:: Разглеждате вестника като анонимен.
Потребител:
Парола:
Запомни моята идентификация
Регистрация | Забравена парола
Чува се само гласът на енергийните дружества, допълни омбудсманът
Манолова даде петдневен ултиматум на работодателите да предвижат проекта
От ВМРО и „Атака” обявиха, че няма да подкрепят ГЕРБ и ще гласуват против предложението
Платформата протестира срещу бъдещия закон за авторското право в онлайн средата
Корнелия Нинова споделяла идеите на Джоузеф Стиглиц
Дванайсет момчета може да прекарат месеци блокирани в пещера в Тайланд (видео)
СТАТИСТИКИ
Общо 447,848,811
Активни 376
Страници 26,755
За един ден 1,302,066

"Левски" с обновено нападение във Варна

"Сините" засега нямат шанс за ст. "Раковски", обяви шефът на ДАМС
Станимир Стоилов
С обновена атака ще излезе "Левски" при гостуването си на "Спартак" (Вн) утре в мач от 17-ия кръг на "А" група. Това обяви треньорът на шампионите Станимир Стоилов.

В предишния двубоя на "сините" - 10:0 срещу "Черноморец" (Сф-Бс), наставникът пусна няколко резерви, но сега ще заложи на основните футболисти. Промените ще бъдат най-вече в нападение, където Валери Домовчийски вероятно ще остане на резервната скамейка. Той все още не е възстановен от мача на младежкия национален отбор миналата сряда с Израел (1:0) в Благоевград. Според Стоилов възможно е в атаката на тима да се появи още един нов футболист.

От групата отпадат защитниците Веселин Минев, който получи контузия на тренировка, и Клаудио Диано. Аут е и невъзстановеният Екундайо Джайеоба.

"Това е първият ни сериозен мач от подновяването на първенството - каза още Стоилов. - Дано инерцията от контролите в Кипър ни позволи да бъдем на ниво, защото последните 2 срещи в България - с "Конелиано" (бел. авт. - "Черноморец Бургас", Сф) и "Марица", бяха напълно безсмислени, тъй като двата отбора са много слаби. Все пак "Спартак" е на далеч по-високо ниво от тях и от този мач ще си проличи до голяма степен как ще влезем в шампионата".

Левскарите тренираха вчера на ст. "Георги Аспарухов", а днес летят за Варна, където ще имат едно занимание преди мача със "Спартак".

В същото време председателят на ДАМС Весела Лечева заяви, че "Левски" няма шанс да получи стадион "Раковски", ако шефовете на клуба не променят подхода си. Както се знае, преди началото на сезона от "Герена" дори обмисляха бойкот на шампионата.

"Нека от "Левски" подходят към проблема реалистично и тактично, а не със заплахи. Така няма шанс да успеят", категорична бе Лечева.
135
1981
Дай мнение по статията
СЕГА Форум - Мнения: 
135
 Видими 
10 Март 2007 01:03
Другарко Лечева!
Нима забравихте, незабравимите вечери във вилата на Панчарево, отдадена изцяло на Батето & Co???
Трябва ли ЦЯЛОТО фото, да се появи в интернета!?
Семейна, на добър пост!
Какво ще кажат в бъдеще, ВАШИТЕ ДЕЦА?
Приятелството си е приятелство, в Щатите, сиренето е с пари !
10 Март 2007 01:25
Весела, Весела !!!
Не мога да повярвам, как си се променила !?
Толкова обичаше да гледаш "водна топка" на Диана бад ? !
10 Март 2007 01:38
Пожелавам спортменско поведение и достойно представяне на Спартак.Но Левски ще победи.
10 Март 2007 02:13
Какъв трябва да е подходът г-жа Лечева?
Чети GIANI!

10 Март 2007 02:40
А коя е г-жа Лечева? А дали е свързана с някакви групировки? Независима ли е ? Въпроси, въпроси...
10 Март 2007 02:53
Как мислиш?Като малка си е играла с пистолети .

