:: Разглеждате вестника като анонимен.
Потребител:
Парола:
Запомни моята идентификация
Регистрация | Забравена парола
Чува се само гласът на енергийните дружества, допълни омбудсманът
Манолова даде петдневен ултиматум на работодателите да предвижат проекта
От ВМРО и „Атака” обявиха, че няма да подкрепят ГЕРБ и ще гласуват против предложението
Платформата протестира срещу бъдещия закон за авторското право в онлайн средата
Корнелия Нинова споделяла идеите на Джоузеф Стиглиц
Дванайсет момчета може да прекарат месеци блокирани в пещера в Тайланд (видео)
СТАТИСТИКИ
Общо 447,833,770
Активни 340
Страници 11,714
За един ден 1,302,066

6 месеца без положителни допингтестове в България

Няма положителна допингпроба във всички 161 теста, направени за 6 месеца на български спортисти от Националната комисия за допингконтрол (НКДК), отчете вчерашното й заседание. По план за 2001 г. ще се направят общо 250 проби.

Проверявани са състезания по баскетбол, лека атлетика, вдигане на тежести, колоездене, бадминтон, гребане, борба и плуване. Проба е направена дори и на кмета-каратист на район Одесос във Варна Иван Недялков, който счупи 126 тухли итонг за 8,8 сек и влезе в Книгата на Гинес.

НКДК е взела и 73 проби на международни състезания у нас по фигурно пързаляне, карате, джудо, фехтовка и модерен петобой. Те са предадени за изследване в лицензирани международни лаборатории.

Очаква се в близките дни да бъдат освободени от митницата закупените нови формички за взимане на урина за тестове. Те са с автоматично заключване. Така ще спре практиката на шишенцата, запечатващи се с восък и позволяващи фалшификации.
428
Всички права запазени. Възпроизвеждането на цели или части от текста или изображенията става след изрично писмено разрешение на СЕГА АД