:: Разглеждате вестника като анонимен.
Потребител:
Парола:
Запомни моята идентификация
Регистрация | Забравена парола
Чува се само гласът на енергийните дружества, допълни омбудсманът
Манолова даде петдневен ултиматум на работодателите да предвижат проекта
От ВМРО и „Атака” обявиха, че няма да подкрепят ГЕРБ и ще гласуват против предложението
Платформата протестира срещу бъдещия закон за авторското право в онлайн средата
Корнелия Нинова споделяла идеите на Джоузеф Стиглиц
Дванайсет момчета може да прекарат месеци блокирани в пещера в Тайланд (видео)
СТАТИСТИКИ
Общо 447,884,208
Активни 175
Страници 21,088
За един ден 1,302,066

Марков поема ЦСКА от утре

Новият треньор ще дебютира срещу "Берое", отписва титлата
СНИМКА: БГНЕС
Пламен Марков поема ЦСКА "на пожар" и все още не знае с какъв екип ще работи.
Пламен Марков ще поеме ЦСКА още утре, а не както бе обявено, от следващия понеделник. Това съобщи сам новият наставник. Бившият халф на "червените" бе поискал поне 10 дни отсрочка, но е решил да води тима от скамейката още в сряда, когато ЦСКА е домакин на "Берое" в 1/4-финал за Купата на България. Все още обаче не е ясно с какъв екип ще работи.

Водилият за последно "Видима-Раковски" специалист заяви, че отборът трудно ще спечели титлата този сезон. "Основният проблем на тима е, че не е на първо място в класирането", каза Марков, който вчера се срещна със собственика на ЦСКА Васил Божков, за да обсъди подробности по новия си договор.

"Вече отказах два пъти да поема отбора и сега бе моментът, в който реших да приема предложението на г-н Божков - коментира бившият национален селекционер. - Разговорът ми с него бе личен и няма да изнасям подробности. Срокът на договора ми е за 2 г. и три месеца, а целите в ЦСКА са винаги били и ще бъдат едни и същи. Аз осъзнавам отговорността и зная, че няма да бъда тук прекалено дълго време. Просто такава е съдбата на треньорите."

Новият наставник обяви, че вече е разговарял с председателя на надзорния съвет на клуба Стефан Орманджиев. Той смята, че би била полезна и среща с неговия предшественик Миодраг Йешич, но с него още не са се виждали. Марков допълни, че тепърва ще гледа записи от мачове на ЦСКА. След това предвижда нова среща с Божков, за да го информира за кадровата си политика. Марков си призна, че не знае какво е състоянието на играчите, тъй като още не се е срещнал с тях.
40
1448
Дай мнение по статията
СЕГА Форум - Мнения: 
40
 Видими 
09 Април 2006 23:45
как бе - утре започва от ДНЕС , как един приятел вика късно е чадо,
късно е !!!!
*****

Редактирано от - bot на 10/04/2006 г/ 09:32:28

09 Април 2006 23:48
Като гръмнат Черепахата, Фес-а ще е първия заподозрян!...
09 Април 2006 23:55
Водилият за последно "Видима-Раковски" специалист заяви, че отборът трудно ще спечели титлата този сезон. "Основният проблем на тима е, че не е на първо място в класирането", каза Марков, който вчера се срещна със собственика на ЦСКА Васил Божков

да *ба боклука Марков...още не е поел тима и почва с извиненията. Всеки може да направи шампион отбор, който има преднина с точките, а и три точки разлика да не са много?
както Giani твърди, че Стоилов не става за тренер, аз казвам същото за Марков. Този екземпляр няма да изкара до началото на следващия сезон в ЦСКА...

Гъргоров доказа на мача в Бургас че е продал последните мачове на ЦСКА. Заедно с кои още футболисти е продавал мачовете ще разберем. Докато беше Йешич не можеш да го забележиш на терена. Като махнаха Йешич, търчи като подивял и на всичкото отгоре с ниския си ръст гол с глава отбеляза. Значи, като искаме можеме, като ни плаща Орманджиев се разхождаме по терена...
Те предадоха ЦСКА и подариха титлата на говедата...
10 Април 2006 00:06
*****

Редактирано от - bot на 10/04/2006 г/ 09:32:03

10 Април 2006 00:07
Легенди на Левски и ЦСКА на първата кръгла маса Топспор

„Кой е най-силният български футболен отбор в евротурнирите?".

