:: Разглеждате вестника като анонимен.
Потребител:
Парола:
Запомни моята идентификация
Регистрация | Забравена парола
Чува се само гласът на енергийните дружества, допълни омбудсманът
Манолова даде петдневен ултиматум на работодателите да предвижат проекта
От ВМРО и „Атака” обявиха, че няма да подкрепят ГЕРБ и ще гласуват против предложението
Платформата протестира срещу бъдещия закон за авторското право в онлайн средата
Корнелия Нинова споделяла идеите на Джоузеф Стиглиц
Дванайсет момчета може да прекарат месеци блокирани в пещера в Тайланд (видео)
СТАТИСТИКИ
Общо 447,896,041
Активни 259
Страници 32,921
За един ден 1,302,066
КОДЕКС НА ТРУДА

Томбола вместо отпуск за работници в Англия

Служителите във фабриката "Ви Джей Ес Фуудс" в английския град Кингз Лин, Норфолк, могат да спечелят 1000 английски лири в ежемесечна томбола. В нея право на участие имат всички, които не са отсъствали от работа през изминалия месец, пише британският вестник "Мирър".

Ръководството на компанията стартирало необичайната инициатива след зачестилите отсъствия от работа на служителите. "Признавам, че в известна степен изнудваме и подкупваме работниците, но пък томболата се радва на огромна популярност", обясни Марк Оливър, специалист по управление на човешките ресурси.

А онези служители, които не са отсъствали от работа в продължение на цели 6 месеца, могат да участват в голямата томбола с награден фонд 50 000 лири.

Откакто инициативата стартирала, почти никой от работниците не искал отпуска.
339
Всички права запазени. Възпроизвеждането на цели или части от текста или изображенията става след изрично писмено разрешение на СЕГА АД