:: Разглеждате вестника като анонимен.
Потребител:
Парола:
Запомни моята идентификация
Регистрация | Забравена парола
Чува се само гласът на енергийните дружества, допълни омбудсманът
Манолова даде петдневен ултиматум на работодателите да предвижат проекта
От ВМРО и „Атака” обявиха, че няма да подкрепят ГЕРБ и ще гласуват против предложението
Платформата протестира срещу бъдещия закон за авторското право в онлайн средата
Корнелия Нинова споделяла идеите на Джоузеф Стиглиц
Дванайсет момчета може да прекарат месеци блокирани в пещера в Тайланд (видео)
СТАТИСТИКИ
Общо 447,875,718
Активни 258
Страници 12,598
За един ден 1,302,066

Бившите министри от БСП се отказаха от амнистията

Прокуратурата ще може да повдигне обвинения за престъпления по непредпазливост срещу част от кабинета на Станишев
Бившият премиер Сергей Станишев и 11 министри от неговото правителство ще се откажат от защитата на Закона за амнистията и така ще дадат ход на евентуални разследвания срещу тях. Решението беше взето на семинара на БСП в Боровец вчера.



От няколко седмици насам премиерът Бойко Борисов остро критикува закона за амнистията, който защитава предшествениците му срещу всякакви разследвания и обвинения за престъпления по непредпазливост. Амнистията, гласувана в края на предишния мандат, опрости всички леки престъпления по непредпазливост, извършени до 1 юли 2008 г. Новият кабинет прати закона в Конституционния съд, въпреки че дори да бъде отменен, това няма да доведе до възобновяване на дела. Борисов определи закона като аморален, защото амнистираната небрежна безстопанственост се доказва най-лесно.

Сергей Станишев, Румен Петков, Румен Овчаров, Емилия Масларова, Меглена Плугчиева, Ивайло Калфин, Петър Мутафчиев, Радослав Гайдарски, Евгени Желев, Михаил Миков и Пламен Орешарски ще подадат искане до главния прокурор Борис Велчев разследването срещу тях да продължи. "Ще депозираме искания, макар че още няма производства срещу нас за непредпазливо престъпление, защото толкова много се изприказва за Закона за амнистията", обясни бившият вътрешен министър Михаил Миков. На срещата на Боровец е обсъждано подобно искане да внесат всички зам.-министри и шефове на агенции от БСП, но засега това ще направят само министрите.

Станишев отказа да призове бившите министри от двата коалиционни партньора - НДСВ и ДПС, също да внесат такива искания с аргумента, че това е политическо решение, което те сами ще вземат.

"Не съм запознат с такъв казус, но ако въпросът е политически, трябва да се произнесе политическата сила", коментира пред "Сега" вчера ексминистър Николай Василев. Министрите на ДПС не бяха открити за коментар.

Наказателнопроцесуален кодекс допуска едно дело да продължи въпреки изтекла давност или амнистия, ако обвиняемият или подсъдимият пожелае това. За да искат подобно нещо обаче, министрите трябва да са имали повдигнати обвинения, които да попадат в обхвата на амнистията, обясниха магистрати. Никой от министрите от кабинета на Станишев не е обвиняем за безстопанственост по непредпазливост. Прокуратурата по принцип използва този текст за шефове на различни държавни или общински предприятия. За безстопанственост са и някои от делата за злоупотреби с еврофондове. Министрите обикновено получават обвинения за престъпления по служба, които амнистията не засяга, но и които много трудно издържат в съда.

Новият кабинет затрупа прокуратурата със сигнали за престъпления на бившия кабинет, но засега все още няма повдигнати обвинения.

В края на август дело за престъпление по служба, но срещу неизвестен извършител, бе образувано за реконструкцията на социалния център в Стара Загора, поръчана от Масларова. Тя струваше на бюджета близо 20 млн. лв. Очаква се това разследване все пак да стигне до самата Масларова и депутатският й имунитет да бъде поискан от главния прокурор.

Прокуратурата проверява и скъпия ремонт на министерството на регионалното развитие, направен по времето на Гагаузов, покупката на самолети за властта, както и множество сделки в Министерството на отбраната.

Станишев се оправда вчера, че този закон е бил гласуван в парламента по желание на НДСВ, които го спазарили срещу друго политическо решение. И напомни, че на първо четене в пленарната зала проектът е бил подкрепен от сегашния зам.-председател на НС от квотата на ГЕРБ Лъчезар Иванов, а на второ четене за него са гласували Иван Костов и Екатерина Михайлова от ДСБ.



