:: Разглеждате вестника като анонимен.
Потребител:
Парола:
Запомни моята идентификация
Регистрация | Забравена парола
Чува се само гласът на енергийните дружества, допълни омбудсманът
Манолова даде петдневен ултиматум на работодателите да предвижат проекта
От ВМРО и „Атака” обявиха, че няма да подкрепят ГЕРБ и ще гласуват против предложението
Платформата протестира срещу бъдещия закон за авторското право в онлайн средата
Корнелия Нинова споделяла идеите на Джоузеф Стиглиц
Дванайсет момчета може да прекарат месеци блокирани в пещера в Тайланд (видео)
СТАТИСТИКИ
Общо 447,868,332
Активни 167
Страници 5,212
За един ден 1,302,066
ГИМНАСТИКА

Йовчев бил знамение за България

Бронзовият медал на Йордан Йовчев от световното по гимнастика е добър знак за България по пътя към олимпиадата в Пекин '08. Това обяви за "Сега" шефът на българската федерация Никола Проданов след почетното място на ветерана на халки в Щутгарт.

"Щом краят е добър, значи всичко е добре. Данчо маркира началото на предстоящата огромна работа до следващото лято", заяви Проданов.

Медалът е 7-и от световен шампионат за 34-годишния пловдивчанин, който има още 2 златни, 3 сребърни и 1 бронзов. "Не очаквах да взема медал. Дойдох за олимпийска квота и се радвам, че постигнах целта", коментира Йовчев.
1
1348
Дай мнение по статията
СЕГА Форум - Мнения: 
1
 Видими 
11 Септември 2007 08:35
И тук, както и във футбола ни, Пловдив ражда талантите
Дай мнение по статията
Всички права запазени. Възпроизвеждането на цели или части от текста или изображенията става след изрично писмено разрешение на СЕГА АД