:: Разглеждате вестника като анонимен.
Потребител:
Парола:
Запомни моята идентификация
Регистрация | Забравена парола
Чува се само гласът на енергийните дружества, допълни омбудсманът
Манолова даде петдневен ултиматум на работодателите да предвижат проекта
От ВМРО и „Атака” обявиха, че няма да подкрепят ГЕРБ и ще гласуват против предложението
Платформата протестира срещу бъдещия закон за авторското право в онлайн средата
Корнелия Нинова споделяла идеите на Джоузеф Стиглиц
Дванайсет момчета може да прекарат месеци блокирани в пещера в Тайланд (видео)
СТАТИСТИКИ
Общо 447,813,224
Активни 391
Страници 32,551
За един ден 1,302,066
Христо Комарницки
Туш
4
1341
Дай мнение по статията
СЕГА Форум - Мнения: 
4
 Видими 
19 Юли 2008 08:08
19 Юли 2008 13:38
като не се произвежда евтин български кашкавал без дупки комарницки ще внася от европа скъп кашкавал с дупки
19 Юли 2008 22:02
Не бе, тия се "снишават" (за малко да напиша "сношават" в дупките, дето те са ги направили за дренаж (по нашенски казано "източване" на магистралите. Снишават се, ама само докато мине "EU". А зад гърба му я вижте как се радват. А иначе и туй "EU" - като швейцарско сирене - цялото на дупки, проядено отвътре от мухъл и подобни животинки с опашленца. Комарницки, толкова ли си гениален, или аз те тълкувам погрешно?
20 Юли 2008 02:44
Христо,
Пак се "дъниш" братчето ми. От къде ги взе тези голи и боси мищоци?! Не мисля, че в Министерски съвет има такива.
Освен това какво е т'ва детско камионче?! Ами за толкоз малко парче сиренце и гладна мишка няма да съжалява... Както се вижда по-голямата част от баницата (питата сирене) е останала у Българско. В тази ситуация мишлетата трябва да са ухилено доволни, а не учудени Трябваше да добавиш и още 20-30 огромни пити сирене с надпис "бюджетен излишък" и една учудена котарана да се подава от кабината. Нали някой трябва да го кара това камионче?
Дай мнение по статията
Всички права запазени. Възпроизвеждането на цели или части от текста или изображенията става след изрично писмено разрешение на СЕГА АД