------------------------

ЗАД КУЛИСИТЕ

------------------------

За разлика от това единодушно решение, дискусиите на семинара в Боровец на парламентарната група и евродепутатите от "Коалиция за България" бяха бурни. Една от най-горещите дискусии е била за грешките на левицата дотук и за промяна на медийната й стратегия. "Парламентарната група смъмри Михаил Миков заради негово изказване за медиите, а на мен само ми направи забележка", обясни Станишев.

Станишев обяви, че срещу БСП има тежка атака от външни опоненти, които целят да я смачкат и центърът на тази атака са ГЕРБ и лично премиерът Бойко Борисов. "Искат да лишат страната от морална и компетентна партия", каза Станишев и още веднъж упрекна Татяна Дончева, че с нападките си налива вода в мелницата на управляващите. През седмицата тя обяви, че е готова да се кандидатира за лидерския пост и нарече Станишев момченце. "Момче съм, а не съм момиче, определено", увери лидерът на БСП вчера.
90
3073
Дай мнение по статията
СЕГА Форум - Мнения: 
90
 Видими 
28 Септември 2009 01:08
Иска или не , с този свой ход БСП туря "пробно камъче" пред действителната лоялност на Прокуратурата , не толкова към новото Правителство , колкото към Обществото . Това никой не бива да допуска като "странична абстракция" на политическото ни общуване в Общество днес . Тъкмо То , е деятелният фактор , който и по-категорично ще се налага в общия ни живот . Самото , "законово" подценяване на тази нова особеност в политическият ни процес , следва категорично да се инкриминира . Трябва да се потрудят и по-добре , тези , които са в своята Длъжност за това ...

28 Септември 2009 01:21
"Искат да лишат страната от морална и компетентна партия", каза Станишев


Видехме ви и морала и компетентността. Аз бих се лишил от тая партия на драго сърце.

Редактирано от - Severance на 28/9/2009 г/ 17:11:32

28 Септември 2009 01:33
Бат Бойко, сега си ти наред. Вече няма увъртане. Сложиха ти една бананова кора от БСП-то, и ако се похлъзнеШ на нея (ако няма осъдителни присъди) - Ще станеШ резил пред БГ и ЕУ (с всички финансови последствия - говоря за ЕУ). Досега лафовете бяха лесни, хá да те видим сега в действията. Дали Ще има това , или Ще има това за твоя милост.
28 Септември 2009 01:34
Това беШе за министрите от БСП, джанъм.
28 Септември 2009 02:22
Прокуратурата проверява и скъпия ремонт на министерството на регионалното развитие, направен по времето на Гагаузов, покупката на самолети за властта, както и множество сделки в Министерството на отбраната.
======================

По-важното е прокуратурата да не остане само с проверките. Не може при липсата на толкоз много пари, за които и ЕК алармира, да няма престъпления. Да видим как ще си свърши работата прокуратура и съд.
28 Септември 2009 05:03
Не видях никъде имената на Емел Етем и на другарят с обръчите!Това дали не е страх от ДПС , или как да си го обясня и аз не знам, до сега Бойко се сили че ще вкара доган в затвора , но поне от 1 месец не съм го чул да му спомене името дори.Да не да се окаже че са ортаци в обръчите.
28 Септември 2009 05:37
Имаме Новина!!!
"Момче съм, а не съм момиче, определено", увери лидерът на БСП вчера.

28 Септември 2009 06:15
Ми нали това е мечтата на всеки камуняк. Да ги съдят за престъпления по непредпазливост. Инак те са честни и почтени. Само малко разсеяни. Гнусна паплач.

Ама тъй ще бъде тя. Хюмнето ще се гаври с Бока, докато не
28 Септември 2009 07:47
Най-вероятно е, скоро всичко да бъде забравено, поне ще си я караме по познатите правила, а колкото за обещанията, те нито ще са първите, нито ще ни развалят къщичката.
28 Септември 2009 08:08
Не знаех, че разследванията са "концерт по желание" - искаш и има, не искаш и няма разследване. Явно БСП и колиция са близо до деригента...
28 Септември 2009 09:08
MG 34
28 Септември 2009 09:17
От БСП са съвсем спокойни - разследване я има, я не, но присъди срещу бивши министри досега за 20 години реално няма, независимо дали ги пази закон за амнистията или не. Костов и СДС какво направиха за даване под съд на предишните министри - нищо. После НДСВ с тяхната нова моралност нещо да направиха за съденето на министрите на СДС? И те нищо и т.н. и преди тези и след тези. Сега ГЕРБ приказва, но приказваха досега и всички останали. Важното е какво реално ще се случи.