Позицията на „сините”, защитаваха знаменитият нападател от 70-те години Павел Панов и неговият съотборник от това време - бранителят Кирил Ивков. Медийна подкрепа им оказваше известният телевизионен коментатор Борис Касабов от "Ринг ТВ".

В „червения” лагер бяха вратарската легенда Георги Велинов и централният нападател Спас Джевизов, които през втората половина на 70-те години и началото на 80-те записаха редица успехи в турнирите. Техен помощник беше издателят на в. „Червените” и основател на в. „Топспорт” Георги Атанасов.

Водещият Калин Каменов откри първата кръгла маса с логичен въпрос за коментари за срещата Левски – Удинезе.

Той припомни, че на 17 март, но през 1976 г. „сините” победиха с 5:4 Барселона на четвъртфинал за Купата на УЕФА в София.

„Наистина 30 години трябваше да минат преди левскарската публика да изживее отново такива вълнуващи моменти – заяви Кирил Ивков. – Това което направи нашият отбор бе един грандиозен успех. Млад отбор с млад треньор, постигна нещо, което доста „по-именити” наставници не съумяха да сторят. В четвъртък половин България бе убедена, че Левски върви по правилен път”.Павел Панов също беше доволен.

„Особено съм щастлив, че нашият тим отново е на четвъртфинал за Купата на УЕФА – заяви голмайсторът от миналото. - Левски показва в Европа постоянна игра на добро ниво. Искам да поздравя нашите играчи и привърженици с успеха.”

Борис Касабов бе на мнение, че това, което направиха футболистите на Станимир Стоилов граничи с подвиг.

„Никой български отбор не е играл 14 мача за един сезон в евротурнирите – припомни телевизионният водещ. - Но е важен и начинът, по който „сините” достигнаха до този успех. Благодарение на публиката момчетата изпитаха тази емоция, която са чувствали господата Панов, Ивков, Джевизов и Велинов преди години.”

От страна на „червените” Спас Джевизов честити победата на Левски, който защитил името на българския футбол по един достоен начин и им пожела да не спират дотук.

„Изпитвам някакъв вид благородна завист към техните успехи, защото ние в ЦСКА сме научени да побеждаваме и само да побеждаваме, а сега нямаме възможност да играем”, каза Джевизов на кръглата маса, като припомни, че на 17 март, но 1982 година бе знаменитата победа с 2:0 над Ливърпул.

„Левски игра много добре и пожелавам на отбора да стигне до финала”, подкрепи го и Георги Велинов.

Георги Атанасов поздрави за успеха срещу Удинезе младия отбор и младия треньор Стоилов, както и професионалистите край него.

„Има спортна завист. Знаем, че никой в Лондон не се радва на успех на Ливърпул и т. н. Естествено е че конкуренцията между ЦСКА и Левски ражда противоборство”, отбеляза Атанасов.

Журналистите от вестник „Топспорт” Тодор Янакиев и Михаил Савов дадоха фактическото начало на дискусията, като представиха текстове в подкрепа на тезите си, че Левски и, респективно ЦСКА, са най-добре представителите се български отбори в историята на клубните турнири.

В духа на толерантната дискусия Панов каза, че е излишен спорът, кой е по-стойностен отбор.

„Всичко е в полза на „сините”. Действително ЦСКА е отстранявал именити съперници, но и доста слаби съперници. Има смисъл дискусията да е за днес и за бъдещето - бе мнението на Павел Панов. - Разликата от преди 30 години и сега е огромна. В момента при нас се работи правилно и това ни носи успех. Няма магически неща. Рецептата е труд и себераздаване в официалните двубои. Целта на Левски е да играе през следващия сезон в Шампионската лига, защото там се подвизават най-класните тимове”.



Борис Касабов изчисли, че цели 38 мача са изиграли до момента българските отбори в турнирите този сезон.

„Това е страхотно постижение. Не бива да се омаловажават успехите на българските отбори от миналото. Това са несравними неща. През 70-те и 80-те години отборите играеха по 7-8 години заедно, което е много важно. Сегашната глобализация във футбола също променя много нещата. Левски е на 21-о място този сезон по спечелени точки и има голям шанс да бъде поставен отбор, дори и в Шампионската лига. Зад „сините” по коефициент са отборите на Бенфика, Реал, Манчестър Юнайтед, Хамбургер и други величия”, заяви Касабов.

Спас Джевизов говори за успехите на ЦСКА преди време.

