:: Разглеждате вестника като анонимен.
Потребител:
Парола:
Запомни моята идентификация
Регистрация | Забравена парола
Чува се само гласът на енергийните дружества, допълни омбудсманът
Манолова даде петдневен ултиматум на работодателите да предвижат проекта
От ВМРО и „Атака” обявиха, че няма да подкрепят ГЕРБ и ще гласуват против предложението
Платформата протестира срещу бъдещия закон за авторското право в онлайн средата
Корнелия Нинова споделяла идеите на Джоузеф Стиглиц
Дванайсет момчета може да прекарат месеци блокирани в пещера в Тайланд (видео)
СТАТИСТИКИ
Общо 447,864,761
Активни 156
Страници 1,641
За един ден 1,302,066

Скандали, безпаричие и глоби в "Локо" (Пд)

Играчите заплашени да останат на улицата за дължими наеми
Емил Наков
"Локо" (Пд) е в криза и това го доказа не само загубата с 2:3 от "Пирин 1922", а последвалите скандали.

Първо в сайта на привържениците lpfc.net се появи твърдение, че мачът в Благоевград спокойно може да се определи като съмнителен. Феновете обаче не хвърлят вината за това върху футболистите.

В отговор на критиките треньорът на "Локо" Аян Садъков опита да замаже слабата игра: "В дефанзивен план още не сме се сработили. Това все пак е третият ни мач в този състав".

Финансовите проблеми пък бяха признати с недомлъвки от капитана Владимир Иванов-Фугата. Пред журналисти след мача той си каза, че има забавяне на плащанията. Защитникът обаче не коментира спрените им GSM-и. Към този проблем се прибавиха и неплатените наеми за квартирите им, които се покриват от клуба. Хазаите дори заплашват да изхвърлят играчите от жилищата. Според радио "Гонг" дори има вариант днес тимът да бойкотира тренировката заради дължимите суми към тях, които били още от есента.

Собственикът Емил Наков пък реши да си го изкара на телевизия "Ринг", която преди мача обяви, че отборът е изпаднал в безпаричие и играчите са демотивирани. "Това прилича ли ви на демотивиран отбор? Играхме, колкото можахме. Няма да правим трагедии", каза Наков, преди да обиди един от водещите журналисти в медията.

Отнесе го и "Канал 3", но от феновете на пловдивчани. Ядосани от излъчените кадри, как хора от тяхната агитка бият полицай при загубата от "Левски" преди 2 седмици, част от ултрасите на "Локо" тръгнаха да се саморазправят с оператор на телевизията. Те бяха улеснени от слабата организация на полицията. Освен това имаше и нахлуване на терена на фенове при гола на Халими за 1:2. Това със сигурност ще донесе 3-а поредна глоба на "Локо" от БФС след 1000 лв. от мача с "Левски" и 5000 лв. от този с "Нафтекс".
4
1048
Дай мнение по статията
СЕГА Форум - Мнения: 
4
 Видими 
19 Март 2006 22:38
Ало , нема ли да манете Висаджията от снимката.
То а имаше ударна група на времето, а сега е бизнесмен.
19 Март 2006 22:52
Нямало организация. На майните стадионът им е в развалини, мачове искат да играят.
20 Март 2006 14:54
Какви "майни" са "Велбъжд" Кюстендил
20 Март 2006 16:46
тва ми прили4а на подготвя6т матриал,
та после да кажат как са си продали ма4а с ЦСКА‌ да си платят жисиемите и кватрирките
много жалка история много
Дай мнение по статията
Всички права запазени. Възпроизвеждането на цели или части от текста или изображенията става след изрично писмено разрешение на СЕГА АД