Редактирано от - Аbaddon89 на 28/9/2009 г/ 09:19:05

28 Септември 2009 09:20
Искат да ги разследват защото знаят, че няма как да стане, тъй като няма образувани предварителни производства.
28 Септември 2009 09:49
Само преди една седмица писах, че задруги е правен този закон.
Е, то вече и на патките им стана ясно, че се покрива една "безстопанствено непредпазлива" сделка с външния дълг, ако някой още си спомня за нея...
Всички що ореваха първосигнално де що имаше ефир и газета - сега що ще рекат?

Защото вече има нова ситуация - едно обстоятелство, което не беше общоизвестно, е съобщено публично – НДСВ е истинският инициатор и радетел за този закон.

Добър ход на хората около Станишев – сега опонентите им ще зареват че това нямало стойност, - един ден „Зайо що си с шапка, на другия – Зайо що си без шапка” .
28 Септември 2009 09:57
Предизборната детска игра на "трупаница" продължава...популизми...Пфу-у-у.
28 Септември 2009 09:58
Ние предупреждавахме, че куманизите ще наглеят.
Бойко да инициира изгонването на комунето Велчев и да почва с АРЕСТИТЕ.
Няма АРЕСТИ - няма ДОВЕРИЕ.
28 Септември 2009 10:04
Тя, простотията, казват че ходела по людете, не по магаретата.
И като как молим ще се откаже амнистиран затворник от амнистията - като се върне доброволно в затвора, или?
А в хода на съдебния процес как ше се процедира - "Уважаеми гражданино съдия, тук имам едно заявление че се отказвам от Закона".
Тъпо та дрънка.
28 Септември 2009 10:16
НПК / извадка/ за сведения на г-н Миков, щото той най-вероятно напоследък го е позабравил....
Основания, които изключват образуване на наказателно производство, и основания за прекратяването му
Чл. 24. (1) Не се образува наказателно производство, а образуваното се прекратява, когато:

1. деянието не съставлява престъпление;
2. деецът не носи наказателна отговорност поради амнистия;
......................................... ......................................... ................
(2) В случаите по ал. 1, т. 2, 3 и 9 наказателното производство не се прекратява, ако обвиняемият или подсъдимият направи искане то да продължи. Амнистията или давността не са пречка за възобновяване на наказателното дело, ако осъденият направи искане за това или прокурорът внесе предложение за оправдателна присъда.

Разбирай, ако има образувано, то може да продължи по искане на обвиняемия, ако няма образувано обаче, амнистията е пречка да се образува, независимо от волята на някой. Мишо Миков това го знае много добре.....

28 Септември 2009 10:21
OLDMAD,
28 Септември 2009 10:25
"Искат да лишат страната от морална и компетентна партия", каза Станишев и още веднъж упрекна Татяна Дончева, че с нападките си налива вода в мелницата на управляващите.


"Искат да лишат страната от Aморална и НЕкомпетентна партия", е трябвало да каже Станишев и още веднъж демократично се опита да затвори устата на Татяна Дончева, която в нападките си казва истини, наливащи вода в мелницата на управляващите.

28 Септември 2009 10:33


Бат Бойко, сега си ти наред. Вече няма увъртане. Сложиха ти една бананова кора от БСП-то, и ако се похлъзнеШ на нея (ако няма осъдителни присъди) - Ще станеШ резил пред БГ и ЕУ (с всички финансови последствия - говоря за ЕУ). Досега лафовете бяха лесни, хá да те видим сега в действията.


babavijaga,
кога най-после ще разбереш, че бат ти Бойко не е шеф нито на прокуратурата, нито на съдилищата? Да не би да искаш да суспендира конституцията и да започне да действа с извънредни трибунали? Не че би било лошо, но...
Все пак бабавияга, ако е баба Яга на място, а не сурогат, трябва да знае кой с какви правомощия разполага.
ПП.
Друг е въпросът, че позитивната промяна, настъпила в изпълнителната власт и в парламента с новото почти мнозинство, трябва да бъде последвана и от промяна в същия дух в прокуратурата и съдилищата. И е хубаво да има обществен натиск в тази посока.


