Един от националите в "Левски" - Владимир Гаджев, призна, че има проблем със спортно-техническия директор на клуба Наско Сираков. След мачовете с "Иртиш" халфът бе изваден от първия отбор, но се завърна в него и дори бе титуляр при поражението от "Локомотив" (Пд). Упорито се говори, че Гаджев ще бъде продаден съвсем скоро, въпреки че треньорът Славиша Йоканович разчита на него.
"Аз не съм човекът, който трябва да ви каже откъде ни идват проблемите - каза Гаджев след загубата в неделя. - При мен психологически проблем няма, но не мога да коментирам за всички. Аз се раздадох на максимума от възможностите си и направих всичко, което ми беше по силите. Наско Сираков беше решил да ме махне и ме махна. Това си е било негово решение. Сега ме върнаха, излизам и играя. Не обяснявам нищо. Нямам това право. От моя страна се иска само да играя. Другото не мога да го коментирам. Директорите ни правят всичко, което зависи от тях, не мога да кажа нищо повече."
Националът призова играчите да се обединят, за да може отборът да излезе от кризата. "Това не е тенис, а колективен спорт. Явно трябва да тренираме повече", каза Гаджев.
|
|