:: Разглеждате вестника като анонимен.
Потребител:
Парола:
Запомни моята идентификация
Регистрация | Забравена парола
Чува се само гласът на енергийните дружества, допълни омбудсманът
Манолова даде петдневен ултиматум на работодателите да предвижат проекта
От ВМРО и „Атака” обявиха, че няма да подкрепят ГЕРБ и ще гласуват против предложението
Платформата протестира срещу бъдещия закон за авторското право в онлайн средата
Корнелия Нинова споделяла идеите на Джоузеф Стиглиц
Дванайсет момчета може да прекарат месеци блокирани в пещера в Тайланд (видео)
СТАТИСТИКИ
Общо 447,961,312
Активни 729
Страници 14,919
За един ден 1,302,066
ТЕНИС

Скандал Мискина - Шарапова

Франция се класира на финала за "Фед къп"
Снимка: АП/БТА
Третата ракета в света Анастасия Мискина се обяви срещу включването на 17-годишната Мария Шарапова в националния отбор на Русия по тенис. Ако това стане, победителката от "Ролан Гарос" ще бойкотира тима.

"Смятам, че поведението на бащата на Мария на трибуните е некоректно. То противоречи на доброто възпитание", заяви Мискина пред ИТАР-ТАСС. На турнира "Мастърс" бащата Юрий Шарапов подвикваше обидни реплики към Анастасия. Русия е на път да се класира на финала на "Фед къп", след като поведе с 2:0 на неубедителния тим на Австрия. Там вече чака Франция след разгромен успех 5:0 над Испания.
4
694
Дай мнение по статията
СЕГА Форум - Мнения: 
4
 Видими 
25 Ноември 2004 20:56
за Шарапова съм
26 Ноември 2004 06:14
поведението на бащата на шарапова е обида не само за състезателките, но и за публиката. и това поведение се повтаря на всеки турнир, в който участва шарапова. той определено надмина дори и бащата на докич. за всеобщо добро този човек не трябва да го допускат до кортовете.
26 Ноември 2004 10:35
Това с обидите е много долно!
Има за цел да разконцентрира противника и показва, че човека който го прави е с малко достойнства.
Едно от решенията е даване на точки на противника и като загуби няколко много важни точки може и да се вразуми.
26 Ноември 2004 11:00
Блъди,
не педофилствай Тая блондинка Рейж си я отглежда за старините
Дай мнение по статията
Всички права запазени. Възпроизвеждането на цели или части от текста или изображенията става след изрично писмено разрешение на СЕГА АД