Потребител:
Парола:
Регистрация | Забравена парола
Запомни моята идентификация
Гагаузов би пълен отбой за магистрала \"\"Тракия\"\"
Отиди на страница:
Добави мнение   Мнения:141 « Предишна Страница 6 от 7 4 5 6 7 Следваща
Manrico
13 Окт 2005 15:07
Мнения: 31,153
От: Bulgaria
Митничаря, досадничък е въпросът, но то е така с всеки подпис. Ама пък се вписва в стила на форума - все някой мрънка, че някой му изял я закуската, я десерта, я нещо друго (цял суверен например)

_____________________
Кой ми изяде закуската?

Редактирано от - Manrico на 13/10/2005 г/ 15:08:56

lO
13 Окт 2005 15:14
Мнения: 44
От: Bulgaria
Михаил Мицев ти я изяде закуската, заплес!
Gan(ю)гоТрий
13 Окт 2005 15:17
Мнения: 20,679
От: Bulgaria
Радост будят новите умения на управляващите. “Нова коалиционна култура” ще рече “ако не можем да крадем поотделно, ще го правим заедно”. Сидеров дали е включен в схемата?
ЗИТО
13 Окт 2005 15:19
Мнения: 2,864
От: Bulgaria
Риж!Прав си! Не може и да се мисли за някаква конкуренция и то по него време.Естествено оръжейната промишленост не може да храни страната.Въпроса е в това, че всичко стана на бегом.Това е жалкото.А никой не ни натискаше да бързаме освен Паси и някой като него.А както виждаме процедурите могат и да се поотложат за някоя друга година по приемането ни в ЕС. Можеше още някое време да си пробутваме продукцията на изток-вероятно.Бързата работа срам за
политика.
public
13 Окт 2005 15:23
Мнения: 60
От: Bulgaria
Кучетата си лаят, а кервана си върви...
Чели ли сте "приказка за стълбата".... ето това е ситуацията сега.
KaizerSoze
13 Окт 2005 15:24
Мнения: 5,044
От: Bulgaria
Прав си Риж, за публичният контрол. Бедата не е в това, колко пари се отделят за публични и социални проекти, и не те определят политиката като лява или дясна Бедата е колко публично става това.
И съм далече от мисълта, че тия не крадат или ония крадат много - просто, цветовете имат оттенъци и няма, чак такава "велика" конспирация и крадене колкото ние си мислим.
Всъщност наистина е добре да се сдобием с някоя и друга магистрала, ей така за разкош)
Sir_Lanselot
13 Окт 2005 15:24
Мнения: 10,020
От: Bulgaria
Параграфе,
Напълно споделям твоите мисли по отношение на БСП.
По-гнусно сборище на гьозбояджии не съм виждал. Но на това ги научиха техните татковци и батковци, като се изправиха със свещите в ръце в църквата "Александър Невски".
ПРфу! Гадост.
риж
13 Окт 2005 15:41
Мнения: 2,075
От: Bulgaria
Бе ние май все прави и все оправени ша си ходим, както е тръгнало

Излизам оттук, че имам доста работа!
CYBERMODERN
13 Окт 2005 15:49
Мнения: 146
От: Bulgaria
И на следващите избори ходете да гласувате
Зевзека
13 Окт 2005 15:53
Мнения: 7,255
От: Bulgaria
Альо, левите, какво става бе? То вой ли беше чудо ли беше срещу "мръсните" сделки на царското правителство. Нали затова беше целия зор да се турят на власт "честните" комунетата от БСП та уж да "очистят" сделките. Какво става сега, няма нищо за чистене, а? Всичко си е ОК. Е, ще омеква ли електората или ще се насочва към "най-честните", които ще оправят всичко - АТАК-урите.
9101
13 Окт 2005 16:01
Мнения: 5,952
От: Bulgaria
Както каза Чичо Фичо: Един след друг се пукат червените сапунени мехури.
Manrico
13 Окт 2005 16:04
Мнения: 31,153
От: Bulgaria
news.bg / дата: 13.10.2005 15:15

Договорът за магистрала “Тракия” отива към разваляне
Има много малка вероятност сегашният кандидат-концесионер да построи магистрала Тракия, заяви след заседание на Министерски съвет министърът на регионалното развитие Асен Гагаузов.
Той се позова на натрупалите се много проблеми и отрицателни нагласи, но най-вече на променилите се икономически условия.