28 Септември 2009 10:41
Бившите министри от БСП се отказаха от амнистията


Поредно вредно облъчване на обществото ни с типична БСП демагогия.

28 Септември 2009 10:43
Наистина страхотен пиар ход на БСП.
Сега на всяко обвинение от Биби ще се отвръща - Прокуратурата да ни разследва, отказахме се от амнистия.
И в крайна сметка или Биби ще трябва да спре да ги плещи като в кръчмата или Прокуратурата ще трябва да почне разследвания и, най-вероятно, да приключи всички без да стигнат до съда. А Биби ще заключи "Аз ги фащам, те ги пускат".
28 Септември 2009 10:46
Е**ти тъпите наглеци, е**ти циркаджиите - всички в раирани костюми и в съответствие със разхитените суми - от 15 год нагоре. Масларова - до живот!!!

Редактирано от - sybil на 28/9/2009 г/ 12:05:59

28 Септември 2009 11:01
Тъпо та дрънка.

Че е тъпо - тъпо е!
Ама я виж колко форумен народец се е хванал на наглата тъпня на куманизите.
Няма АРЕСТИ и куманизите наглеят...
28 Септември 2009 11:04
Определено силен ход на Партията.
Сега топката остава в ръцете на Правосъдието, което както винаги ще замаже нещата...
28 Септември 2009 11:39
"Момче съм, а не съм момиче, определено", увери лидерът на БСП вчера
По този въпрос ще трябва да се проведе една консултация с Азер Меликов за потвърждение или опровержение на уверението.
28 Септември 2009 11:41
Да "амнистираш" едно престъпно Деяние и да амнистираш осъден престъпник са...две съвсем РАЗЛИЧНИ неща!!!
Освен това, тук се иска "амнистиране" на престъпно Деяние, извършено в определен отрязък от време и сдпрямо опрделени лица- които, при това, НЕ са съдени и осъдени?! Е, как така?! Нима това деяние преди този отрязък от време и след него става "ДРУГО", различно от това, което е в отрязъка от време?! А и щом ще се "амнистира" Деяние, защо се намесват ЛИЧНОСТИ- че това си е, параксаланс, Привилегия за тех! А Привилегиите са ЗАБРАНЕНИ от Конституцията и Закона, нали!!!
28 Септември 2009 11:55
параграфе , абсолютно точно.
и какво значи отказали се били ?
нали в закона все още го пише черно на бяло.
педерастки игрички на престъпници !!!
28 Септември 2009 11:58
Да "амнистираш" едно престъпно Деяние и да амнистираш осъден престъпник са...две съвсем РАЗЛИЧНИ неща!!!
Освен това, тук се иска "амнистиране" на престъпно Деяние, извършено в определен отрязък от време и сдпрямо опрделени лица- които, при това, НЕ са съдени и осъдени?! Е, как така?! Нима това деяние преди този отрязък от време и след него става "ДРУГО", различно от това, което е в отрязъка от време?! А и щом ще се "амнистира" Деяние, защо се намесват ЛИЧНОСТИ- че това си е, параксаланс, Привилегия за тех! А Привилегиите са ЗАБРАНЕНИ от Конституцията и Закона, нали!!!


Параграфе,
аз си задавам същите въпроси. Засега без официален отговор. А моят личен отговор е, че това е така, защото ни управлява политическа мафия, която си гласува закони, каквито и отърват.

28 Септември 2009 11:58
Тъпо, та дрънка, казва Олдмад. Абе не ще да е толкоз тъпо, щом се толкоз разлютихте. Ни тъй, ни тъй. Аве, Олдмад, хайде за "червеножопите" сме наясно уж, за какво и защо са гласували тоз закон, ами Ваньо и Катя що са гласували и те?
Изненадка! Лъчезар Иванов от ГЕРБ и Иван Костов гласували „за” закона за амнистията!
Тук
28 Септември 2009 12:00
Това наистина е изненада.
Бих искала да прочета мотивите им.
28 Септември 2009 12:03
Изненадка! Лъчезар Иванов от ГЕРБ и Иван Костов гласували „за” закона за амнистията!
Дата: 25-09-2009 20:03
Читатели : 2295
Бившия премиер Сергей Станишев нанесе първия си знаков удар срещу пиар-пушилките на Бойко Борисов, атакувайки го за закона за амнистията. На въпрос за прословутия закон за амнистията, Сергей Станишев заяви, че няма никаква пречка да бъдат разследвани всички бивши министри, корумпирани държавни служители, включително и министър-председателя, съобщава Агенция Фокус.
Станишев обаче нанесе себлен удар, припомняйки, че законопроектът е бил одобрен на първо четене от Лъчезар Иванов – в момента зам.-председател на НС от ГЕРБ, а на второ четене - от Иван Костов и Екатерина Михайлова. Това са прости факти, каза Сергей Станишев и посъветва журналистите да проучват нещата преди да ги приемат едно към едно за истина.
Afera.bg

Оставам с впечатление, че Афера.бг е поела в свое ръце предизборната роля на Нова зора.


