:: Разглеждате вестника като анонимен.
Потребител:
Парола:
Запомни моята идентификация
Регистрация | Забравена парола
Чува се само гласът на енергийните дружества, допълни омбудсманът
Манолова даде петдневен ултиматум на работодателите да предвижат проекта
От ВМРО и „Атака” обявиха, че няма да подкрепят ГЕРБ и ще гласуват против предложението
Платформата протестира срещу бъдещия закон за авторското право в онлайн средата
Корнелия Нинова споделяла идеите на Джоузеф Стиглиц
Дванайсет момчета може да прекарат месеци блокирани в пещера в Тайланд (видео)
СТАТИСТИКИ
Общо 447,879,539
Активни 382
Страници 16,419
За един ден 1,302,066

ДПС: Михайлова носи голяма вина за медиците ни в Либия

Ако ексвъншната ни министърка Надежда Михайлова беше действително професионалист и човек, който не мисли само за собствената си персона и партията си, а за българските граждани, сега може би 6-мата ни сънародници в Либия нямаше да са в затвора, застрашени от смъртна присъда. Това заяви в Русе зам.-шефката на ДПС Емел Етем.

Според нея тогавашният ни посланик в арабската страна Кръстьо Илов, чиято кандидатска двойка с Ренета Инджова ДПС подкрепя, вероятно е щял да спаси медиците. "Михайлова тогава нямаше доблестта и достойнството да каже какво е направил нашият посланик в Либия, за да бъде полезен на медиците ни", каза Етем. Тя напомни, че са били арестувани общо 23-ма българи, 17 от които Илов успял да изкара от затвора за краткото време преди да го отзоват. "За съжаление не му беше дадена възможността да спаси и останалите, всичко това заради интересите на СДС и сега някой трябва да понесе отговорността за това", каза Етем.
481
Всички права запазени. Възпроизвеждането на цели или части от текста или изображенията става след изрично писмено разрешение на СЕГА АД