10 Март 2007 04:04
Пистолетите са тясна специалност на Весето !
10 Март 2007 04:06
...имам една снимка, Джовани и подарява пистолет!
10 Март 2007 04:07
...разбойник като Батето, като Янчо, като Змея и Любо/лека му пръст/...
10 Март 2007 04:13
...една друга виждам тук...май това е сина на бившия търговски представител на "Полонез" в БГ /как ли му беше името?...нещо Леш..?/..и той с пистолет
10 Март 2007 04:17
...извадих една друга от архивите...
опънала е лъка/не пистолет/ на цигулката на М.Минчев!
много искаше да ходи в Сингапур.
10 Март 2007 04:21
...обаче фирмата "БУЛСИНГ", нещо и се опъна...
не търгувала с пистолети , а с презервоари...или май резервативи беше
10 Март 2007 04:26
...стига за тая вечер, щото оня рогоносец/и клюкар/, ако се окаже ревнив...
горкото Веселинче
10 Март 2007 07:14
То бива мучене, бива пръхтене... ама...
мъже сте бе... засрамете се...
Gianni, приличаш на долен негър-изнудвач, успял да щракне снимките на живота си... Пфу...
Да ти пика...я и на стадиона и на ... Ако така си възпитал и децата си...
Горко им!!!
10 Март 2007 08:59
Псевдопрофесоре, проблемът за стадиона е проблем на закона и честта. Отнета е частна /на клуба/ собственост. И никой не желае да спази закона за реституцията и я върне. Нито поне да я замени. При това място в центъра на София с краен квартал. Няма нищо онщо с ЦСКА - на тях не им взеха базите, а им подариха място в центъра. Което майката партия повери на верните си военни. И сега спорът е кой е по-верен, та да държи откраднатото парче земя със стадиона, построен с народни пари.
Така че - Лечева наистина играе с някакви групировки. И всички средства са позволени - щом тя прилага всички мръсни начини: бавене, отричане, далавераджийски игрички. Абе, вадете ги тия снимки! Не, че ще ни изненадате. Ние си ги знаем. Ама поне малко шамарче да получат. макар да си има приказка - ти го плюеш, то вика роса пада.
10 Март 2007 09:09
Да оставим настрана "Левски" и стадион "Раковски". Искам обаче едно нещо да разбера от г-жа Лечева: Ще чуем ли от устата и някога "ще стане" за какъвто и да е проект, свързан със спорта? Да ме извинява, ама като не знам каква си в ДАМС, засега не е свършила кой знае какво! Показа се с ГЛупи пред 100 квадрата мокет и 20-годишен автобус, и ходи да хленчи на президента да застане зад кандидатурата на София за зимна Олимпиада!
А по отношение на най-наболелия проблем на спорта - базите, горепосочената госпожа единствено пречи. Цялата и дейност се изчерпва с "мислим по въпроса" и "в момента се разработват няколко проекта, но нито един не решава проблемите на всички и затова си бъркаме по цял ден в носа и се тюхкаме..."
Да ме извинява жената, олимпийски шампион е... Но ако за шибаната и стрелба е трябвала една пушка, стрелбище, мишена и патрони /които се намират във всяко поделение или полицейско управление/, то за спортове като футбол, баскетбол, волейбол, фигурно пързаляне и т.н. се иска БАЗА!!! И ако за същата тая БАЗА веселка и държавата /нарочно ги написах с малка буква/ не могат НИЩО, ама НИЩО да нправят, то тогава нека поне имат благоразумието да намерят начин да ги дадат на хора, дето искат да влагат в тях пари и да чакат възвръщаемост! А не да ми се прави тука на ощипана мома и да мрънка "да променяли тона". Защото ТЯ Е ТАЗИ, КОЯТО ТРЯБВА ДА СЕ СЪОБРАЗЯВА!!!