Бих казал "фурнаджийска лопата", ако бот разрешава да се казва така за политик

_____________________
Кой ми изяде закуската?
nesnaecht
13 Окт 2005 16:12
Мнения: 15,180
От: France
Ай Антиюпи - как така ти знаеш повече от мене за Франция като не ти е стъпвал крака и в сънищатата ти ?!? Много льошо Инче много льошо говори за тебе ?!? И френското правителство е решило да стане приватизацията до края на 2005 . Така че няма за какво да се пулиш щото аз поне знам какво става тук по-добре от тебе мила ! И Ширак ще си изкара мандата без грешка , он не е демократ като тебе , он е десен !?!?

" Приватизацията не противоречи на Конституцията за концесионерите на автомагистралите - и не е необходимо специален закон . Решението е на Конституционния съд !"

La Constitution "ne s'oppose donc pas à la privatisation des socié té s concessionnaires d'autoroutes" et il n'est pas né cessaire de lé gifé rer, avait conclu le Conseil d'Etat.
paragraph39
13 Окт 2005 16:12
Мнения: 80,095
От: Bulgaria
ШУМЕНСКО ПИВО,
/:/ "...Параграфе, то при тебе общо взето всичко е ясно. Само не разбрах какво общо имат социалдемократите с тая история?"
......................................... ......................................
ПО-ДОБРЕ да е ЯСНО- като при мен!- отколкото да е НЕясно- като при теб!!!
Общото между тази История и ЛИЦЕМЕРИЕТО на Демокрацията, демократите-демоКРЯКИ и социалистите-социалДЕМОКРАТИ е, тъкмо, Л-И-Ц-Е-М-Е-Р-И-Е-Т-О им!!! Впрочем, самите БСП и членовете й НЕ се наричат ВЕЧЕ /!/"комунистическа" и "комунисти" , а твърдят, че са се СОЦИАЛДЕМОКРАТИЗРАЛИ- сиреч, НЕ са вече комунисти! Което е ВЯРНО ! Въпреки, че някои/ и ТУК!/ изпитват НЕпреодолимо желание и върховен автоКЕФ да наричат тези от БСП "комунисти" ?! Което е НЕвярно!!!
Друг е въпросът: КОЛКО и доколко са били "комунисти" бившите ЧЛЕНОВЕ и ръководители на БКП-сегашни членове на БСП?!?
......................................... .................................
/:/ "...В тоя форум май също е пълно с умници дето все нещо им пречи...
Само че това се нарича параноя. Чичо Доктор ще го потвърди"
......................................... .................................
А на теб ПРЕЧАТ ли ти "умниците, дето все нещо им пречи" ?!? Ти от тях ли си или си от НЕумниците, на които все нещо им пречи?!
На Чичо Доктор вече съм му отговорил!


каруцаря
13 Окт 2005 16:51
Мнения: 5,516
От: Bulgaria
параграфе, не ти ли прегре шишарката от толко стрес и напиняне
Зевзека
13 Окт 2005 17:12
Мнения: 7,255
От: Bulgaria
Луд умора нема....
_krum_
13 Окт 2005 17:30
Мнения: 599
От: Germany
Очевидно на другаря са му напълнили касичката.
paragraph39
13 Окт 2005 17:45
Мнения: 80,095
От: Bulgaria
каруцаря,
Каза ли НИщо , пак, или така ми се е сторило?!
......................................... .............................
Аз, за разлика от каруцарите и каруцоарскопроизводните, отговарям всеки път, когато някой искрено ме пита, или /НЕ/случайно е споменал ника ми, или искрено се заяжда с Параграф39!
Който НЕ иска да получава отговорите ми или НЕ иска да ги чете- да ПОДМИНАВА/както казваше тук един професор с попска фамилия!/ !
ПРАВ ТИ ПЪТ и ЗДРАВ ТИ КОН!
Zmeja
13 Окт 2005 18:21
Мнения: 35,948
От: Bulgaria
Надявам се това изказване на Гагаузов да е само сондаж за настроенията, които би предизвикало неразвалянето на сделката. Допускам, че в някой от следващите броеве на вестника ще се появи опровержение, че министърът не е казал точно това, което е казал.
Създадено: 12.10.2005 г. 23:59:55

Самоцитирах се защото преди малко по новините на Евроком Гагаузов заяви, че е казал, че е за бързото изграждане на магистралата, а не че подкрепя тя да бъде изградена от сегашния консеционер.
Ха, наздраве!

Редактирано от - Zmeja на 13/10/2005 г/ 18:32:04

риж
13 Окт 2005 18:29
Мнения: 2,075
От: Bulgaria
И таз добра! И на тоя ли ще трябва да му гадаем какво казва?
А каза ли защо са толкоз секретни тези анекси към договора, че даже и на депутатска комисия не ще да ги даде?
Добави мнение   Мнения:141 « Предишна Страница 6 от 7 4 5 6 7 Следваща