„Тогава наистина играехме доста време заедно и се обигравахме – каза таранът. – Освен това нашето поколение в ЦСКА, а и това на Ивков и Панов, играехме главно за честта на клуба. Единствената ни радост беше играта и така дойдоха и успехите над шампионите на Англия, Испания и още много други. Парите които сме вземали не бяха толкова големи, а и не се интересувахме от премиите. Сега е трудно да задържиш играчите си. Вижте снимката на ЦСКА от миналата и от тази година и вижте колко човека липсват. Длъжни сме да продаваме футболисти и да създаваме нови кадри.Не искам да съпоставям успехите на нашето поколение с днешните на Левски. За футбол се говори много преди нас и ще се говори доста след нас. Не искам да сравнявам постиженията.”

В заключение Джевизов изрази болката си от мизерните условия, в които тренират футболистите от Детско-юношеската школа на „червените”. Те имали на разположение само един-единствен терен. Подкрепи го и Георги Велинов, който заяви, че няма как да разбере кой вратар има качества като го кара да плонжира на бетона.

От Левски пък се похвалиха, че базите, отделени за младите предлагат отлични условия и това било част от професионалното мислене в клуба, а и предпоставки за бъдещи успехи в европейските клубни турнири.

Голям интерес предизвика статистиката, изготвена от „Топспорт” за спечелените точки от Левски и ЦСКА в европейските клубни турнири.

Тя беше обявена от главния редактор Румен Илиев. Точкуването е направено по критерия на УЕФА – по половин точка за реми и по една точка за победа в предварителните кръгове и по една точка за реми и по две за победа в същинската фаза.

В тази класация ЦСКА има 158, 5 точки, а „сините” са спечелили 115, 5. Но след 10 ноември 1989 г. Левски има 53, 5 точки, докато „червените” са взели 47, 5 точки в този период.

Редактирано от - James W. на 10/04/2006 г/ 00:14:11

10 Април 2006 00:22
Орманджиев да се маха от ЦСКА!!! Достатъ4но е компроментиран ве4е.
Колкото до ПМ, той е слаб тренер не го харесвам, ама все пак да из4акаме и някои
ма4 под негово ръководство да видим как 6те играе отбора. Ако се докаже 4е има
футбалери от ЦСКА играли симулативно предните няколко кръга, съ6то трябва да си
ходят.
Отбора трябва да се из4исти от тая смрад *******!!! за сажаление 6те си остане собственик.
Не искам да съм ло6 пророк ама с това ръководство не ни 4ака ни6то добро за вбъде6те.
10 Април 2006 01:04
На вниманието на Джеймс и завинаги не знам кво си
Пичове, левскар съм , днес си загубих цял ден да ви се ровя в Цецка.нет...За първи път - просто исках да видя дали ходите по земята...Та четох много от форума ви. Стегнете се и го направете и вие - търси се виновник за дереджето ви. Аз го знам , знаят го и много ваши съфоручци - Черепа или чистачката - един от двамата ще да е
10 Април 2006 01:33

4и4е, ние тва го знаеме много добре ама е собственик на пфк ЦСКА‌ ад
та него нема как да го махнем...
10 Април 2006 01:43
sport1.bg
CSKA.net официално стана трибуна на "червения" фенклуб
Дучето и Беловарски

Фен-сайтът CSKA.net от няколко седмици насам е оторизиран да изнася официалната информация за дейността на Клуба на привържениците на ЦСКА в София.

Това заяви специално за Sport1.bg известният привърженик на 30-кратните ни шампиони и основател на страницата за феновете на "армейците" - Даниел Беловарски.

"Имахме такъв договор с Централния фенклуб в София още преди няколко години, но тогава се заядоха от т.н. "загрижено ръководство". Него си го пазя, но досега не беше влизал в сила. На 23 март 2006 след мача с Беласица разярени с Дучето от слабата игра се събрахме и седнахме", коментира Беловарски.

Както първи Sport1.bg писа, миналата седмица сайтът и Централният фенклуб се обединиха в борбата за уволнението на шефа на Надзорния съвет Стефан Орманджиев.

Ето и съдържанието на договора:

Аз, Димитър Ангелов, Председател на Клуба на привържениците на ЦСКА, заявявам, че Интернет-сайтът CSKA.net е оторизиран да изнася официалната информация за дейноста на Клуба на привържениците на ЦСКА

Димитър Ангелов
Даниел Беловарски

Следват подписи и печат.