А бе какво ли се хабя заради няк'ва дето не излиза от топлия си кабинет и не е стъпвала на "култови" стадиони като "Бончук", "Самуил", "Спартак", "Христо Ботев", "Локомотив" /Лаута/ и т.н. да си набоде нежния задник на някой пирон или да се срути сектора под краката и!... Не я ли боли поне малко от факта, че с половин пързалка имаме световни шампиони по фигурно пързаляне; че с една що-годе свястна зала имаме медалисти и играем всяка година на ниво във Волейболната лига?...
Срам! Срам! Срам! Ама не за Левски, ЦСКА, Локомотив, Черно море и т.н. дето искали базите пода накаква форма. Срам за тебе, паразит неземен! За тебе, Веселке!!
10 Март 2007 09:34
генек,
не си ти човека, който ще определя дали съм псевдопрофесор, или не!
Аз може и въобще да не съм професор, но такъв ми е ника точно заради такива като теб и гореспоменатия Gianni. Първосигнални игноранти!!!! (Ако не знаеш какво е "игнорант" прочети "Приключенията на добрия войник Швейк"...
Та... отново повтарям... да ви пика...я и на стадиона и на чудото... Къде ви влезе тази муха, че целия български народ ви дължи нац. стадион "Васил Левски", ст. "Раковски" и половината кв. "Иван Вазов"???
Аз предлагам българския народ да ви върне не само горното, но и Ларгото пред Президентството, площада пред Народното събрание, както и да речем сградата на СУ "Св. Кл. Охридски" (знаем за братята Хр. и Евл. Георгиеви), но всички вярваме и знаем, че те са били истински левскари и организирани членове на футболния ви клуб, около 50 до 70 години преди учредяването му (1914 г.)
Това удовлетворява ли претенциите ви, поне не теб и гореспоменатия Джовани??? Както и на комсомолския ви Борат Батков???
10 Март 2007 09:49
Ами нека падне всичко построено, щом Весела така иска!!! 17 години чакаме държавата да си мръдне пръста за нещо свързано със спортните бази и какво?! Превърнаха "Универсиада" в капалъ-чарши,"Фестивална " е като катакомба, за комплекса "Червено знаме", за "Раковски', за "Локомотив"(който дори в кадастъра не фигурира) не ми се говори, а в провинцията е просто...Значи ето в Ловеч и Варна се захванаха хора с пари и правят много неща, а в София ще предлагат многофункционална спортна зала в "Обеля", а "Армията' и "Раковски"да ги оставим змии да се завъдят, така ли?! Много е далече Весела Лечева от представите ми за добър ръководител, тя е просто едно мрънкало, което може да е било велик спортист, но за шеф на спората не става, а присъствието и в публичното пространство се свежда до едно подхилкване пред камерите и НИЩО ПОВЕЧЕ!!! Да си седне в къщи, да харчи парите на Манол Велев и да ни отърве от глупостите си !!!!!!!!!!!!
10 Март 2007 09:55
Професоре, брезински, иди се изпикай, чвно много ти се пикае, та от стискане пишеш само глупости!!! И си отвори "Мечо ПУХ", там ще прочетеш един израз "Вървиш, вървиш и все е петък..." , ей това се отнася за тъпотиите ти, такива като теб херметици нито приемат, нито предават, такива като теб не са научили нищо ново и не са забравили нищо старо, ако че академик да си , иди пикай да не оцапаш гащите
10 Март 2007 09:56
Prof. Brezinski, не така с рогата напред макар и да не си от "мучащите". Никой не е искал нищо повече от стадион Раковски като компенсанция на нашето игрище Левски. Ти почваш като аонсувец да въртиш, сучеш, мажеш и откровени лъжи да диплиш. Проблемът не е само за Левски. И твоят любим клуб е засегнат. И още много са в кюпа.
Кажи ти какво предлагаш? Вярваш ли, че г-жа Лечева наистина има не само идея, но и желание и най-вече способности да си свърши работата. Защото това протакане не може да продължи до безкрайност.