28 Септември 2009 12:06
Митев, ти фактите ли оспорваш, или просто ти стана неприятно?
28 Септември 2009 12:11
На първо четене са гласували и тримата.
При окончателното приемане - Костов и Е.Михайлова са гласували "за", а Л.Иванов не е.
Ама карай - важното е шум да се вдига.
28 Септември 2009 12:21
Е, кое точно е несъщественото, че "шум да се вдига"? Че Костов и Е. Михайлова не са ли знакови фигури в търсенето на отговорностите? И кой го вдига шума? Оказва се, че гласувалите вдигат шума.
28 Септември 2009 12:33
Гаврата с Правото/наказателното/ е, че се обявява въпросното Деяние, извършено до 01 юли 2008 г., за "обществено НЕопасно"/сиреч, НЕ е Престъпление, а на 02 юли 2008 г./т.е., на следващия ден!/ същото това Деяние става отново "обществено опасно", става Престъпление, каквото си е било то преди "амнестирането" му?! Че какво обществено ЗНАЧИМО нещо се е случило в тъмните часове на нощта на 1-ви срещу 2-ри юли 2008 г.?! И защо никой нищо НЕ е казал за това случило се тогава/ако?!/ общественоважно Нещо- оправдание за тази "амнистия"?!
Абсурд- все едно, Изнасилването да си е престъпление, после, за определен период/ и за определени "изнасилвачи"!/ да НЕ е престъпление, а от някаква си дата нататък ПАК да си е престъпление?!
А, може би, при Демокрацията/новобългарската/ е така, а?! "На маймуни ни направиха!"...
28 Септември 2009 12:46
Е, не е така, Параграфе, правиш фриволни заключения. Тук не се декриминализират изобщо някакви деяния, а такива с определена тежест, извършвани от определени длъжностни лица. Май, че такива предвиждащи до 5 години. Като говорим с вашата лексика, "големите кражби и ограбването на българския народ", със сигурност предвиждат повече от 5 години - е по-горе един предвижда 15, до живот, един друг бесене по фенерите на "Витошка". Впрочем, как стои въпроса с имунитета на депутатите - демонстративния отказ на В. Върбанов от имунитета, напр. не е ли "тъпо, та дрънка"? И още, за какво правосъдие изобщо става дума, като и дума не се казва за престъпленията от преди 2005-та. За какво правосъдие и за каква справедливост може да се говори при избирателното прилагане на закона. Абсурд, както казваш!
28 Септември 2009 13:01
Тъй като се налага да пътувам, да си кажа накратко мислата: Да отговарят ВСИЧКИ за ВСИЧКО! Едно изключение да има, това вече не е правосъдие, изключенията развращават.
28 Септември 2009 13:07
HAMEL,
Това, че се "декриминализират" определен вид деяния, посочени в Наказателния кодекс, е нормално- впрочем, всички Деяния в НК са "определени" конкретно!
НЕнормалното / и абсурдното/е, че след "декриминализирането" им, още на следващия ден, СЪЩИТЕ тези Деяния отново се "криминализират"! Защо?! НЕнормалното/ и абсурдното/ е и, че се "амнистират" КОНКРЕТНИ лица/министри, кметове/-извършители на тези конкретни Деяния, но без тези лица да са били съдени и осъдени?!? Защо?! По "хуманни" съображения ли-какви?! НЕ схващаш ли, че става въпрос за римейк на прословутото "Кой крал-крал!"- при това, важащ само за "определени" лица и за деянията им, извършени в "определен" ПЕРИОД от време?! Както и, че тази "амнистия" са си я уредили самите тези лица- чрез партийните им депутати в Парламента!
28 Септември 2009 13:38
Митев, ти фактите ли оспорваш, или просто ти стана неприятно?


