Потребител:
Парола:
Регистрация | Забравена парола
Запомни моята идентификация
Статистика
Отиди на страница:
Добави мнение   Мнения:65 Страница 1 от 4 1 2 3 Следваща »
`Kaily
20 Сеп 2005 20:01
Мнения: 4,963
От: Bulgaria
Относно "Най-смешните форумни изказвания Топ 100"
.
Посочени общо 36 човека.
Посочени от общо 19 човека.
Най-дейни избрани (първите пет):
1. хунвейбин -8 лафа
2. nesnaecht - 5 лафа
3. FL -4 лафа
4, 5 и 6 - Зевзек, Paradraph 39, Kaily
с по 3 лафа
.
Най-много сочили с пръст:
1. bgtopidiot - 14
2. Д-р Тормозчиян - 12
3. помнещ - 6
4. олезатвориочички - 5
5. Геновева - 4
.
Единствено чичо Фичо, Pickwick и bgtopidiot фигурират и в двете листи.
.
ИЗВОД: Колкото повече сочещи, толкова по-малко пишещи. Тенденцията се предполага да върви накъмто повече посочвачи и по-малко писачи.
шъ видим


26.09.2005

Посочени общо 29 човека
Посочващи - 13
Най-дейни избрани:
1. Една българка - 4 мнения
2. Марко Тотев - 3 мнения
3, 4, 5 и 6 място с по 2 мнения - Нели, Чичо Фичо, Fractal, FL
.
Най-дейни избиращи:
1. bgtopidiot - 13
2, 3 помнещ и Просто солюшън - 5
4. Тормозчиян - 4
5, 6 Kryderry, Oldman -2

ИЗВОДИ:
Интересът намалява, задържа позиции единствено идиота, напред в класацията излиза нов играч-SS
=
Каква интересна завръзка, остава да следим дали след още 1-2 тура няма да останат солушъните, тормозите и идиотите, каква интригуваща ситуация, какъв хъс, каква спортна злоба.
продължението следва

Редактирано от - `Kaily на 26/9/2005 г/ 13:23:23

volog
20 Сеп 2005 20:08
Мнения: 3,826
От: Reunion
Единствено чичо Фичо и Пицкwицк фигурират и в двете листи.

bgtopidiot също
bgtopidiot
20 Сеп 2005 20:10
Мнения: 11,702
От: Bulgaria
Трябваше според мен в същата тема, така ще стане разводняване...

За първото не съм сигурен особено, мен поне ме има и в двете листи, но да приемем, че съм някакво изключение. За тази седмица пък изобщо вече няма да е вярно, кръгът се разширява.
За второто съм абсолютно съгласен с едно допълнение. Колкото повече сочещи - толкова по-малко пишещи смешки. Както гласи една руска пословица "Словото е врабец, изпуснеш ли го - нема фащане"

Трябва малко да се мисли преди да се пише и да не се позволява емоцията да вземе връх.. според мен оттам идват повечето номинации.

пп. късно видях, че volog ме е посочил вече.


Редактирано от - bgtopidiot на 20/9/2005 г/ 20:11:33

`Kaily
20 Сеп 2005 20:18
Мнения: 4,963
От: Bulgaria
Чудо голямо. Като взима емоцията връх. Емоционалните са искрени, така ми се чини. А сочещите са от особено тесто в повечето случаи. Не визирам всички. Но определено групичката на ония с манията за собствено превъзходство, което в човешкото стадо най-често избива на присмех, е в сочещите. Даже мога и поименно да посоча кои от сочещите се забавляват с останалите и със себе си и кои използват случая да се присмеят и с това да утвърдят ЧСЗ-то си (чувство за собствена значимост).
.
Добре, приемам забележки, верно идиота е на двете места, сега ще го допълня.

bgtopidiot
20 Сеп 2005 20:19
Мнения: 11,702
От: Bulgaria
Кайли, много се впрягаш за глупости. Толкова ли не можеш да се усмихнеш? Никой не ти се надсмива с тази класация, разбери го, а дори и някой да я използва с тази цел, то не си личи.