ПАВЛИН НЕНОВСКИ
10 Април 2006 01:52
http://cska.net/index.php?name=News

Редактирано от - James W. на 10/04/2006 г/ 01:56:17

10 Април 2006 01:54
Именно Джеймс, за това ти говоря - уреди си и ти с пункт на Еврофутбол, и може да станеш шеф на червената агитка Но не ти го препоръчвам , че форумците тук с нетърпение очакват отстрел на едар дивеч и ....разни други
10 Април 2006 01:58
че форумците тук с нетърпение очакват отстрел на едар дивеч и ....разни други

и не само форумците тука... а и на други места мда некои трябва да го отнесе няма
как...
10 Април 2006 01:59
Слабо ме интересува кой е виновен за смрадта в кочинката ви , ама защо не грухтяхте когато тройчо стана шампион незнам къде си и после генерала не знам какво си , а когато купи тояго силва , арабина и други не лоши футболисти-тогава мълчахте, по-точно вдигнахте вой до небето и вече виждахте еврокупи във витрината.Какво е виновен , че около него разбирачи и съветници бол.И какво е виновен , че клубчето ви е менте и името ви е менте и публиката ви е менте и ...всичко.Вие просто сте антилевскари и нищо повече.
10 Април 2006 02:06
Алцек....братко, левскар съм, но ти нещо не си в час- бъди поне малко толерантен
10 Април 2006 02:08
Чиче de Vill
10 Април 2006 02:27
Завинаги....айде не се заричай кво си....Между другото ти четох постингите в днешния брой относно Атака. Кефя ти се , честно
не исках оттам да ти го кажа
10 Април 2006 02:49
Мога да ви кажа , че Марков е гОла вОда.
Селския хитрец се уплаши да поеме отбора преди мача в Бургас , защото не бе сигурен че ще бият. Сега обаче , победата на "Армията" му е в кърпа вързана и бърза да застане начело. Типично селски манталитет.
Сигурен съм , че от новия сезон Ц7КА ще има нов тренер.
А на ГЪЧО/винаги ми е бил симпатичен/ ще кажа, че Мъри постигна с ЛЕВСКИ това , което Пената постигна с националите в Щатите. Изграден отбор , наи-добрите футболисти в наи-добрата си форма и т.н.
Има късмет с отбори от нашата черга , а във вътрешното първенство , трябва да целува ръцете на Орманджиев.
Ако Стиви О не беше преебал Йешич и отбора , разликата сега щеше да бъде 10 точки за чорбата.
Видя се и днес колко е тренер .
10 Април 2006 04:19
Чиче de vill
браво
10 Април 2006 04:39
Те постингите на чорбарчето за хАтака същите като за Ц7КА. Почти истината, само някои несъществени "грешки" - като например момчето блъснало Чернев! Най-големите успехи на Ц7КА са от времето на Милко Балев! Кажи чорбарче колко юноши на Ц7КА имаше в отбора който би Ливерпул? И колко собствени юноши имаше по същото време в Левски! Изобщо приличаш на онзи старец дето се хвалел какъв хубавец бил на млади години, а като се обърнал казал -море същото говно си бях!
10 Април 2006 05:01
Тъмно пиво ,
Успя да ме разсмееш.
10 Април 2006 05:09
Kъде се изгуби баджанака от Чикаго ?
Борислав Г маи му беше името , а на жена му няма да го споменавам , защото много мъже я познават.
10 Април 2006 10:17
Пламен Марков?!?
Удоволствието е изцяло наше
10 Април 2006 10:20
Момчета,
нямам време да се разпростирам, но какво означава, че ЦСКА са имали най-големите успехи при М. Балев. Не зная кой от вас какво помни, но др. Балев всъщност бе никой когато червените направиха трите велики мача срещу "Интер" на полуфиналите за купата на европейските шампиони през 1967 г., или когато армейците детронираха европейския шампион "Аякс" през 1973 г. (и още много други големи мачове). Това го пиша в интерес на историческата правда.
Що се отнася до Пл. Марков, аз не съм му голям фен, но нека баде оставен да работи на спокойствие. Голямата трагедия, че няма да сме шампиони тази година. Даже е добре, че стана така, за да се опомнят някои със свръхочаквания. Факт е, че тази година шампион ще бъде "Левски", не защото ЦСКА е с три точки назад, а защото просто сините са в изключително добра форма и най-добрият български отбор за момента. Доказаха се и в Европа, за което моите уважения към тях и публиката им.
10 Април 2006 12:54
Чиче, като беше в техният форум усети ли някаква толерантност или си мислеше, че вали дъжд.Бил ли си някога на мач за да чуеш, че през по голямата част от времето не се скандира "цска", а "кзл оле" независимо срещу кого се играе.Много отдавна съм в час , чиче, а толерантен ще бъда към човека написал горното мнение, защото обича играта и отбора си истински.За другите просто ще им влеза в тона.Бъди здрав!
10 Април 2006 13:15
Aлцек, не разбра ли, че вече не вървиш и сред левскарите..?
...само се излагаш чрез мненията си...
10 Април 2006 13:48
Силно съм "впечатлен" от изказванията, че Мъри бил слаб треньор, независимо дали идват от единия или другия лагер. Да не видиш, че играта на отбора се променя всеки месец към по-добра, че Левски знае да сменя темпо и да разиграва правилно, че има физическа подготвка на отлично ниво, че поддържа върхова форма вече месеци наред, че има здрав колектив, че отборът е тактически грамотен, че играчите имат вече стабилна психика, че публиката най-сетне започва да изпитва радост от видяното, това вече си е неразбиране на играта и празно бръщолевене. Почвам да се чудя какво търся тук?
10 Април 2006 14:02
...Антоне, като ти прочетох мнението останах с впечатлението че говориш за Арсенал, който ще стане европейск шампион тази година...
10 Април 2006 14:08
Цесекистче, нямам спомен да съм ти искал мнението.Ако не ти се спи, бягай да си играеш на двора.
10 Април 2006 15:01
Баси, вече не можеш да се гавриш и с ЦСКАри. Толкова са жалки, че направо ми става болно като ги гледам.
Черепчо отне на България един от силните и отбори. Много жалко. За това трябва да получи поне 300 годинки в затвора. А и АйДучето и целият сегашен отбор, които лижат задника на Божков също трябва да носят отговорност.
10 Април 2006 15:14
в момента се разиграва теория на конспирацията или поне версия пеликан.бахти смешниците!
10 Април 2006 15:20
сори, на два пъти се опитвах да вмъкна линк към топспорта.ся ше пробвам за трети.
10 Април 2006 15:24
Каубоя свири ЦСКА - Берое за купата, Генов възстановен




