:: Разглеждате вестника като анонимен.
Потребител:
Парола:
Запомни моята идентификация
Регистрация | Забравена парола
Чува се само гласът на енергийните дружества, допълни омбудсманът
Манолова даде петдневен ултиматум на работодателите да предвижат проекта
От ВМРО и „Атака” обявиха, че няма да подкрепят ГЕРБ и ще гласуват против предложението
Платформата протестира срещу бъдещия закон за авторското право в онлайн средата
Корнелия Нинова споделяла идеите на Джоузеф Стиглиц
Дванайсет момчета може да прекарат месеци блокирани в пещера в Тайланд (видео)
СТАТИСТИКИ
Общо 447,884,156
Активни 199
Страници 21,036
За един ден 1,302,066
Снимка: ЕПА/БГНЕС
Канцлерът Ангела Меркел, съпровождана от президента Кристиян Вулф /вляво/ и председателя на Бундестага Норберт Ламерт, участва в честванията по случай 20-годишнината от обединението на Германия, които тази година бяха в Бремен. "Безспорно християнството и еврейството са част от Германия. Но това важи и за исляма", заяви президентът Вулф в речта си , повлияна от острия дебат за интеграцията на чужденците в германското общество. Още в "Чужбина"
4
1751
Дай мнение по статията
СЕГА Форум - Мнения: 
4
 Видими 
03 Октомври 2010 22:20
вярно са си част от германия евреите.. в 44/45-та при обиск на тъкачници щу еврейски коси са намерени. Сега най-вероятно са си още там в некои стари килими по домовете.
04 Октомври 2010 10:32
Забравил е да добави и циганите ...
04 Октомври 2010 13:26
Да бе, да!

И били прилежно надписани тея коси за да се знае точно от бъдните неграмотници...
И да не се забравят абажурите от кожа, нъл тъй?
04 Октомври 2010 16:56
Така е, горки германци, още малко ще се правите на германски политици, че после - край! Днеска вече има президент на Европа, утре - президент на Световното правителство и на Новия Световен ред! Жалко! Иначе сте симпатични като хора, но загубени, както казвахме в БГ-то едно време..
Дай мнение по статията
Всички права запазени. Възпроизвеждането на цели или части от текста или изображенията става след изрично писмено разрешение на СЕГА АД