Потребител:
Парола:
Регистрация | Забравена парола
Запомни моята идентификация
Едно е лупинг в небето, друго е пилотаж в политиката
Отиди на страница:
Добави мнение   Мнения:102 « Предишна Страница 4 от 6 2 3 4 5 6 Следваща
ruff
10 Юли 2017 08:37
Мнения: 3,415
От: Bulgaria
да бе, има право! но да го напише така - АЗ МИСЛЯ ТАКА ЗА РАДЕВ! а чрез обобщения?!

"военен", "летец"... като видя да приложи и по отношение на останалите същия подход. тези се държат еди как си понеже са: ЖП-ец, АДВОКАТ, тракторист, "неграмотен еди какъв си на държавна служба" /т.е. с фалшива диплома/ и т.н. ще се съглася, че госпожата е обективна. поне спрямо себе си.
Редактирано: 5 пъти. Последна промяна от: ruff
Simplified Solutions
10 Юли 2017 08:38
Мнения: 35,462
От: Bulgaria
Минавам от тук
10 Юли 2017 08:31

Редактирано: 1 път. Последна промяна от: Simplified Solutions
Джиджи
10 Юли 2017 08:39
Мнения: 12,855
От: Bulgaria
Бившият шеф на ВВС стана президент поради това, че управленските решения на ГЕРБ и коалиция позволиха непознатата му фигура на летец бунтар да литне нависоко пред алтернативата Цецка Цачева.

Bullshit! /= complete nonsense, т.е. не е „мръсна дума” / Бившият шеф на ВВС стана президент въз основа на личните си качества, както и на адекватното си обучение. Имам най-вече предвид езиците, които владее!
Изобщо човекът Радев доста се губи "в превода" на позициите, които взема, и оставя впечатлението, че съветниците му си играят на проба-грешка по всякакви важни въпроси.

Bullshit! Просто човекОт Радев не реагира там, където не му е работа; или, казано малко по-по-по-ЕнтелЕгентно, където въпросът или проблемА не влизат в неговите правомощия.
… човекът е военен и години наред е бил далече от подмолните страсти в съдебната система. Но този въпрос трябваше да му бъде изяснен от същите съветници, които на прословутия дебат с Цачева го инструктираха да похвали румънския модел на борбата с корупцията.

Е, и?! Поръчкова статия. Защото всичко това са глюпости, видени през нечий криФ макарон.

СВЕТЛАНА ГЕОРГИЕВА -
Редактирано: 8 пъти. Последна промяна от: Джиджи
jarl_Ragnar
10 Юли 2017 09:51
Мнения: 1,339
От: Finland
Митът за интелигентните летци също свърши работа


А за журналистите дори мит няма... и то не е мит, ами чиста истина. А и не става дума за интелект...

Туй за Прас прес ми е любимо... Светлето е забравило да добави, кой уволни карикатуриста от Нова тв???... зер, това също му е в правомощията, да звъни на частна телевизия за случка през която дори не е бил президент. Пък ако го направи, ще му вменят образ на цензор... но тъй е при журналистите- зайо с шапк и без шапка. С цигара и без.

Само не разбрах, според статията, кой точно се явява като пример, стожер или връх в "пилотажната политика"... да направим сравнение един вид...
Редактирано: 1 път. Последна промяна от: jarl_Ragnar
Mladya hqsh
10 Юли 2017 09:54
Мнения: 7,050
От: Bulgaria
но тъй е при журналистите- зайо с шапка и без шапка

Лупинги, сър...
Ама те го броят за висш пилотаж.
Редактирано: 1 път. Последна промяна от: Mladya hqsh
Yantar
10 Юли 2017 10:09
Мнения: 5,304
От: Bulgaria
противоречащата на всякакви закони среща на главния прокурор Сотир Цацаров с издателя на "Сега" Сашо Дончев в ЦУМ
Чак пък на всякакви? Бетер "фейк нюз". Я дайте само един закон, на който да противоречи. Жалка история.
oldboy
10 Юли 2017 10:09
Мнения: 1,559
От: Bhutan
Морис Дрюон:
Фуражка деформирует голову.

(снимка: натиснете тук)
Mitnicharъ
10 Юли 2017 10:13
Мнения: 6,877
От: Bulgaria
Слаба статия. Много, много слаба.
Редактирано: 1 път. Последна промяна от: Mitnicharъ
ruff
10 Юли 2017 10:18
Мнения: 3,415
От: Bulgaria
а това - "тупане на топката", поради що някой не искал да бъде проучен от службите за допуск до "секретна информация", а присъствал на "секретни съвещания", кърти мивките!

Светле, човекът може да иска допуск за ДОСТЪП до "строго секретна информация" бе? например! и как да се обясни, че такова съвещания - секретно, просто няма!

какво обяснение искаш, ако не знаеш какво точно означава "допуск за достъп до КЛАСИФИЦИРАНА информация" и какво общо има с "допуск до секретна информация", а също така, че животното "секретно съвещание" не съществува?