Оттърсете се веднъж завинаги от първосигналщината. Щом Левски може да бъде прецакан, дори и потърпевши да са почти всички останали клубове вкл. и ЦСКА, на нас ни е кеф.
За мача утре. Реално Левски ще види най-сетне в какво състояние стартира в защита на титлата си. Спартак-Варна са корав домакински отбор но за тяхно съжаление няма да могат да използват доста нови играчи които са били титуляризирани по време на подготовката. Дано телевизията, с изключение на Sassos може би ни направи свидетел на един хубав двубой.
10 Март 2007 09:56
Професоре, брезински, иди се изпикай, явно много ти се пикае, та от стискане пишеш само глупости!!! И си отвори "Мечо ПУХ", там ще прочетеш един израз "Вървиш, вървиш и все е петък..." , ей това се отнася за тъпотиите ти, такива като теб херметици нито приемат, нито предават, такива като теб не са научили нищо ново и не са забравили нищо старо, ако ще академик да си , иди пикай да не оцапаш гащите
10 Март 2007 10:05
Малееее, Антоанке, не така, бе бате, къв език само
10 Март 2007 10:09
Ми на зло куче , зъл прът lowec, не е ли така?! Поздрави за тебе
10 Март 2007 10:10
Човека си има основание за тези неща, като например - никой няма какъвто и да е документ за тези стадиони и съгласно ЗДС, те са или държавна, или общинска, но и в двата случая, ДЪРЖАВНА СОБСТВЕНОСТ.
А колкото до Весето, в момента много и се клатят краката, така, че по-споко
10 Март 2007 10:15
Заревали Рогата за базата на МВР!ХА, ха, ха!Милиционерски работи!БЕЗ КОМЕНТАР!
10 Март 2007 10:16
Shemale, тоя речник на гей сбирките си го използвай!
10 Март 2007 10:23
е хубаво , бе като държавата е собственик какво прави, НИЩО! Освен това същата тази държава е конфискувала , гонила , одържавявала като си иска , включително и по отношение на "Левски", така че айде холан!!! И хич да не ми говорят за справедливост комуняги и кредитни милионери като Манолчо Велев и Весето, щото ме хващат бесните!!!
10 Март 2007 10:29
И на мене Антоанке от такива, като Весето и Манолчо ми се сере от балкона
10 Март 2007 10:30
Виж , за Манол
10 Март 2007 10:49
Еми така е , момчета, тук няма Левски и ЦСКА, аз мисля че всички искаме нормални стадиони , плувни басейни, волейболни , баскетболни зали и т.н. Ако трябва държавата да ги направи , не ми пука, ама да ги направи, а не и аз не те искам , ама и на друг не те давам Аз по стечение на обстоятелствата съм близко до художествената гимнастика, та ч идете и вижте как изглежда залата за художествена гимнастика, построена от хора с пари, перфектна е , а вижте държавната зала за спортна гимнастика- да повърнеш!!! Ето това аз не мога да разбера, защо трябва всичко готово да го закопаем и щом държавата няма да има пари в близките 50 години да го подържа, защо не си размърдат тъпите глави и да измислят нещо приемливо за инвеститори с пари , та да имаме нещоп като хората!!! Ами я погледнете Алианц Арена, дадоха я хората на прочута фирма, фирмата си сложи името и хоп играят и БайернМюнхен и Мюнхен1860 , само че в различни светлини свети стадиона в зависимост кой отбор играе! Я си представете тук "Левски" и ЦСКА да са в такова положение, я кажете ще се трошат ли така седалките от шепа малоумници и от двата тима?!
10 Март 2007 10:52
Вярно е, че комунистите отнемаха, квото им трябва и на който жената им наресваше, мъжа им ги пращаха в Белене
Но по отношение на спортната база, нещата са малко по-различни.
