Активни 544

Нов скандал в "Щутгарт" около Краси Балъков

Нов скандал около Красимир Балъков е на път да се разрази в "Щутгарт", пише вестник кьолнският всекидневник "Експрес". Екснационалът побесня от решението на треньора Ралф Рангник да го смени на почивката при гостуването срещу "Шалке 04", загубено с 0:3.

"За следващия ни домакински мач с "Херта" трябва да променим играта си", заяви наставникът, визирайки именно Балъков. Българинът отказа да налива масло в огъня и единственият му коментар бе: "Не искам отново да започнем тази история".

В началото на годината между двамата избухна конфликт и Рангник дори настояваше Балъков да напусне отбора. Зад капитана си обаче застана президентът Герхард Майер-Форфелдер. След това Краси вкара три гола в два мача и отново стана любимец на феновете.

На другия полюс бе националът Мариян Христов. Той игра 90 минути за "Кайзерслаутерн" и вкара третия гол при победата с 3:2 над аутсайдера "Дуисбург".