:: Разглеждате вестника като анонимен.
Потребител:
Парола:
Запомни моята идентификация
Регистрация | Забравена парола
Чува се само гласът на енергийните дружества, допълни омбудсманът
Манолова даде петдневен ултиматум на работодателите да предвижат проекта
От ВМРО и „Атака” обявиха, че няма да подкрепят ГЕРБ и ще гласуват против предложението
Платформата протестира срещу бъдещия закон за авторското право в онлайн средата
Корнелия Нинова споделяла идеите на Джоузеф Стиглиц
Дванайсет момчета може да прекарат месеци блокирани в пещера в Тайланд (видео)
СТАТИСТИКИ
Общо 447,982,358
Активни 415
Страници 35,965
За един ден 1,302,066

Уволниха треньора на ЦСКА

Официално Енрико Катуци напуска по семейни причини
ЦСКА има нов треньор, след като Енрико Катуци бе освободен. В сухия факс от "червените" се казва, че клубът "прекратява договора между ПФК "ЦСКА-АД" и Енрико Катуци поради семейни причини и по взаимно съгласие". Двете страни са се споразумели, че не се дължат никакви допълнителни суми освен записаните в договора.

Треньор ще е Александър Станков. Той бе наставник на тима преди идването на италианеца в Борисовата градина през лятото, а после стана помощник.

Сензационното напускане на Катуци е заради натиск от акционера Стойне Манолов и негови приближени в управата, тръгна мълва из ЦСКА. Публична тайна е, че Катуци не се харесва на някои служители в клуба, въпреки че под негово ръководство ЦСКА няма нито една загуба за шампионата и купата на страната. Отборът отпадна само в турнира за Купата на УЕФА от унгарския МТК.
528
Всички права запазени. Възпроизвеждането на цели или части от текста или изображенията става след изрично писмено разрешение на СЕГА АД