Сега клубовете са частни и не е редно, на който и да е, да му се дава нещо, което е правено за общо ползване. Представяш ли си какво ще стане - слагат кепенците и А това са съоръжения, не само с терен за футбол, а и лекоатлетически писти, зали и т.н. Къде тогава ще тренират подрастващите, откъде ще излизат бъдещи таланти
Разните Батковци, Божковци и кой ли не, да си бръкнат в собствените джобове /нали са милионери/ и си направят стадиони, нали печелят след това от посещаемост, трансфери и ..... Практика, позната отдавна по белия свят. А тия да си останат за свободна посещаемост от малки до големи желаещи да спортуват.
10 Март 2007 10:52
РЯждяско, не прочете ли постинга на Докич?Не само ние, а и вие, и почти всички останали сме прецакани!Вярно е, че Левски са най-ощетени, но какво лошо има в това да си търсиш правата?Стига атанасовщини!Ако трябва и двете агитки пред парламента, но докато не се реши тоя проблем, футболът ни ще е на това ниво.
10 Март 2007 11:01
Quote:"Нека от "Левски" подходят към проблема реалистично и тактично, а не със заплахи. Така няма шанс да успеят", категорична бе Лечева."
Боже колко простотия има по тая земя.
10 Март 2007 11:02
Ловец, има някакъв резон в това , което предлагаш, но я ми кажи, кой ще вложи пари в база, на която не е собственик, като знае как стават нещата у нас?Да не говорим за заявеното многократно желание на Левски на мястото на ст.Раковски да строи нов стадион по най-съвременни стандарти.Поне да получат място с право на строеж, но да виждаш някъде в София място, където да може да се строи нов стадион?Знаеш много добре, че трябва голяма площ, защото освен игрище, трибуни и зали трябва да има още един куп неща.Даже националният стадион няма необходимата инфраструктура.
10 Март 2007 11:05
Ало-о Ловеч ми Левски или привържениците му са се бръкнали един път и си построили стадион. Сега Батков да се бръкне ... и след време-айде национализация-А като г айде пак да се бъркаме. Не ти ли е неудобно някак? А като гледам сега общите арени как се ползват масово ми се приплаква.
10 Март 2007 11:09
Ми вижте... Нека веселка и тия дето са турили намазания и задник там, където е в момента, да вземат и да създадат някакви правила под формата на РАБОТЕЩ закон за отдаване на базите. Ей го на - клубовете се събраха и дадоха предложение. Ама тя госпожата е много ангажирана и даже не намери време да отиде на организираната от тях кръгла маса. А след това като я подгониха журналята, се скъса да обяснява, че работели, ама така не ставало... Така чисто и просто попада в ролята на ученика, който нишо не е научил, ама гордо заявява "Госпожо, тая задача няма решение!"
Аман от такива като нея! Седи на топло с единствената цел да си получи заплатата! А иначе тотално е абдикирала от задълженията си спрамо спорта и клубовете. Ами иди, застани пред тези хора, обясни защо не става, кажи им какви са интересите на държавата търси заедно с тях решение... Ей-това е твоята роля и твоето задължение. А не да слушаш чинно тези дето са те турили там и дето хич, ама хич не щат да се навират там дето може да им изстине следващия мандат.
А най-гадното е, че решение тъй или иначе ще се потърси. Когато обаче падне някоя козирка или се срути някоя трибуна, и загинат хора. Дай Боже да не съм прав! Но винаги става така - търсим решение като загинат невинни хора. Заради нежеланието на някой като сегашния шеф на ДАМС да си върши работата.
10 Март 2007 11:11
Другия вариант е дъжавата да ПРОДАДЕ НА РЕАЛНИ ЦЕНИ стадионите на собствениците на клубове и с парите да построи малки, но функционални спортни съоръжения за масов спорт. От там ще дойдат бъдещите таланти. Да се започне с ДЮШ и нагоре
Трети вариант, като наем и концесия са за залъгване и начин за пране на пари. Вкарваш 50 х. лв. за козметика, за пред очи, а отчиташ милион. Начини за това - много , като след наемния или концесионния период /все едно/, вече си разкатал фамилията на тази база. После "куранто мио, санта де ла маркучио/
10 Март 2007 11:19
Добре де, ама има закон за реституция.В тоя закон има и параграфи за обезвъзмездяване на клубове, чиято собственост е била национализирана.Защо не се приложи?Всъщност, май само на Левски е отнет стадион и затова, когато стане дума за базите се надига вой до небесата от разни чиновници.
