:: Разглеждате вестника като анонимен.
Потребител:
Парола:
Запомни моята идентификация
Регистрация | Забравена парола
Чува се само гласът на енергийните дружества, допълни омбудсманът
Манолова даде петдневен ултиматум на работодателите да предвижат проекта
От ВМРО и „Атака” обявиха, че няма да подкрепят ГЕРБ и ще гласуват против предложението
Платформата протестира срещу бъдещия закон за авторското право в онлайн средата
Корнелия Нинова споделяла идеите на Джоузеф Стиглиц
Дванайсет момчета може да прекарат месеци блокирани в пещера в Тайланд (видео)
СТАТИСТИКИ
Общо 447,982,874
Активни 471
Страници 36,481
За един ден 1,302,066

НАКРАТКО

Калоян Махлянов

постигна четвърта поредна победа на Големия летен турнир по сумо "Нацу Башо" в Токио. В 4-тия кръг озеки Котоошу победи маегашира Кокай и продължава без загуба. Българинът е начело заедно с Хакухо и Тойоношима. Махлянов трябва да завърши турнира с положителен баланс, за да запази ранга си. В 5-ия кръг днес съперник на Котоошу ще бъде Асасекирю.



Поредният

допинг скандал гръмна в Гърция, след като стана ясно, че европейският шампион в плуването на 200 м бътерфлай Янис Друмонакис е дал положителна проба със същото вещество, с което бе хванат целият национален отбор по вдигане на тежести. Плувецът не пожела да коментира случая, а интересното е, че първата проба е била отрицателна, а втората положителна.



За първи

път български колоездачи са поканени да участват в Обиколките на Ирландия и Норвегия. Това са състезателите от "Несебър" Георги Георгиев, Мартин Грашев, Богдан Стойчев, Спас Гюров и Станислав Заралиев. Треньор - Тодор Ангелов. В 50-ото издание на обиколката на Ирландия (1230 км) ще участват само национални отбори и професионални тимове, като е направено изключение само за нашия състав.



Олимпийски

шампиони и медалисти ще засадят дръвчета в НСА днес по случай Деня на българския спорт. В инициативата на ДАМС "Да засадим дърво" ще участват председателят на агенцията Весела Лечева, ректорът на НСА проф. Лъчезар Иванов, олимпийският шампион по вдигане на тежести Милен Добрев и олимпийските медалисти Евгения Раданова (шорттрек), Йордан Йовчев (гимнастика), Георги Георгиев (джудо), Армен Назарян (борба), Величко Чолаков (щанги) и ансамбълът по художествена гимнастика.
2
1276
Дай мнение по статията
СЕГА Форум - Мнения: 
2
 Видими 
15 Май 2008 14:15
Финландия-САЩ 3:2 сл. пр.!
55 минути мача си течеше доста спокойно и фините водиха 2:0. Голове на Туомо Рууту при страхотна бърза контра и на Нискала с човек повече.
Играта беше 4 на 4 човека и оставаха 30 сек. за да започне пауърплея на финландците. Спечелена среща - да ама не! Гол след добавка на Кесел намали разликата, а после с човек по-малко американците изравниха!?! Разсъниха набързо цяла Финландия в 4.30 сутринта.
В‌ групата мача беше същия, но наобратно - 0:2 за янките и Суоми ги обърна за 3:2 накрая. Сега без малко да се случи същото, но с обратен знак.
Все пак Леписто в ОТ с удар от синята линия реши срещата и прати финландците на полуфинал!
Финландия-Русия и Канада-Швеция са полуфиналите.
Тре Курнур и те се класираха със златен гол. Доста мазен както винаги - след два-три рикошета.
15 Май 2008 21:26
Калоян Махлянов е много добър спортист. Приспосо би се в Япония и прослави българите и България. В началото на Калоян му е било много трудно в Япония и той е искал да се откаже. Но е проявил ВОЛЯ и успя в спорта.По принцип България има много добри щангисти и борци. Да си спомним за Дан Колов и други...
Дай мнение по статията
Всички права запазени. Възпроизвеждането на цели или части от текста или изображенията става след изрично писмено разрешение на СЕГА АД