хамел,
фактите са упорито нещо, остават си факти независимо дали някой ги оспорва. Друг е въпросът кой какви коктейли от факти и тълкувания прави. Там може да се проявява невероятно голямо творчество.
Просто забелязах, че Афера.бг и Нова зора си приличат като две капки вода. За което не съм виновен.

28 Септември 2009 13:44
HAMEL,
Това, че се "декриминализират" определен вид деяния, посочени в Наказателния кодекс, е нормално- впрочем, всички Деяния в НК са "определени" конкретно!
НЕнормалното / и абсурдното/е, че след "декриминализирането" им, още на следващия ден, СЪЩИТЕ тези Деяния отново се "криминализират"! Защо?! НЕнормалното/ и абсурдното/ е и, че се "амнистират" КОНКРЕТНИ лица/министри, кметове/-извършители на тези конкретни Деяния, но без тези лица да са били съдени и осъдени?!? Защо?! По "хуманни" съображения ли-какви?! НЕ схващаш ли, че става въпрос за римейк на прословутото "Кой крал-крал!"- при това, важащ само за "определени" лица и за деянията им, извършени в "определен" ПЕРИОД от време?! Както и, че тази "амнистия" са си я уредили самите тези лица- чрез партийните им депутати в Парламента!


Параграфе,
по мое мнение хамела определено е на ниво, което му е позволило да те разбере добре. Аз обаче не мога да разбера, защо се е запънал като магаре на мост и упорито отрича очевадното -едно и също деяние до даден момент е престъпление, след това по волята на едни законодатели се амнистира, но до определена дата, а след това отново е криминализирано, следователно отново е престъпление.

28 Септември 2009 13:45
Да "амнистираш" едно престъпно Деяние и да амнистираш осъден престъпник са...две съвсем РАЗЛИЧНИ неща!!!
Параграфът е формулирал абсолютно точно
перверзната антиконституционна игричка на куманизите с правосъдието!
АРЕСТИ, АРЕСТИ и пак АРЕСТИ!
Това е повелята на нашето време.
28 Септември 2009 13:53
Добре де Митев,

реагираш все още. Прочети си мнеията от лятото. Ще видиш доста оптимизъм и как бате Бойко еди какво си. Айде Бобо, дюдюкания и подкрепящи припявания.
--
То е хубаво да се придава кураж ама ... Изразих мнението си още след изборите, че Байко е за да имаме ново лице, за да вдигне димката и от ЕС да пуснат евро парите. За друго не е сложен от политическака фекалия и помия. Смятам, че до пролетта ще кандисаме всички и няма да има наказание или катарзис. Няма и да има за какво съществено да се спори. Просто няма да има вътрешни промяни.
А на мен все ми се струва, че за ГЕРБ се гласува за да има и още нещо.
28 Септември 2009 14:22
Все пак горещият картоф е у бат' Бойко.Ако не повдигне обвинения ще има голямо реване срещу него и като нищо ще стане за резил.
28 Септември 2009 14:25
Severance:
"Аз бих се лишил от тая партия на драги сърце".

И аз - завинаги !
28 Септември 2009 14:36
Всички чакат АРЕСТИ на куманизи!
Всички!
p.s. Не пиша "крадливи куманизи" щото е тафтология.
28 Септември 2009 14:54
Strike,

НЕ САМО на "камунизи" - на всички, дето бяха в голямата далавера, наречена популярно "мафиотски преход". Да оставим оня със сараите и обръчите навън, що ли ?

Трябва да се "копне" надълбоко, чак до 1989, щото, както при рака, стига само няколко метастази да останат, и той после пак почва да се развива. Ножът трябва да изреже много яко и доста надълбоко, ампутацията на гангрената - докрай, иначе нищо няма да се постигне !
28 Септември 2009 14:54
А пък аз най- тържествено обявявам, че се отказвам да стана цар на американците

_____________________________________ _________________________________________


Лъжата, която прилича на истина, не е по- добра от истината, която прилича на лъжа - <Кабус Наме>
28 Септември 2009 15:05
Вероятно съм в грешка, но амнистията не важи ли за деяния до към средата на 2008 година? Всички разкрития които бяха направени в последните месеци от новото правителство (покупка на самолети, ремонти на министерства и някакви червени прашки) са за деяния дето са след 2008 година и независимо от откази или съгласия на когото и да било, не се опрощават от амнистията.
... Има непоказани мнения ...
Дай мнение по статията
Всички права запазени. Възпроизвеждането на цели или части от текста или изображенията става след изрично писмено разрешение на СЕГА АД