след като нямаш представа от терминологията, в представите ти всичко ще е "тупане на топката". въпросът е защо ни се представят нечии представи като факти? и ако Радев има проблеми в действията си, никой от тези проблеми не намирам в дописката... което като цяло спуска допълнителна "мъгла" над местността...

ПП да добавя - случаите с "НАЦИСТКИ", отбелязани от Вас като "пози", не включваха само "ПОЗИ". за обективността иде реч. и някои бяха показани ДЕМОНСТРАТИВНО пред народонаселението от изпълняващите позите, а други снимки не ясно как добити... с какви средства.
Редактирано: 5 пъти. Последна промяна от: ruff
whoever
10 Юли 2017 10:47
Мнения: 3,235
От: Bulgaria
на някои им беше, им е, и още дълго ще им е и злобно, и криво, че радев отнесе като вихър от миг-29 жалките им кандидатурки. и фъркащите около тях при сяко отваряне на устата слюнки не заслужават внимание, щот си имат просто обяснение.
се пак има един дребен елемент в статията, който заслужава внимание:
Иво Христов, който не желае да бъде проучен от службите

sic! значи не че не му дават на иво христов допуск до класифицирана информация, а той не желае цвъковия слугинаж да си навира носа в него и да го души. човек със силна индивидуалност и принципи. за иво христов.
oldboy
10 Юли 2017 10:52
Мнения: 1,559
От: Bhutan
А онази "пиарка" за десет дни на президента,която не получи допуск до класифицирана информация, набързо я направиха депутатка.
hamel
10 Юли 2017 12:53
Мнения: 65,681
От: Bulgaria
оято не получи допуск до класифицирана информация
На сека класифицирана папка ще се намери хакер.
aldycrown
10 Юли 2017 12:59
Мнения: 7,421
От: Bulgaria
Ако бях написал коментар за ОНОГОВА, в духа на тази статийка, вероятно щяха да ме пратят във фризера.
Firmin
10 Юли 2017 13:11
Мнения: 33,549
От: Bulgaria
"Митът за интелигентните летци"


Амиии ... Какво да кажа ... Значи знам нЕкои летци, нЕкои щурмани, нЕкои инженери по авиационното оборудване, електрониката, към половин дузина и малко отгоре, с които съм учил, приятели са ми, а някои и са ми като братя. Разни такива разбивачки на митове могат да ми докарат и кила от смях, като сравня туй, де те не знаят, с онуй, дето мойте знаят. Пълни отличници на елитна гимназия, ама от онези, коравите гимназии, от 80-те на миналия век. После отличници в ВНВВУ "Георги Бенковски". Днес някои от тях са пак отличници - в бизнеса, в работата си, хората ги уважават им доверяват живота си. Десетки. Стотици. Дето прелитат над главите ни Европа - Азия и обратно. Тази сладка кака, преди 20 години ми изглеждаше даже секси, дали е готова да седне да прасне едно тестче за интелигентност с някой от тях. Няма да посочвам с кого от тези мъже, свързани с бойната ни и гражданската авиация от младостта си и доСЕГА. Тя да си го избере. Този, дето и изглежда най-"митологично" интелигентен. Него да си избере

kokaracho
10 Юли 2017 13:27
Мнения: 521
От: Bulgaria
Митът за интелигентните летци също свърши работа


А митът за интелигентни журналисти ...

Желанието да се твърди воненните нямат акъл, значи аз съм по - .... е смешен и жалък. Още повече да приравняваш летци с кашимерия. Ама нали, всички от всичко разбираме, та лелята писала статията се изокала.
Авторката
Mixy
10 Юли 2017 13:55
Мнения: 1,080
От: Bulgaria
Доста нескопосана и едностранчива статия

А колкото до това как Радев отиграва вдигнатите топки, гледната точка зависи от кой отбор си. И чии са топките
taidzi
10 Юли 2017 14:44
Мнения: 4,399
От: Bulgaria
Последва нескопосано заличаване на данни и отваряне само на едната стенограма, после чакахме "прочистването" на другата. Очевидно е, че Радев няма никакъв ангажимент да излезе наяве истината за гигантското сритване на двама олигарси, довели до рухването на мегабанката на "каймака".

Асол
10 Юли 2017 14:46
Мнения: 47,690
От: Bulgaria
Специално аз точно от този автор не очаквах подобен тип статия. Много жалко
Rogatia
10 Юли 2017 14:55
Мнения: 8,949
От: Bulgaria
Асол
10 Юли 2017 14:46
Зов. Природен. Требе а се руча.
Firmin
10 Юли 2017 14:57
Мнения: 33,549
От: Bulgaria
Зов. Природен. Требе а се руча.


Объркал си ... зова. Не е хранителен, а ... отделителен.
Добави мнение   Мнения:102 « Предишна Страница 4 от 6 2 3 4 5 6 Следваща