От: Bulgaria
qui prodest? Кой има интерес от разбунването на мюсюлманските маси в Германия?
paragraph39
07 Юли 2012 19:22
Мнения: 80,095
От: Bulgaria
LEN,
/:/ "...От друга страна, щом тука са намесени евреи, то е ясно, че ще падне в следваща инстанция на съда, защото .... в цял свят висшите инстанции се управляват от евреи или от лица, които слушкат техните команди."
..............................................................................
Сиреч, искаш да кажеш, че в цял Свят висшите инстанции се управляват от ОБРЯЗАНИ?!
А аз твърдя, че са обрязани, за да управляват висшите инстанции в цял Свят- чрез сплотяващата сила на "жигосването"(белязването- с обрязване, в случая!)!
paragraph39
07 Юли 2012 19:24
Мнения: 80,095
От: Bulgaria
LEN,
/:/ "Кой има интерес от разбунването на мюсюлманските маси в Германия?
.............................................................................
Може би, другите обрязани?!?
Maximus II
07 Юли 2012 22:08
Мнения: 9,741
От: Bulgaria
Вчера по новните на bTV показаха на нашето черноморие проверка от НАП на заведение очевидно на граждани на Израел, с 11 човека персонал и 25 лева дневен оборот! Бяха много нагли, единия крещеше че за храната кашер няма нужда да се пуска касова бележка!
Смешното е че в тази телевизия, на Лаудер, някой не е доогледал нещата и ще има набиване на канчето.
paragraph39
08 Юли 2012 01:02
Мнения: 80,095
От: Bulgaria
Така е!
В Талмуда пишело, май, че "богоизбраните"( и обрязани!) НЕ са длъжни да издават касови бележки извън Обетованата земя!?
Gare_aux_bulgares
08 Юли 2012 02:33
Мнения: 384
От: United States Minor Outlying Islands
Не е вярно, че обрязването е само по религиозни причини (тоест, че няма обрязване по нерелигиозни причини). През 1933 година в САЩ се били обрязвани 32% от новородените момчета, а по-късно - 70%, 80%, 85%, 77%, 91%, и 84% съответно през 1945, 1955, 1965, 1971, средата на седемдесетите, и през осемдесетите години. През 1995 са 67.8%. През 2005 година са 56%. През 2010 година са 54.7%. Няма толкова мюсюлмани и евреи в САЩ, пък и от евреите много са атеисти.
Редактирано: 1 път. Последна промяна от: Gare_aux_bulgares
paragraph39
08 Юли 2012 02:58
Мнения: 80,095
От: Bulgaria
/:/ "...Не е вярно, че обрязването е само по религиозни причини..."
.............................................................................
Искаш да кажеш, че в еврейската и в мюсюлманската "Библия" НЯМА текст, който да повелява и НЕ задължава обрязване ли- и, по тази причина(липсваща в "библиите" на евреите и мюсюлманите?!), при евреите и мюсюлманите обрязването НЕ е на религиозна основа ли?!
Искаш да кажеш, че евреите и мюсюлманите се обрязват НЕ по религиозни причини ли?!
Редактирано: 2 пъти. Последна промяна от: paragraph39
Добави мнение   Мнения:64 Предишна Страница 3 от 4 1 2 3 4 Следваща