:: Разглеждате вестника като анонимен.
Потребител:
Парола:
Запомни моята идентификация
Регистрация | Забравена парола
Чува се само гласът на енергийните дружества, допълни омбудсманът
Манолова даде петдневен ултиматум на работодателите да предвижат проекта
От ВМРО и „Атака” обявиха, че няма да подкрепят ГЕРБ и ще гласуват против предложението
Платформата протестира срещу бъдещия закон за авторското право в онлайн средата
Корнелия Нинова споделяла идеите на Джоузеф Стиглиц
Дванайсет момчета може да прекарат месеци блокирани в пещера в Тайланд (видео)
СТАТИСТИКИ
Общо 447,903,593
Активни 289
Страници 40,473
За един ден 1,302,066

ЦСКА няма да търси заместник на Кременлиев

ЦСКА ще разчита на футболисти от сегашния състав да заменят преминалия в "Унион" (Берлин) капитан Емил Кременлиев, съобщи вчера треньорът на тима Александър Станков. На поста десен бек "червените" разполагат с Георги Антонов.

"Потенциалът на отбора е добър, съставът е обигран и няма нужда да се търсят други попълнения", обобщи Станков.

Наставникът е доволен от двамата малтийци, които вече трети ден тренират на базата в Панчарево. Джилио и Нвоко имат да работят по кондицията си, заради паузата в тяхното първенство и смяната на климата. Конгоанецът Моке трябва да се появи днес в Борисовата градина. Малко вероятно е Светослав Петров да премине в "Динамо" (Киев), стана ясно също. Станков засега е отложил специализацията си в "Лацио" и е насочил вниманието си към подготовката на "армейците". Те заминават във вторник от 17,20 ч. за Португалия за срещата с "Бенфика".

Междувременно Йордан Лечков бе обявен за най-добър играч на турнира за ветерани в Саарбрюкен (Гер), където легендите на ЦСКА заеха първото място.
465
Всички права запазени. Възпроизвеждането на цели или части от текста или изображенията става след изрично писмено разрешение на СЕГА АД