10 Март 2007 11:21
A cop, ПРИВЪРЖЕНИЦИТЕ са се бръкнали, нали така Ми дайте да си ги върнем на тези истинските , които са давали една камара доброволен труд и пари!!!
Откъде-накъде сега ще ги подаряваме на едноличните собственици
10 Март 2007 11:27
А иначе, Lowec, не си твърде прав. Много е лесно в концесията да бъде записано, че обекта се отдава срещу задължението да се ползва само и единствено за спортни цели! СОБСТВЕНОСТТА НЕ СЕ ПРОМЕНЯ! Собственик си остава държавата. Но вложения в обектите ще правят инвеститори, които ще имат спокойствието, че поне в следващите 30-40 години няма кой да ги изрита от мястото, в което са вложили парите си.
А колкото до достъпността на обектите за децата ни... Ами аз и сега не виждам децата ти да спортуват на Армията. Нито пък моето на Герена. Там играят професионалистите. Но тоя дето вземе базите, ако иска да печели, ще трябва и да създава качествени спортисти. Т.е. ще не ще, ще трябва да влага и в тренировъчни терени, зали и т.н. А там вече не вярвам някой да ограничи младите, които искат да се занимават със спорт. Е, вярно, че не всички ще играят в Левски и ЦСКА, ама то и сега не е така.
10 Март 2007 11:35
Bm, не визирам само Левски, но никой няма документ за собственост на стадион в България, как да му връщаш тогава Ще се радвам, ако инфото не ми е вярно, но това е положението. Добре, може с правителствено решение да се излезе от това положение, но тогава да се направят АД-та в които да участват хора и нституции, действително отговорни за това, което ще се прави с тези стадиони. Не знам защо не щете да разберете, но я си представете, че след като е взел нотариален акт за собственост, новия собственик разоре стадиона и посади картофи, тъй-като преценява, че ще е по-печеливша дейност
10 Март 2007 11:37
Е кой говори на отделни хора да се дават, да си останат държавна собственост, но КЛУБОВЕТЕ да ги ползват със съответните задължения за предназначението и вложените инвестиции! Значи концесия по смисъла на закона регистрираните като търговски дружества не могат да получат, а кой превърна насила футболните клубове в търговскиАД-та, ами държавата преди няколко години И се въртим в един омагьосан кръг и си говорим глупости!!! Ами нали ако хората с парите спрат да ги дават ние колкото и да плюваме по тях, футболът и изобщо спорта ще се превърне в нещо като Черноморец(черен влак се композира от Бургас до София)! Защото у нас спортът не е държавна политика , не е приоритет, а само средство да си трупат политиците имидж!
10 Март 2007 11:37
Че кой казва да се подарява на собственика?Базата се вписва в активите на клуба и може да се използва само по предназначение.Мислиш ли, че някой собственик ще разруши стадиона , за да построи кооперация и да продаде апартаментите, или казина и хотели!?Нали тогава феновете ще го линчуват!А да кажем, че собственикът продаде клуба-нали за да поддържа тая база той влагал пари.Така че чрез продажбата ще си върне част от инвестираните в базите средства.А за доброволния труд не бери грижа!Помниш ли какво направиха сините запалянковци, когато се ремонтираше "Герена"?Убеден съм, че трябва само да се каже:"Ето ви място, стройте си стадиона!", и ще се намерят достатъчно хора, които да дарят труд и средства!Но дори и за това не става дума!Веска Синьото око казва:"Слушкайте, защото няма да ви дам нищо!"