Димитър Димитров-Каубоя ще ръководи 1/4-финалната среща за Купата на България ЦСКА-Берое, отреди жребият, който бе изтеглен в сградата на БФС. Мачовете от турнира са в сряда - 12 април, от 16.30 часа.

Скандалният Момчил Врайков пък ще надува свирката на срещата Шумен – Рилски спортист.

Арбитърът от Белене се размина със санкция заради съдийството си на мача Родопа – Вихрен (1:2). Тогава Врайков изгони спорно капитана на гостите Георги Бачев. От Съдийската комисия обаче прецениха, че съдията се е справил със задълженията си.

Пловдивчанинът Ангел Бекяров ще е рефер на Вихрен – Черно море, а Стефан Спасов ще ръководи четвърфинала между Пирин 1922 и Нафтекс.

В същото време членът на съдийската комисията и неин говорител Ичко Лозев съобщи, че наказанието на съдия номер 1 в родната ни ранглиста Антон Генов е отменено.

Това е станало на срещата между ръководството на БФС, на Профилигата, клубните босове, съдийската комисия и реферите в хотел "Царско село" миналата седмица.

"Молба от Антон Генов нямаше, но той каза, че е добре подготвен и се чувства във форма, затова беше възстановен. Както видяхте той и днес беше в жребия, но просто на него не му се падна среща", каза още Лозев.
10 Април 2006 15:28
Я пробвай да си направиш една клизма, може и да успееш

Алцек, четох постинги в които имаше мисъл, и честно видях че имат качествени фенове, а иначе 80 % мненията ги пропусках на разните му там пубери
10 Април 2006 16:08
Проблемът на ЦСКА не е във физическата подготовка на играчите.

"Проблемът на ЦСКА не е във физическата подготовка на играчите. Кондиционното им състояние е отлично, но са затормозени психически след неубедителното начало на пролетния полусезон", смята досегашният помощник треньор на ЦСКА Ангел Червенков.

В събота той води отбора в мача срещу Нафтекс след уволнението на Миодраг Йешич и записа победа с 1:0.

