Змии живеят на трибуните на ст. "Христо Ботев" в Благоевград, където този уикенд се играха 2 мача от "А" група. Камера на "Канал 3" засне три змийски кожи на един от редовете по време на "Пирин" - "Черно море" (1:2). Снощи пък там се игра ЦСКА - "Беласица".
Отделно треньорът на варненския тим Никола Спасов се оплака след победата, че състоянието на терена е било много лошо.
Извън стадиона пък, близо до операта в Благоевград, автобус, превозващ фенове на "Черно море", бил разбит и ограбен. Задигнати са 5000 лв., няколко GSM-а и др.
Извън инцидентите треньорът на "Пирин" Петър Михтарски призна, че съперникът е бил по-класният отбор. "Това не е таванът на играта ни", радостен бе пък Спасов.
"Черно море" заминава в сряда за Израел, където на следващия ден играе от 21,10 ч. наше време с "Макаби" (Нетания) в първи мач от II пресявка в турнира на УЕФА. Съдия ще е Бернхард Бругер (Ав). Домакините, с треньор Лотар Матеус, очакват към 7000 зрители.