10 Март 2007 11:43
Bibar, прав си за това, но само в основата. Сам казваш, че сега нашите деца не ходят на Армията или Герена, а именно за това, че СЕГА "Там тренират професионалистите". Виждаш сам, къде е разковничето.
10 Март 2007 11:55
Ловец, за стадиона на Левски е имало всички необходими документи, когато са го взели!Колкото до школите-на "Герена" и на "Раковски" тренират над 500 деца в различни възрастови групи.Лошото е, че треньорите не приемат всички, които искат, а подбират.Едно време такива проблеми нямаше.Искаш да тренираш-отиваш и се записваш.Ако имаш данни и желание-може и да излизе от тебе нещо, ако ли не-просто лека-полека отпадаш.Имаше и много, които след втората -третата тренировка просто спираха да ходят, защото гонката беше яка.Синът ми е на 11 години.Страхотен техничар, страшно много въздух/обича да плува и плува по километър-два, но сърцето му е във футбола/, но когато отиде да тренира футбол, след третата тренировка треньорът, като разбрал кой набор е, му казал, че е малък за тоя отбор, няма подготвителни групи за неговата възраст и да отиде догодина, когато се сформират групите за по-малките-веднага щял да го вземе!?Нарочно не казвам кой е клубът/не е Левски, защото не съм от София/.
10 Март 2007 12:12
Ами Lowec, знаеш че не си прав и се напъваш... Нима на Реал и Барса детските групи играят на Бернабеу и Камп Ноу?... Ама ти се ще децата на Цеца да не играят на сгурия, а не свестни терени. И като се направят такива - кой ще ги спре да се запишат там дечурлигата и да си тренират?.. Не съм чул за такъв случай! А после за професионализма си има подбор.
10 Март 2007 12:34
Момчета и ти Антоана, поздравления за смислената дискусия. Професорът, без да иска, "разлая кучетата" в добрият смисъл на думата.
Мисля, че по няколко основни неща сме единни.
Проблемът с базите трябва да се реши час по-скоро.
Г-жа Лечева явно не е човекът който може да бъде двигател на решението. Тогава поне да не пречи. Ясно е, че тя няма нито капацитет, нито е готова да се пребори с тези които са я инсталирали на този пост.
И още нещо, че трябва да се загърбят клубните различия, болката е обща и наистина само непрестанни и ефективни действия на шефове на клубове и фенове може да доведе до "пълна и окончателна победа."


10 Март 2007 12:44
Докич така си е, ама как да действат всички фенове заедно?Четеш онова куку Г.А. как ги подкокоросва!?Политиците са лапачи, Веска си трае, щото иначе ще свалят политическото доверие от нея и ще я бие мъжът и , а останалите не им пука.И как ще им пука, като виждат какви пари вземат футболистите, а не играят като хората.Да не говорим за слабото първенство...
10 Март 2007 12:45
Затова в спора се ражда истината. Виждате, че ние тук дискутираме неща за които ни боли, за разлика от "властимащите", които гледат за по-голямото парче на баницата, която никак не е малка. И аз и Вие в много неща сме прави. Мисля, че ако този проблем, а той наистина е ПРОБЛЕМ, се постави на широко, отговорно и законово, а не завоалирано обсъждане, ще има реален резултат. Противни са ми всякакви сегашни измислени кръгли маси и дискусии, но това тук действително се налага. Най-лесно е да се каже, даваме това на еди кой си, който и да е , /платил нещо под масата/ , а после? Генерално и пак казвам ОТГОВОРНО да се реши, кое и как, защото това касае цялата държава, не само София.
А сега чао на всички, щото форума трябва и да яде нещо довечера
10 Март 2007 12:47
Та ето ти го параграф 22 с пълна сила-докато футболът ни е това ниво на никой освен на неколцина собственици не му пука за базите, но няма ли бази-футболът ще си остане такъв.
... Има непоказани мнения ...
Дай мнение по статията
Всички права запазени. Възпроизвеждането на цели или части от текста или изображенията става след изрично писмено разрешение на СЕГА АД