"Получих пълна свобода да избера тактиката и състава за срещата с бургазлии. Избрах по-офанзивна схема на игра с двама нападатели и наситена халфова линия и това се оказа печелившата тактика", коментира Червенков.

Помощник треньорът на "армейците", който остана в спортно-техническия щаб на ЦСКА при трима различни треньори, все още не е наясно дали ще запази мястото си в клуба и при новия старши треньор Пламен Марков.

"Ако Пламен Марков прецени, че може да съм му полезен, ще остана. Ще запозная Марков с индивидуалните качества на всички футболисти, но той ще носи отговорността за състава и тактиката", каза Ангел Червенков.

"Постъпката му е малко учудваща, но не мисля, че е искал да ме обиди. Чест му прави, че на другия ден дойде и се извини лично на мен и пред целия отбор. Трика е много добър футболист, на който ЦСКА трябва да разчита занапред", заяви Ангел Червенков относно постъпката на Еуген Трика, който отправи жест на недоволство при смяната си с Христо Янев на мача с Нафтекс в събота.
10 Април 2006 16:49

Зидан и Роналдо в САЩ?
zizu
Според агенция Tribalfootball, американският клуб Ню Йорк Ред Бул желае да привлече в състава си звездите на Реал Мадрид - Зинедин Зидан и Роналдо.

По този начин градоначалниците на космополитния град смятат, че ще популяризират футболната игра.

В същото време и Зидан, и Роналдо изпитват затруднения в Белия балет, както в игрови, така и в психологически план и вече се оглеждат за следваща спирка в кариерата им, се казва в материала.
10 Април 2006 17:10
Извинявам се на привържениците от градинката, но понеже няма статия за Левски, ще ми се да кажа няколко дум за вчерашния мач на отбора.
Вчера за пореден път гледах един прекрасен отбор който просто си заслужава титлата. Прекрасна игра на всички постове, един Мъри който пуска и трите си смени, да да се чувстват резервите част от отбора, да разпредели равномерно натоварването Една прекрасна техника дори от футболисти които допреди година не можеха да спират дори топката, без да им избяга на един метър. ГОНЗО- какво да говоря за него вкара 5 гола в 6 мача даде четири голови паса и изобщо беше великолепен. Има Сърце това момче, за разлика от Чиликов който си беше бездушен. Единственото лошо нещо, което мога да кажа са 6-те пропуска от абсолютно чисти положения, ето това е нещото върху което трябва да се работи.
Айде до скоро
10 Април 2006 17:50
деба и форумските филистери, Чиче de vill, бате, я ни открехни кфо е "качествен фен"!
за зидан и роналдо не знам, ама на бекъм определено трябва да му се даде шанс да играе ... в холивуд.
10 Април 2006 18:02
pappy, ....колкото и да работите върху головите пропуски напредък няма да имате. За някои неща се изисква талант а голмайстори във вашия отбор нямате. Затова въпреки нечовешките усилия, които ваште футбалерчета полагат не могат да бият отбор като Шалке, който за две седимци падна веднъж 0:3 и един път 0:2
10 Април 2006 18:14
Завинаги, ..........Знаеш ли ей сега с теб можем да си заформим една дискусийка кой е талантлив и ще си спорим до сутринта.
Ама ще си ходя от работа след малко. Ама все пак да питам
Талантлив ли е играч като Гонзо, вкарал ви 15 гола??? сега не казвай че са случайни моля те........../Стойчков е вкарвал на Левски .......не спорим/.
Талантливи ли са футболисти с 14 мача в Европа тази година.
Йовов получи ли признание от фронската преса????
Тичаше ли вратаря на Шалке да си смени фанелката с Боримиров? Това защото не е добър ли?
Знаеш ли какво каза тартора на Агитгата на шалке????Цитирам
-При 11 на 11 играчи не можем да ви бием.
Ти сега фен на шалке или на Цеца си??
Всеки от нас си има аргументи и можем да си дуднем така още педесетина годинн
Айде със Здраве
10 Април 2006 19:45
Чиче, и аз имах това предвид , може би правя грешката че чета и другите 80% на антилевскарите и реагирам.Папи, само да допълня нещо за мача на Левски.Колко мача в Европа завършват с резултат 7 на 0 пък било то между първият и последният нали се сещаш, така че пропуските са част от играта.Важното е , че това което видяхме снощи беше много качествено , другото си го казал.
Дай мнение по статията
Всички права запазени. Възпроизвеждането на цели или части от текста или изображенията става след изрично писмено разрешение на СЕГА АД