:: Разглеждате вестника като анонимен.
Потребител:
Парола:
Запомни моята идентификация
Регистрация | Забравена парола
Чува се само гласът на енергийните дружества, допълни омбудсманът
Манолова даде петдневен ултиматум на работодателите да предвижат проекта
От ВМРО и „Атака” обявиха, че няма да подкрепят ГЕРБ и ще гласуват против предложението
Платформата протестира срещу бъдещия закон за авторското право в онлайн средата
Корнелия Нинова споделяла идеите на Джоузеф Стиглиц
Дванайсет момчета може да прекарат месеци блокирани в пещера в Тайланд (видео)
СТАТИСТИКИ
Общо 447,867,075
Активни 231
Страници 3,955
За един ден 1,302,066

"Монако" оглежда играч на "Литекс"

Интерес към халфа на "Литекс" Мурад Хидиует има от френския вицешампион "Монако". Скаут на тима е наблюдавал играта на мароканеца за националния му отбор при 3:0 над Ангола в контрола. Хидиует откри резултата в 23-ата мин. и подаде за 2:0 на Бедудан. Преди месец Мурад сам призна, че има интерес към него от френски тим. Евентуалните преговори с "Монако" обаче могат да стартират едва след реванша на "Литекс" със "Зимбру" в четвъртък.

Собственикът на ловчанлии Гриша Ганчев влязъл в съблекалнята на отбора след равния с ЦСКА и казал на играчите да мислят само за мача в Молдова. "Изтървахме трите точки", ядосваше се обаче селекционерът на "Литекс" Стойчо Стоилов. Евгени Ландирев и Кирил Николов пък играли без риск за здравето си, след разрешение на лекари.
553
Всички права запазени. Възпроизвеждането на цели или части от текста или изображенията става след изрично писмено разрешение на СЕГА АД