Редактирано от - bgtopidiot на 20/9/2005 г/ 20:20:22

nesnaecht
20 Сеп 2005 20:38
Мнения: 15,180
От: France
Колкото повече сочещи - толкова по-малко пишещи смешки.
Или обратно пропорционалното
Колкото повече посочвани толкова по-малко участие във форума - ерго приватизиране на форума за определен кръг хора
ерго
Вие дето сте посочени не сте ни по кефа и си вървете !
ПП- Това се знае и без теми !
bgtopidiot
20 Сеп 2005 20:51
Мнения: 11,702
От: Bulgaria
Незнайко, извинявай, ама тук не мога да се съглася с теб.
Във форума трябва да има и други мнения освен смешките. Не ме гледай мене - аз пиша глупости и се кефя на глупостите по default, виж ми ника. В същото време никой не се стреми да премахва идиотщините, поводът е само смях, както е и при кандидат-студентските бисери. Кое е лошото? Лошото е, когато някой се впрегне или обиди, това трябва да се избягва. А иначе "светът е оцелял, защото се е смял".
Не те бъзикам. Е, виж дали в окото ми не плува корабче...
nesnaecht
20 Сеп 2005 21:21
Мнения: 15,180
От: France
БГтоп разбира се че е така но нали всеки вижда смеха през своите си очи , и требе да извади партиините греди от очите си за да вижда по-*добре кой постинг е за смях и кой не е (ако разбират какво е смях де )!
А за твойте очи са ми ясни и они гледат като мойте в безбрежноста на глупостите за да намерят накое островче може и де не е красиво но смешно ! Бе отсяват плявата и си гледат най-вече кефа !
`Kaily
20 Сеп 2005 21:39
Мнения: 4,963
От: Bulgaria
Въобще не се впрягам.
Отчитам, че огромна част от обявените постинги са по-скоро неразбрани, отколкото смешни.
Изглежда се смеем на различни неща, но интересно, че една група хора се смее на изказванията на друга група.
Естествено, ти ще го обясниш перфектно с идеята, че смеещите се не пишат и не говорят глупости. С което ще туриш още един камик в пантеона на великите.
Интересно ми е верваш ли си.
bgtopidiot
20 Сеп 2005 21:48
Мнения: 11,702
От: Bulgaria
Естествено е, че щом ще ми влагаш собствени мисли в устата, то нема смисъл да мятам камънье и дърви. Можеш да си поговориш с мен и сама. Много лесно става - питаш ме нещо и си отговаряш. След това почваш да ме обиждаш защо така си си отговорила. Накрая почваш да се сърдиш що не ти обръщам внимание. И най-накрая всички се убеждават, че си победителка в спора, докато аз все още се чудя за какъв спор става въпрос.

Редактирано от - bgtopidiot на 20/9/2005 г/ 21:50:49

OLDMAD
20 Сеп 2005 22:05
Мнения: 45,665
От: Bulgaria
Вай, вай, вай...що така бе душички...
Поразходих се малко "оттатък", и какво виждат очите ми
Кълвачи и фтички, чАтещи чукчи, низвергнати от bot, копиращи идеи... и "вся осталная"...гепили идеята на БГТОП най-жизнерадостно си правят кеф... без да им дреме на...сайдера и на интелектуалното ниво...без завист и оплюване...без философски и пр. напъни, без подтекст, без теоретични изпълнения...
И са си сложили табелка - ЧАТ -ПО-ДОБРИЯ ФОРУМ
Натиснете тук
.
Що така бе, умничките ми, профешънъл "менаджъри", послушни преводачи, знаещоможещи и незнаещомногоможещи, философи и професори...без "вся остальная"...
Сами се прецаквате...от много акъл ли, що ли?
Толкова ли не можете да се порадвате на обикновенните неща?
Да цитирам ли дедо Радой ? За гениите?
Manrico
20 Сеп 2005 22:27
Мнения: 31,153
От: Bulgaria
Кайли, просто някои хора се смеят, дори и над себе си, а други са все намръщени и все някой им е виновен. Ей сега ще щракна да погледна Биг Брадър - там май сега има един точно такъв тип - фрустрирана безработна икономистка, скарана с всички, ненавиждаща всичко и целият свят и е виновен. Май Меглена се казва.
bgtopidiot
20 Сеп 2005 22:27
Мнения: 11,702
От: Bulgaria
Лудо-Старо, ся ако почнем обратния процес - отиде та се не видя. В Интернет има място за всички - и за чатове и за форуми, The Cat That Walked By Himself.
Което ме подсеща, че измислилият "чат - добър форум" може да скрие в джоба сите наши лауреати. Мяза ми на Нашия лог - най-добър блог!
nesnaecht
20 Сеп 2005 22:32
Мнения: 15,180
От: France
OLDMAD -
И е верно що думаш възражда се възражда се ?!?Ама тука де , щот тука са баш цветята на старио форум

Редактирано от - nesnaecht на 20/9/2005 г/ 22:35:13

Gan(ю)гоТрий
20 Сеп 2005 22:35
Мнения: 20,679
От: Bulgaria
Кайли – отмъстена си! Снощи хакнахме оня тоталитарен атакаджийски форум дето те изритаха. Сега там пише “This Account Has Been Suspended” – убеди се сама.
nesnaecht
20 Сеп 2005 22:37
Мнения: 15,180
От: France
Ган къде та аз не го знам да ги дохакна ?!!?
Gan(ю)гоТрий
20 Сеп 2005 22:41
Мнения: 20,679
От: Bulgaria
хакни му го: ataka.e-bg.net
`Kaily
20 Сеп 2005 22:42
Мнения: 4,963
От: Bulgaria
Манерко, като те гледам как не излизаш от форума, или си безработен, или са ти малки данъците.
`Kaily
20 Сеп 2005 22:45
Мнения: 4,963
От: Bulgaria
Де го линка на оня форум, че аз го изтрих.
`Kaily
20 Сеп 2005 22:47
Мнения: 4,963
От: Bulgaria
Аха. И сега квооо?
Gan(ю)гоТрий
20 Сеп 2005 22:52
Мнения: 20,679
От: Bulgaria
Отрязаха им гювеча, ама много ги изтраяха.
Добави мнение   Мнения:65 Страница 1 от 4 1 2 3 Следваща »